Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Sonuçları

Bugün | Canlı | Minor | Dün | Sabah
Andorra - Cup
19:00, FC Santa Coloma -:- Sant Julia

Armenia - Premier League
17:00, Alashkert FC -:- Gandzasar
17:00, FC Banants -:- Ararat
17:00, (Oyun ertelendi) Shirak -:- Pyunik

Australia - Capital
09:00, (Oyun sona erdi) Monaro Panthers 3:4 Tuggeranong United
09:00, (Oyun sona erdi) Canberra FC 4:1 Woden Weston FC
09:00, (Oyun sona erdi) Tigers FC 1:3 Canberra Olympic

Australia - New South Wales
09:00, (Oyun sona erdi) Wollongong Wolves 1:0 Marconi Stallions
09:00, (Oyun sona erdi) Hakoah Sydney City East 1:3 APIA Leichhardt Tigers

Australia - Northern New South Wales
08:30, (Oyun sona erdi) Valentine Phoenix 1:2 Adamstown Rosebud FC
08:30, (Oyun sona erdi) Maitland 2:3 Lambton Jaffas FC
08:30, (Oyun sona erdi) Hamilton Olympic 2:4 Broadmeadow Magic

Australia - Queensland
08:00, (Oyun sona erdi) Sunshine Coast 1:4 North Queensland United FC

Australia - Southern
09:30, (Oyun sona erdi) West Torrens Birkalla 1:1 Adelaide Comets
09:45, (Oyun sona erdi) Adelaide United Youth 3:3 Sturt Lions
11:30, (Oyun sona erdi) West Adelaide 1:3 Adelaide Olympic

Australia - Victorian
09:00, (Oyun sona erdi) Melbourne Knights 3:2 Bulleen Lions
10:00, (Oyun sona erdi) South Melbourne 0:3 Avondale Heights
10:00, (Oyun sona erdi) Heidelberg United 6:1 Kingston City

Australia - Brisbane Premier League
12:00, (Oyun sona erdi) Bayside United 3:0 Brisbane Knights

Australia - New South Wales Premier League 2
07:00, (Oyun sona erdi) Mounties Wanderers 1:1 Macarthur Rams

Australia - Victorian Premier League One
09:00, (Oyun sona erdi) Melbourne Victory Youth 2:1 Sunshine George Cross

Australia - Brisbane Capital League Division One
10:00, (Oyun sona erdi) Annerley 4:2 Caboolture FC

Australia - NPL Youth Queensland
06:00, (Oyun sona erdi) Sunshine Coast U20 0:3 Gold Coast United FC U20

Australia - NPL Youth Victoria
06:30, (Oyun sona erdi) Melbourne Knights FC U20 1:0 Bulleen Lions U20
07:30, (Oyun sona erdi) South Melbourne FC U20 3:0 Avondale Heights U20
08:00, (Oyun sona erdi) Heidelberg United U20 0:0 Kingston City U20

Austria - Regionalliga East
18:30, Admira Moedling (A) -:- Wiener SK

Belgium - First Amateur Division Promotion Playoff
18:00, Lommel -:- Royal Knokke FC
18:00, Dessel -:- Deinze

Bosnia-Herzegovina - 1. Division FBiH
19:30, Tosk Tesanj -:- Slaven Zivinice
19:30, FK Sloga Simin Han -:- FK Velez Mostar

Brazil - Serie C Grp. A
02:00, (Oyun sona erdi) Santa Cruz 2:3 Botafogo PB
02:00, (Oyun sona erdi) Salgueiro 3:0 ABC
00:00, Globo FC -:- Atletico Acreano

Brazil - Serie C Grp. B
22:30, Ypiranga RS -:- Tombense FC
23:00, Botafogo SP -:- Joinville
23:00, Tupi -:- Luverdense

Brazil - Serie D Grp. A10
22:30, Ipora -:- Brasiliense
00:00, Dom Bosco -:- Corumbaense

Brazil - Serie D Grp. A11
00:00, Novoperario FC -:- Sinop

Brazil - Serie D Grp. A12
23:00, Itumbiara -:- Uniao Recreativa dos Trabalhadores

Brazil - Serie D Grp. A13
23:00, Uberlandia -:- Novorizontino

Brazil - Serie D Grp. A14
23:00, Maringa FC -:- Linense

Brazil - Serie D Grp. A15
23:00, Mirassol -:- Caxias

Brazil - Serie D Grp. A16
02:00, (Oyun sona erdi) Ferroviaria 0:0 Cianorte

Brazil - Serie D Grp. A17
23:00, Prudentopolis FC -:- Brusque

Brazil - Serie D Grp. A2
00:30, Placido de Castro -:- Independente PA
01:00, Barcelona -:- Santos AP

Brazil - Serie D Grp. A3
00:00, Sao Raimundo PA -:- Sao Raimundo RR

Brazil - Serie D Grp. A4
22:30, EC Cordino -:- Interporto
23:00, 4 de Julho -:- Ferroviario

Brazil - Serie D Grp. A5
23:00, Sparta SD -:- Moto Club MA
00:00, AS Sociedade -:- Altos

Brazil - Serie D Grp. A6
02:00, (Oyun sona erdi) Imperatriz 4:0 Belo Jardim

Brazil - Serie D Grp. A7
22:00, EC Jacuipense -:- ASA

Brazil - Serie D Grp. A8
23:00, Campinense -:- Murici
23:00, Flamengo Arcoverde -:- Fluminense de Feira

Brazil - Serie D Grp. A9
23:00, Santa Rita -:- Treze

Canada - CSL
03:00, (Oyun sona erdi) Vorkuta 3:0 Hamilton City
05:00, (Oyun sona erdi) FC Ukraine United 2:0 Scarborough SC

Chile - Primera B
04:00, (Oyun sona erdi) Melipilla 2:0 Cobresal
20:00, Magallanes -:- Rangers
23:00, Santiago Morning -:- Coquimbo Unido
23:30, La Serena -:- San Marcos
00:00, Atletico Nublense -:- Cobreloa

Colombia - Primera B
03:00, (Oyun sona erdi) Real Santander 0:1 Real Cartagena
20:30, Universitario Popayan -:- Deportivo Pereira
00:30, Atletico FC -:- Cucuta

Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Final Stage
05:30, (Oyun sona erdi) Deportiva San Carlos 3:3 ADR Jicaral

Croatia - 2. Division
19:30, Dinamo Zagreb B -:- HNK Gorica

Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1
14:00, (Oyun sona erdi) Damsoe 0:4 Sundby

Denmark - Danmarksserien Grp. 1
15:30, (Oyun sona erdi) Holbaek 2:2 Slagelse

DR Congo - Super League Championship Group
18:30, TP Mazembe -:- AS Vita Club

England - FA Trophy
19:15, Brackley Town -:- Bromley

Estonia - Esiliiga
14:00, (Oyun sona erdi) Maardu Linnameeskond 3:2 FCI Levadia U21
14:00, (Oyun sona erdi) Nomme Kalju U21 0:5 FC Santos Tartu

Finland - Kakkonen - Lohko A
19:30, Mikkelin Kissat -:- NJS
19:30, PEPO Lappeenranta -:- PK Keski-Uusimaa

Finland - Kakkonen - Lohko B
19:30, Honka (A) -:- HIFK II

Finland - Kakkonen - Lohko C
19:30, TPV Tampere -:- JBK
19:30, PK-37 -:- TP-47
19:30, Naerpes Kraft -:- SJK Akatemia

Germany - Oberliga Hamburg
16:00, TSV Buchholz -:- Condor Hamburg

Germany - Oberliga Hessen
17:00, SpVgg Neu Isenburg -:- VFB Ginsheim

Germany - Oberliga Mittelrhein
17:00, FC Hennef 05 -:- Borussia Freialdenhoven

Germany - Oberliga NOFV-Nord
16:00, Hansa Rostock II -:- CFC Hertha 06
16:00, Staaken -:- SV Gruen-Weiss Brieselang

Germany - Oberliga NOFV-Sud
16:00, FSV Barleben 1911 -:- Plauen

Greece - Gamma Ethniki Promotion Grp. 1
18:00, AO Tilikratis Lefkada -:- Apollon Paralimniou

Greece - Gamma Ethniki Promotion Grp. 2
18:00, Aittitos Spaton -:- Asteras Amaliada-Panopoulo
18:00, PAS Irodotos -:- Ethnikos Piraeus

Guatemala - Primera Division - Clausura - Final Stage
21:00, Deportivo Chiantla -:- CSD Comunicaciones B

Hong Kong - First Division
11:30, (Oyun sona erdi) Wanchai 1:4 Tung Sing
11:30, (Oyun sona erdi) Eastern District 4:2 Hoi King
11:30, (Oyun sona erdi) Wong Tai Sin 0:5 Hong Kong FC
11:30, (Oyun sona erdi) Resources Capital FC 4:0 Dreams Metro Gallery
11:30, (Oyun sona erdi) Shatin SA 3:1 Kwun Tong
11:30, (Oyun sona erdi) Citizen 1:3 SR Mutual
11:30, (Oyun sona erdi) Wing Yee 5:0 Sun Hei Sports Club
11:30, (Oyun sona erdi) Double Flower 0:4 South China

Hungary - NB II
19:00, Vac FC -:- Budaors
19:00, Szolnok -:- Budafok
19:00, Gyori ETO -:- Soproni Vasutas SE
19:00, Varda SE -:- Szeged 2011
19:00, BFC Siofok -:- Kazincbarcikai BSC
19:00, Aqvital FC Csakvar -:- Soroksar SC
19:00, Cegledi -:- Dorogi FC
19:00, Bekescsaba -:- Nyiregyhaza Spartacus FC
19:00, Mosonmagyarovari TE 1904 -:- Gyirmot
21:00, Zalaegerszeg -:- MTK Budapest

Italy - Serie D Championship Group 1
18:00, Virtus Verona -:- ASDC Gozzano

Italy - Serie D Championship Group 2
18:00, Vis Pesaro -:- Rimini

Italy - Serie D Championship Group 3
18:00, Vibonese -:- Potenza

Italy - Serie D Promotion Playoff
18:00, Imolese Calcio -:- Sangiovannese
18:00, Como -:- ASD Calcio Chieri 1955
18:00, Pergolettese -:- Darfo Boario
18:00, Unione Sanremo -:- Ponsacco
18:00, Matelica -:- ASD Pineto
18:00, SSD Albalonga -:- ASD Trastevere
18:00, Cavese -:- Taranto
18:00, Troina -:- Igea Virtus

Italy - Serie D Relegation Playoff
18:00, US Palmese -:- Ebolitana
18:00, AP Turris -:- Aversa Normanna
18:00, San Nicolo -:- Jesina
18:00, Rignanese -:- Scandicci
18:00, Castelvetro -:- Mezzolara
18:00, Lumezzane -:- Ciserano
18:00, AS Casale -:- ASD Varesina
18:30, ASD Lanusei -:- Nuorese

Ivory Coast - Ligue 1
19:30, ASI D'Abengourou -:- Williamsville Athletic Club
19:30, ASEC Mimosas -:- Bouake FC

Japan - Nadeshiko League 1
07:00, (Oyun sona erdi) Cerezo Osaka Sakai 1:3 Nojima Stella
08:00, (Oyun sona erdi) Vegalta Sendai Ladies 2:4 Albirex Niigata Ladies

Japan - J. League 3
08:00, (Oyun sona erdi) Grulla Morioka 0:4 Fujieda MYFC
08:00, (Oyun sona erdi) Blaublitz Akita 1:2 Nagano Parceiro
08:00, (Oyun sona erdi) Azul Claro Numazu 0:0 Fukushima United
09:00, (Oyun sona erdi) Giravanz Kitakyushu 0:4 Gamba Osaka U23
14:00, (Oyun sona erdi) Thespakusatsu Gunma 4:1 FC Tokyo U23

Kenya - Premier League
15:00, (Oyun sona erdi) Nakumatt 2:1 Tusker FC
16:00, (Oyun sona erdi) Thika United 0:2 AFC Leopards
17:15, Gor Mahia -:- Sofapaka

Kosovo - Superliga
19:00, FC Prishtina -:- Drita

Montenegro - 2. Division
19:30, Celik -:- Jezero
19:30, Jedinstvo BP -:- Otrant
19:30, Ibar -:- FK Bokelj
19:30, Igalo -:- FK Lovcen
19:30, FK Cetinje -:- OFK Mladost Ljeskopolje
19:30, Mornar -:- Berane

Norway - 1. Division
14:30, (Oyun sona erdi) Bossekop 1:2 Oevrevoll Hosle

Norway - 2. Divisjon Avd. 1
18:00, Mjoelner -:- Hoenefoss

Norway - 2. Divisjon Avd. 2
20:00, Hoedd -:- Vidar

Norway - 3. Divisjon Avd. 1
15:30, (Oyun sona erdi) Oppsal 6:0 Herd

Norway - 3. Divisjon Avd. 2
19:00, Vestfossen -:- Skjetten

Norway - 3. Divisjon Avd. 6
17:00, Sortland IL -:- Korsvoll
20:15, Melbo -:- Skarp

International - OFC Champions League Final Stage
06:00, (Oyun sona erdi) Lautoka 3:4 Team Wellington

Peru - Segunda Division
22:00, Juan Aurich -:- Atletico Grau
22:00, Alianza Atletico -:- Deportivo Los Caimanes
00:00, Alfredo Salinas -:- Santa Rosa de Andahuaylas
00:00, Sport Loreto -:- Deportivo Coopsol
00:30, Union Huaral -:- Club Sport Victoria
00:30, Deportivo Hualgayoc -:- Cienciano
00:45, Willy Serrato -:- Carlos A. Mannucci

Philippines - Philippines Football League
12:00, (Oyun sona erdi) Kaya FC 4:2 Davao Aguilas

Romania - Liga II
12:00, (Oyun sona erdi) CS Sportul Snagov 0:1 CS Mioveni
12:00, (Oyun sona erdi) Luceafarul Oradea 2:1 ASU Politehnica Timisoara
12:00, (Oyun sona erdi) Foresta Suceava 2:3 AS Stiinta Miroslava
13:30, (Oyun sona erdi) FC Academica Clinceni 0:1 Hermannstadt

Serbia - Prva Liga
19:00, FK Radnicki 1923 -:- Proleter
19:00, CSK Pivara Celarevo -:- FK Metalac
19:00, TSC Backa Topola -:- FK Sloboda Uzice

Slovakia - 2. Liga
19:00, Nove Mesto -:- Komarno
19:00, FC Lokomotiva Kosice -:- FK Spisska Nova Ves
19:00, Partizan Bardejov -:- FK Pohronie
19:00, Zeleziarne Podbrezova B -:- Liptovsky Mikulas
19:00, Zilina B -:- FK Poprad
19:00, SKF Sered -:- Lokomotiva Zvolen

Sweden - Damallsvenskan
17:00, Vittsjoe GIK -:- Kopparbergs/Goeteborg
17:00, Piteaa IF -:- Hammarby IF
17:00, Kristianstads DFF -:- FC Rosengaard
19:00, Eskilstuna United DFF -:- Vaexjoe

Sweden - 1. Division North
18:00, Vaesteraas SK -:- Assyriska FF
18:00, Karlslunds IF HFK -:- Nykoepings BIS
18:00, Arameiska-Syrianska IF -:- Team TG FF
18:00, Syrianska -:- Umeaa
18:30, Akropolis IF -:- Skellefteaa

Sweden - 1. Division South
18:00, Husqvarna FF -:- FK Karlskrona
19:00, Ljungskile -:- IK Oddevold

Sweden - 2. Division Norra Goetaland
17:00, Oerebro Syrianska IF -:- IK Gauthiod

Sweden - 2. Division Norra Svealand
18:00, Taeby FK -:- IFK Mora FK
20:00, BKV Norrtaelje -:- Vasalunds IF

Sweden - 2. Division Norrland
16:00, Hudiksvalls FF -:- Piteaa

Sweden - 2. Division Soedra Svealand
18:00, AFK Linkoeping -:- IFK Haninge BRB
19:00, IK Sleipner -:- Huddinge IF

Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
15:00, (Oyun sona erdi) Lindome GIF 1:2 FC Rosengaard

Thailand - Thai League 2
15:00, (Oyun sona erdi) Rayong FC 0:2 Nong Bua Pitchaya FC
15:00, (Oyun sona erdi) Krabi FC 0:2 Lampang FC
16:00, (Oyun sona erdi) Ang Thong FC 1:1 PTT Rayong FC

Uruguay - Segunda Division
22:00, Villa Teresa -:- Tacuarembo FC
Sitede 39 kişi

Futbol Sonuçları | Silent.Az
Silent.Az sitesinde canlı “Futbol Sonuçları” Servisi
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Qadın ve cemiyyet, Tanınmış qadın simalar, Huquq və qadın haqları, Qadın və din, Qadın və texnologiya, Qadın və təhsil, Şəxsi inkişaf, Fitnes ve pehriz, Pəhriz (diet), Arıqlama sirləri, Şəxsi təcrubə, Fitness, Sellulit, Arıqlama vasitələri, Kokəlmə sirləri, Sağlamliq, Sağlamlıq xəbərləri, Qadın xəstəlikləri, Duzgun qidalanma, Xalq təbabəti, Aroma və fitoterapiya, Kontrasepsiya və abort, Menstruasiya, Masaj

Sitemap: [site][mp3][video]