Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Nəticələri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah
Brazil - Serie A
02:00, (Oyun bitib) Atletico MG 1:0 Bahia
22:00, Parana Clube -:- Palmeiras
22:00, America MG -:- Santos FC
22:00, Botafogo RJ -:- Internacional
22:00, Sport Recife -:- Flamengo
00:00, Sao Paulo -:- Cruzeiro
00:00, Gremio -:- Chapecoense AF

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. A
14:35, (Oyun bitib) Madagascar 1:3 Sudan

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. D
19:00, (Oyun bitib) Togo 1:4 Algeria

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. F
16:00, (Oyun bitib) Ethiopia 0:2 Ghana
16:00, Cnc Kenya -:- Sierra Leone

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. G
17:35, (Oyun bitib) Congo 1:1 DR Congo
19:05, (Oyun bitib) Liberia 1:0 Zimbabwe

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. H
16:30, (Oyun bitib) Rwanda 2:2 Central African Republic
20:05, 54' Guinea 1:1 Ivory Coast

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
18:00, (Oyun bitib) Angola 2:1 Burkina Faso
20:05, 65' Mauritania 1:1 Botswana

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. J
16:40, (Oyun bitib) Eswatini 1:2 Niger

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. K
16:30, (Oyun bitib) Mozambique 1:0 Zambia

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. L
17:05, (Oyun bitib) Lesotho 1:0 Tanzania

Argentina - Superliga
23:10, San Lorenzo -:- Atletico Tucuman
01:20, - Defensa y Justicia -:- Estudiantes

International - Friendlies
22:45, Spain -:- Bosnia and Herzegovina

Italy - Serie B
17:05, (Oyun bitib) Spezia 3:1 Benevento

Netherlands - Eerste Divisie
14:15, (Oyun bitib) MVV Maastricht 2:0 Roda JC Kerkrade
16:30, (Oyun bitib) Telstar 1:4 FC Den Bosch
16:30, (Oyun bitib) FC Twente 0:1 Go Ahead Eagles
18:45, (Oyun bitib) NEC Nijmegen 1:1 Sparta Rotterdam

Spain - Segunda Division
14:00, (Oyun bitib) Numancia 1:2 Rayo Majadahonda
18:00, (Oyun bitib) Cordoba 1:3 Cadiz
20:00, 67' Albacete 0:0 Lugo
20:00, 67' Alcorcon 0:0 Elche

Belgium - First Division B 2nd Stage
18:00, (Oyun bitib) Westerlo 1:2 KFCO Beerschot-Wilrijk

Brazil - Serie B
02:00, (Oyun bitib) Oeste FC 1:3 Goias

International - Club Friendlies
15:00, (Oyun bitib) Zenit St. Petersburg 2:1 Schalke 04

Italy - Serie C Grp. A
16:30, (Oyun bitib) Cuneo 0:0 Novara
16:30, (Oyun bitib) Arzachena 1:3 Pro Vercelli
16:30, (Oyun bitib) Pisa 1:1 Olbia
18:30, (Oyun bitib) Juventus U23 1:2 Pontedera
18:30, (Oyun bitib) ASDC Gozzano 1:0 Albissola
18:30, (Oyun bitib) Pistoiese 2:0 Piacenza
18:30, (Oyun bitib) Pro Piacenza 2:1 Pro Patria
18:30, (Oyun bitib) Virtus Entella 3:1 Alessandria
20:30, (Fasilə) Lucchese 2:2 Robur Siena

Italy - Serie C Grp. B
16:30, (Oyun bitib) Imolese Calcio 0:0 Ternana
16:30, (Oyun bitib) Monza 0:2 Pordenone Calcio
16:30, (Oyun bitib) Sambenedettese 2:0 FeralpiSalo
16:30, (Oyun bitib) Sudtirol 0:1 Vis Pesaro
16:30, (Oyun bitib) Virtus Verona 2:0 Teramo
16:30, (Oyun bitib) Gubbio 1:1 Giana Erminio
16:30, (Oyun bitib) Fermana 2:1 Alma Juventus Fano
20:30, (Fasilə) Ravenna 0:0 Rimini
20:30, (Fasilə) AlbinoLeffe 1:0 Renate
21:00, 21' Triestina 0:0 L.R. Vicenza Virtus

Portugal - Segunda Liga
17:30, (Oyun bitib) Sporting Covilha 0:1 Academica
18:00, (Oyun bitib) Academico Viseu 1:2 Estoril
18:00, (Oyun bitib) Farense 1:0 Mafra
20:00, 60' Oliveirense 0:1 Famalicao

Russia - National Football League
13:00, (Oyun bitib) Sibir Novosibirsk 1:1 SKA-Khabarovsk
13:00, (Oyun bitib) FC Rotor Volgograd 0:0 Tom Tomsk
14:00, (Oyun bitib) Nizhny Novgorod 1:0 FC Tambov
14:00, (Oyun bitib) Khimki 0:0 PFC Sochi
14:00, (Oyun bitib) Spartak Moscow II 1:4 Shinnik Yaroslavl
15:00, Cnc Anzhi Makhachkala -:- Mordovya
15:00, (Oyun bitib) FC Krasnodar II 1:2 Mordovya
16:00, (Oyun bitib) Armavir FC 1:0 Tyumen
17:00, (Oyun bitib) Baltika 2:0 Chertanovo Moscow
17:00, (Oyun bitib) Fakel 3:2 Avangard Kursk
19:00, (Oyun bitib) Zenit St. Petersburg II 0:1 Luch Energiya Vladivostok

Spain - Segunda B Grp. I
13:30, (Oyun bitib) RC Deportivo Fabril 1:1 Las Palmas B
14:00, (Oyun bitib) AD Union Adarve 1:3 Internacional de Madrid CF
14:00, (Oyun bitib) Celta Vigo B 0:0 Real Valladolid B
14:00, (Oyun bitib) Fuenlabrada 2:0 Navalcarnero
14:00, (Oyun bitib) Burgos CF 0:1 Unionistas de Salamanca
14:00, (Oyun bitib) San Sebastian de los Reyes 2:1 Pontevedra
18:15, (Oyun bitib) Coruxo F.C. 0:0 Rapido de Bouzas
19:00, (Oyun bitib) Ponferradina 0:0 Leonesa
19:00, (Oyun bitib) Salamanca CF UDS 3:3 Real Madrid Castilla
19:00, (Oyun bitib) Guijuelo 1:0 Atletico Madrid B

Spain - Segunda B Grp. II
14:00, (Oyun bitib) Tudelano 1:1 Racing Santander
14:00, (Oyun bitib) Real Oviedo B 0:1 Logrones
18:30, (Oyun bitib) CD Calahorra 2:4 UP Langreo
19:00, (Oyun bitib) Athletic Bilbao B 2:2 Cultural De Durango
19:00, (Oyun bitib) RS Gimnastica 0:0 Izarra
19:00, (Oyun bitib) CD Vitoria 1:2 Sporting Gijon B

Spain - Segunda B Grp. III
14:00, (Oyun bitib) Atletico Baleares 4:3 CD Teruel
14:00, (Oyun bitib) Villarreal B 3:1 Espanyol B
14:00, (Oyun bitib) Conquense 2:0 Atletico Levante UD
18:00, (Oyun təxirə salınıb) CF Peralada -:- Valencia B
18:30, (Oyun bitib) UE Olot 1:1 Castellon
19:00, (Oyun bitib) Ontinyent 0:2 Ebro
19:00, (Oyun bitib) Alcoyano 1:0 Hercules
19:00, (Oyun bitib) Sabadell 0:0 Badalona

Spain - Segunda B Grp. IV
13:30, (Oyun bitib) Sevilla Atletico 2:3 Atletico Malagueno
14:00, Cnc Lorca FC -:- Don Benito
14:00, (Oyun bitib) Ibiza-Eivissa 0:1 Don Benito
14:00, (Oyun bitib) CD El Ejido 2012 2:0 Granada B
14:00, (Oyun bitib) Recreativo Huelva 0:1 Melilla
18:30, (Oyun bitib) Marbella FC 2:0 CF Talavera de la Reina
19:00, (Oyun bitib) San Fernando CD 0:1 Linense
19:00, (Oyun bitib) Real Murcia 1:2 Cartagena
19:00, (Oyun bitib) CD Badajoz 1:0 UCAM Murcia
19:00, (Oyun bitib) Villanovense 1:0 Futbol Club Jumilla
19:00, (Oyun bitib) Atletico Sanluqueno CF 2:1 Almeria B

Argentina - Primera B Nacional
23:00, Guillermo Brown -:- Villa Dalmine
01:15, - Chacarita Juniors -:- Gimnasia Jujuy

Argentina - Federal A Zona 1
23:00, Independiente de Neuquen -:- Sansinena BB
23:00, Villa Mitre -:- Ferro Carril Oeste General Pico
00:00, Club Cipolletti -:- Deportivo Madryn
01:00, CA Alvarado -:- Deportivo Roca

Argentina - Federal A Zona 2
23:00, Sportivo Las Parejas -:- CASD Camioneros
23:30, Defensores de Pronunciamiento -:- Atletico Parana
23:30, Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:- Gimnasia y Esgrima de Concepcion

Argentina - Federal A Zona 3
23:00, Huracan Las Heras -:- Racing de Cordoba
00:00, Sportivo Estudiantes -:- Deportivo Maipu

Argentina - Federal A Zona 4
23:00, Crucero del Norte -:- Deportivo San Jorge Tucuman
23:30, Gimnasia y Tiro -:- Altos Hornos Zapla
01:00, Boca Unidos -:- Sarmiento de Resistencia
01:00, CA Chaco For Ever -:- Juventud Antoniana

Argentina - Primera B Metropolitana
01:00, Acassuso -:- Sacachispas FC

Argentina - Cup
23:10, Temperley -:- Rosario Central

Bolivia - Primera Division - Clausura
22:00, San Jose -:- Real Potosi
00:15, Aurora -:- Jorge Wilstermann

Colombia - Primera A Clausura Final Stage
02:00, (Oyun bitib) Bucaramanga 2:0 Independiente Medellin
04:00, (Oyun Penaltilarla Bitib) Tolima 4:4 Santa Fe
01:15, Once Caldas -:- Rionegro Aguilas

Denmark - 1. Division
15:45, (Oyun bitib) HB Koege 3:0 Lyngby
15:45, (Oyun bitib) Naestved 1:0 Nykoebing FC
15:45, (Oyun bitib) Silkeborg 0:0 Fremad Amager
15:45, (Oyun bitib) Hvidovre 2:0 Fredericia
15:45, (Oyun bitib) FC Roskilde 2:1 FC Helsingoer
18:00, (Oyun bitib) Viborg 2:0 Thisted

El Salvador - Primera Division - Apertura
00:00, Municipal Limeno -:- Jocoro FC

England - National League
19:35, 90' Hartlepool United 1:2 Barnet

Germany - Regionalliga North
16:00, (Oyun bitib) VfL Oldenburg 1:2 Wolfsburg II
16:00, (Oyun bitib) Lupo-Martini Wolfsburg 2:2 SC Weiche Flensburg
16:00, (Oyun bitib) St.Pauli II 0:1 SV Drochtersen/Assel

Greece - Football League
16:00, (Oyun bitib) AOK Kerkyra 0:1 AE Karaiskakis
16:00, (Oyun bitib) Aiginiakos FC 1:2 Aittitos Spaton
16:00, (Oyun bitib) Panachaiki 1:0 Iraklis
16:00, (Oyun bitib) Apollon Larissa 1:1 AE Sparti

Guatemala - Liga Nacional Apertura
20:30, (Fasilə) Antigua Guatemala 0:0 Sanarate

Honduras - Liga Nacional - Apertura Final Stage
04:00, (Oyun bitib) Lobos UPNFM 0:1 Platense FC

India - I-League
17:00, (Oyun bitib) Gokulam FC 1:0 Minerva Punjab

Indonesia - Liga 1
11:30, (Oyun bitib) PSIS 3:0 Persib Bandung
14:30, (Oyun bitib) Bali United Pusam 2:5 Persebaya Surabaya

Paraguay - Division Profesional - Clausura
23:40, General Diaz -:- Independiente CG
01:50, Nacional -:- Sol de America

Poland - 2. Division
15:00, (Oyun bitib) Blekitni Stargard 1:1 Olimpia Elblag

Portugal - League Cup Grp. B
14:45, (Oyun bitib) Vitoria de Setubal 1:2 Tondela

Portugal - League Cup Grp. C
18:00, (Oyun bitib) Belenenses SAD 0:1 Chaves

Sweden - Superettan Qualification
16:30, (Oyun bitib) Varbergs BoIS FC 2:0 Oskarshamns AIK
16:30, (Oyun bitib) IFK Vaernamo 2:2 Syrianska

Tunisia - Ligue I
16:00, (Oyun bitib) Etoile Metlaoui 1:2 Esperance

Australia - W-League
08:00, (Oyun bitib) Brisbane Roar FC 0:1 Adelaide United

England - WSL
15:30, (Oyun bitib) Everton 0:4 Arsenal
17:00, (Oyun bitib) Chelsea Ladies 5:0 Yeovil Town
17:00, (Oyun bitib) Brighton & Hove Albion 1:4 Reading FC
17:00, (Oyun bitib) Birmingham City 3:0 West Ham United

France - Division 1
23:00, Paris Saint Germain -:- Olympique Lyonnais

International - UEFA Nations League A Grp. 2
22:45, Switzerland -:- Belgium

International - UEFA Nations League A Grp. 4
17:00, (Oyun bitib) England 2:1 Croatia

International - UEFA Nations League B Grp. 3
20:00, 65' N.Ireland 1:1 Austria

International - UEFA Nations League C Grp. 2
22:45, Hungary -:- Finland
22:45, Greece -:- Estonia

International - UEFA Nations League D Grp. 2
20:00, 66' Moldova 1:0 Luxembourg
20:00, 66' San Marino 0:2 Belarus

Norway - Toppserien Qualification
15:00, (Oyun bitib) Grei Kvinner Elite 0:4 Lyn Fotball
Saytda 74 nəfər

Futbol Nəticələri | Silent.Az
Silent.Az saytında canlı “Futbol Nəticələri” xidməti
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Xidmətlər, Wap FTP, , Wap+Web Skaner, Domen Yoxla, Qrab Yarat, Kodlaşdırma, Rəng Kodları, Saytın şəklini cek, Telefon modelini dəyiş, Smayl duzəlt, Icon duzəlt, Button duzəlt, Unvanı qısalt, Sistem Yuklemeleri, Naviqasiyalar - Xerite, MultiMedia Yuklemeleri, Derslikler, Maraqlı Yuklemeler, Tehlukesizlik, Movzular - Tema, Alış-Veriş

Sitemap: [site][mp3][video]