Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Nəticələri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah
Brazil - Serie A
02:30, (Oyun bitib) Cruzeiro 3:1 America MG
02:30, (Oyun bitib) Chapecoense AF 1:1 Bahia
03:00, (Oyun bitib) Vasco da Gama 1:1 Fluminense
03:00, (Oyun bitib) Santos FC 1:1 Palmeiras
04:00, (Oyun bitib) Atletico PR 2:2 Internacional

Bulgaria - First Professional League
19:35, (Oyun bitib) Vitosha Bistritsa 2:1 Dunav Ruse
21:45, 29' Cherno More Varna 0:1 Botev Vratsa

Czech Republic - 1. Liga
20:30, 83' Dukla Praha 1:2 Viktoria Plzen

Denmark - Superligaen
21:00, 53' AaB 1:1 FC Midtjylland

Ireland - Premier Division
22:45, Bohemian FC -:- Bray Wanderers
23:00, St. Patrick's Athletic -:- Limerick

Poland - Ekstraklasa
20:00, (Oyun bitib) Miedz Legnica 1:0 Pogon Szczecin
22:30, Jagiellonia Bialystok -:- Lechia Gdansk

Romania - Liga I
22:00, 10' CFR Cluj 0:0 Botosani

Slovenia - Prva Liga
20:00, (Oyun bitib) Aluminij 2:1 NK Celje

International - Club Friendlies
06:00, (Oyun bitib) CF America 1:1 Manchester United
16:00, Cnc Frosinone -:- Avellino
18:00, (Oyun bitib) Heracles 1:2 Sportfreunde Lotte
18:35, (Oyun bitib) GFC Ajaccio 2:3 Nimes
19:00, (Oyun bitib) Besiktas 3:1 FC Krasnodar
19:00, (Oyun bitib) Reading 0:0 Rubin Kazan
19:00, (Oyun bitib) AC Milan 2:0 Novara
19:30, (Oyun bitib) Udinese 2:1 FC Ufa
19:40, (Oyun bitib) Fiorentina 11:0 Real Vicenza
20:00, (Oyun bitib) Nancy 0:0 Strasbourg
20:00, (Oyun bitib) Real Sociedad 3:2 Eibar
20:00, (Oyun bitib) Amiens 1:2 Paris FC
20:00, (Oyun bitib) Werder Bremen 0:1 FC Cologne
20:00, (Oyun bitib) Trabzonspor 1:4 Spartak Moscow
20:05, (Oyun bitib) Rodez 0:2 Montpellier
20:30, Cnc Frosinone -:- Roma
20:35, 74' FC Grimma 0:6 RasenBallsport Leipzig
20:50, 66' Caen 0:2 Le Havre
21:00, 56' Go Ahead Eagles 0:0 Excelsior
21:00, 54' Cambuur 0:1 De Graafschap
21:15, (Fasilə) Roma 0:0 Avellino
21:35, 40' Westerlo 1:0 Anderlecht
22:00, 16' Torquay United 0:0 Cardiff City
22:00, 16' Birmingham City 0:0 Doncaster Rovers
22:00, 14' Levante 0:2 AFC Bournemouth
22:30, Aberdeen -:- West Bromwich Albion
22:45, Macclesfield Town -:- Burnley
22:45, Curzon -:- Burnley
23:00, FC Porto -:- Lille

International - Copa Sudamericana
02:30, (Oyun bitib) Deportivo Cuenca 2:2 Jorge Wilstermann
04:45, (Oyun bitib) Rampla Juniors 0:0 Santa Fe

Estonia - Meistriliiga
20:30, 85' Flora Tallinn 4:0 Tulevik Viljandi

International - EURO U19 Grp. B
19:30, (Oyun bitib) Ukraine U19 1:1 England U19
21:30, 44' Turkey U19 0:3 France U19

Serbia - Super Liga
22:00, 9' FK Crvena Zvezda 0:0 Dinamo Vranje
22:00, 11' Vojvodina 0:0 Mladost Lucani

Argentina - Cup
21:35, 39' Tigre 1:0 Guillermo Brown
00:10, Olimpo -:- Aldosivi

Austria - Cup
19:50, (Oyun bitib) SV Leobendorf 2:0 SV Marsch Neuberg
20:00, (Oyun bitib) Reichenau 3:5 Kapfenberger SV
20:05, (Oyun bitib) SAK Klagenfurt 1:0 VST Voelkermarkt
20:30, 90' SV Groedig 1:1 Hartberg
20:30, 87' SK Maria Saal 0:5 SKN St. Poelten
21:00, 56' Deutschlandsberger SC 3:0 Amstetten
21:00, 60' Allerheiligen 1:2 Mattersburg
21:00, 53' WSC Hertha 0:2 LASK
21:00, 56' SC Neusiedl am See 1919 0:0 Admira Moedling
21:00, 59' ASK Ebreichsdorf 0:2 Vorwaerts Steyr
21:05, 56' Schwaz 2:0 Dornbirn
21:30, 42' USV Mettersdorf 0:0 SV Horn
21:30, 43' FC Mauerwerk 0:1 Wiener Neustadt
22:20, Kufstein -:- Rapid Wien

Belarus - Premier League
18:00, Cnc FK Gorodeya -:- Krumkachy Minsk
19:45, (Oyun bitib) Neman Grodno 0:3 FK Slutsk
21:45, 28' BATE Borisov 0:0 FC Minsk

Czech Republic - FNL
19:00, (Oyun bitib) Usti nad Labem 2:1 Sokolov
21:00, 58' Znojmo 1:1 FK Varnsdorf

Germany - Regionalliga Bayern
20:30, 85' FC Pipinsried 1:2 Burghausen
20:30, 85' Viktoria Aschaffenburg 2:0 1860 Rosenheim
20:30, 84' VfR Garching 0:2 FC Memmingen
20:30, 87' SpVgg Bayreuth 0:1 SV Heimstetten
21:00, (Oyun təxirə salınıb) Bayern Munich II -:- Nuernberg II
21:00, 25' Augsburg II 0:0 TSV Buchbach

Iceland - 1. Deild
23:15, Throttur Reykjavik -:- Njardvik

Indonesia - Liga 1
15:30, (Oyun bitib) PS TIRA 3:4 Pusamania Borneo

Ireland - 1. Division
22:45, Cabinteely -:- Cobh Ramblers
22:45, Drogheda United -:- Athlone Town
22:45, UCD -:- Galway United FC
23:00, Finn Harps -:- Shelbourne

Malaysia - Super Liga
17:00, (Oyun bitib) Johor Darul Ta'zim FC 4:0 Kelantan

Paraguay - Division Profesional - Clausura
03:00, (Oyun bitib) Libertad 2:3 Luqueno

Poland - 1. Division
19:45, (Oyun bitib) Garbarnia 0:2 Stal Mielec
21:30, 44' Chrobry Glogow 0:1 Lodzki KS
22:00, 12' Chojniczanka Chojnice 2:0 Sandecja Nowy Sacz

Poland - 2. Division
20:00, (Oyun bitib) ROW Rybnik 1964 0:1 Stal Stalowa Wola

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
17:30, (Oyun bitib) FC Chelyabinsk 0:0 Ural II
18:00, (Oyun bitib) NoSta 2:3 KamAZ
18:00, (Oyun bitib) Lada Togliati 1:0 Zvezda Perm
19:00, (Oyun bitib) Neftekhimik 3:0 Zenit Izhevsk

Switzerland - Challenge League
22:00, 12' Lausanne 0:0 Kriens

Vietnam - V-League
14:00, (Oyun bitib) Can Tho 1:3 Saigon FC
Saytda 76 nəfər

Futbol Nəticələri | Silent.Az
Silent.Az saytında canlı “Futbol Nəticələri” xidməti
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Yuxu Yozmaları, Burc-il Yoxla, Doġum gununu hesabla, Ideal cekini hesabla, Imtahan nəticələrini hesabla, Mətni Fərqli Yaz, X - O Oyunu, Dama Oyunu, Online Sehr, Youtube Video Yuklə, Online Hesablayıcı, Mp3 Məlumatını Dəyiş, Lazımlı Programlar, Silinmiş şəkillərin geri qaytarılması

Sitemap: [site][mp3][video]