Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Sonuçları

Bugün | Canlı | Minor | Dün | Sabah
Brazil - Serie A
02:00, Atletico MG 1:0 Bahia
22:00, Parana Clube 1:1 Palmeiras
22:00, America MG 2:1 Santos FC
22:00, Botafogo RJ 1:0 Internacional
22:00, Sport Recife 0:1 Flamengo
00:00, Sao Paulo 1:0 Cruzeiro
00:00, Gremio 2:0 Chapecoense AF

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. A
14:35, Madagascar 1:3 Sudan

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. D
19:00, Togo 1:4 Algeria

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. F
16:00, Ethiopia 0:2 Ghana
16:00, Kenya -:- Sierra Leone

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. G
17:35, Congo 1:1 DR Congo
19:05, Liberia 1:0 Zimbabwe

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. H
16:30, Rwanda 2:2 Central African Republic
20:05, Guinea 1:1 Ivory Coast

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
18:00, Angola 2:1 Burkina Faso
20:05, Mauritania 2:1 Botswana

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. J
16:40, Eswatini 1:2 Niger

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. K
16:30, Mozambique 1:0 Zambia

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. L
17:05, Lesotho 1:0 Tanzania

Argentina - Superliga
23:10, San Lorenzo 0:2 Atletico Tucuman
01:20, Defensa y Justicia 1:1 Estudiantes

International - Friendlies
22:45, Spain 1:0 Bosnia and Herzegovina

Italy - Serie B
17:05, Spezia 3:1 Benevento

Netherlands - Eerste Divisie
14:15, MVV Maastricht 2:0 Roda JC Kerkrade
16:30, Telstar 1:4 FC Den Bosch
16:30, FC Twente 0:1 Go Ahead Eagles
18:45, NEC Nijmegen 1:1 Sparta Rotterdam

Spain - Segunda Division
14:00, Numancia 1:2 Rayo Majadahonda
18:00, Cordoba 1:3 Cadiz
20:00, Albacete 1:0 Lugo
20:00, Alcorcon 1:0 Elche

Belgium - First Division B 2nd Stage
18:00, Westerlo 1:2 KFCO Beerschot-Wilrijk

Brazil - Serie B
02:00, Oeste FC 1:3 Goias

International - Club Friendlies
15:00, Zenit St. Petersburg 2:1 Schalke 04

Italy - Serie C Grp. A
16:30, Cuneo 0:0 Novara
16:30, Arzachena 1:3 Pro Vercelli
16:30, Pisa 1:1 Olbia
18:30, Juventus U23 1:2 Pontedera
18:30, ASDC Gozzano 1:0 Albissola
18:30, Pistoiese 2:0 Piacenza
18:30, Pro Piacenza 2:1 Pro Patria
18:30, Virtus Entella 3:1 Alessandria
20:30, Lucchese 2:3 Robur Siena

Italy - Serie C Grp. B
16:30, Imolese Calcio 0:0 Ternana
16:30, Monza 0:2 Pordenone Calcio
16:30, Sambenedettese 2:0 FeralpiSalo
16:30, Sudtirol 0:1 Vis Pesaro
16:30, Virtus Verona 2:0 Teramo
16:30, Gubbio 1:1 Giana Erminio
16:30, Fermana 2:1 Alma Juventus Fano
20:30, Ravenna 0:0 Rimini
20:30, AlbinoLeffe 2:0 Renate
21:00, Triestina 1:1 L.R. Vicenza Virtus

Portugal - Segunda Liga
17:30, Sporting Covilha 0:1 Academica
18:00, Academico Viseu 1:2 Estoril
18:00, Farense 1:0 Mafra
20:00, Oliveirense 1:2 Famalicao

Russia - National Football League
13:00, Sibir Novosibirsk 1:1 SKA-Khabarovsk
13:00, FC Rotor Volgograd 0:0 Tom Tomsk
14:00, Nizhny Novgorod 1:0 FC Tambov
14:00, Khimki 0:0 PFC Sochi
14:00, Spartak Moscow II 1:4 Shinnik Yaroslavl
15:00, Anzhi Makhachkala -:- Mordovya
15:00, FC Krasnodar II 1:2 Mordovya
16:00, Armavir FC 1:0 Tyumen
17:00, Baltika 2:0 Chertanovo Moscow
17:00, Fakel 3:2 Avangard Kursk
19:00, Zenit St. Petersburg II 0:1 Luch Energiya Vladivostok

Spain - Segunda B Grp. I
13:30, RC Deportivo Fabril 1:1 Las Palmas B
14:00, AD Union Adarve 1:3 Internacional de Madrid CF
14:00, Celta Vigo B 0:0 Real Valladolid B
14:00, Fuenlabrada 2:0 Navalcarnero
14:00, Burgos CF 0:1 Unionistas de Salamanca
14:00, San Sebastian de los Reyes 2:1 Pontevedra
18:15, Coruxo F.C. 0:0 Rapido de Bouzas
19:00, Ponferradina 0:0 Leonesa
19:00, Salamanca CF UDS 3:3 Real Madrid Castilla
19:00, Guijuelo 1:0 Atletico Madrid B

Spain - Segunda B Grp. II
14:00, Tudelano 1:1 Racing Santander
14:00, Real Oviedo B 0:1 Logrones
18:30, CD Calahorra 2:4 UP Langreo
19:00, Athletic Bilbao B 2:2 Cultural De Durango
19:00, RS Gimnastica 0:0 Izarra
19:00, CD Vitoria 1:2 Sporting Gijon B

Spain - Segunda B Grp. III
14:00, Atletico Baleares 4:3 CD Teruel
14:00, Villarreal B 3:1 Espanyol B
14:00, Conquense 2:0 Atletico Levante UD
18:00, CF Peralada -:- Valencia B
18:30, UE Olot 1:1 Castellon
19:00, Ontinyent 0:2 Ebro
19:00, Alcoyano 1:0 Hercules
19:00, Sabadell 0:0 Badalona

Spain - Segunda B Grp. IV
13:30, Sevilla Atletico 2:3 Atletico Malagueno
14:00, Lorca FC -:- Don Benito
14:00, Ibiza-Eivissa 0:1 Don Benito
14:00, CD El Ejido 2012 2:0 Granada B
14:00, Recreativo Huelva 0:1 Melilla
18:30, Marbella FC 2:0 CF Talavera de la Reina
19:00, San Fernando CD 0:1 Linense
19:00, Real Murcia 1:2 Cartagena
19:00, CD Badajoz 1:0 UCAM Murcia
19:00, Villanovense 1:0 Futbol Club Jumilla
19:00, Atletico Sanluqueno CF 2:1 Almeria B

Argentina - Primera B Nacional
23:00, Guillermo Brown 2:2 Villa Dalmine
01:15, Chacarita Juniors 1:0 Gimnasia Jujuy

Argentina - Federal A Zona 1
23:00, Independiente de Neuquen 1:2 Sansinena BB
23:00, Villa Mitre 2:0 Ferro Carril Oeste General Pico
00:00, Club Cipolletti 5:3 Deportivo Madryn
01:00, CA Alvarado 0:0 Deportivo Roca

Argentina - Federal A Zona 2
23:00, Sportivo Las Parejas 1:1 CASD Camioneros
23:30, Defensores de Pronunciamiento 0:0 Atletico Parana
23:30, Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 3:0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion

Argentina - Federal A Zona 3
23:00, Huracan Las Heras 1:0 Racing de Cordoba
00:00, Sportivo Estudiantes 0:2 Deportivo Maipu

Argentina - Federal A Zona 4
23:00, Crucero del Norte 1:0 Deportivo San Jorge Tucuman
23:30, Gimnasia y Tiro 1:0 Altos Hornos Zapla
01:00, Boca Unidos 1:0 Sarmiento de Resistencia
01:00, CA Chaco For Ever 4:2 Juventud Antoniana

Argentina - Primera B Metropolitana
01:00, Acassuso 0:0 Sacachispas FC

Argentina - Cup
23:15, Temperley 3:5 Rosario Central

Bolivia - Primera Division - Clausura
22:00, San Jose 2:1 Real Potosi
00:15, Aurora 2:0 Jorge Wilstermann

Colombia - Primera A Clausura Final Stage
02:00, Bucaramanga 2:0 Independiente Medellin
04:00, Tolima 4:4 Santa Fe
01:30, Once Caldas 1:1 Rionegro Aguilas

Denmark - 1. Division
15:45, HB Koege 3:0 Lyngby
15:45, Naestved 1:0 Nykoebing FC
15:45, Silkeborg 0:0 Fremad Amager
15:45, Hvidovre 2:0 Fredericia
15:45, FC Roskilde 2:1 FC Helsingoer
18:00, Viborg 2:0 Thisted

El Salvador - Primera Division - Apertura
00:00, Municipal Limeno 2:2 Jocoro FC

England - National League
19:35, Hartlepool United 1:3 Barnet

Germany - Regionalliga North
16:00, VfL Oldenburg 1:2 Wolfsburg II
16:00, Lupo-Martini Wolfsburg 2:2 SC Weiche Flensburg
16:00, St.Pauli II 0:1 SV Drochtersen/Assel

Greece - Football League
16:00, AOK Kerkyra 0:1 AE Karaiskakis
16:00, Aiginiakos FC 1:2 Aittitos Spaton
16:00, Panachaiki 1:0 Iraklis
16:00, Apollon Larissa 1:1 AE Sparti

Guatemala - Liga Nacional Apertura
20:30, Antigua Guatemala 2:0 Sanarate

Honduras - Liga Nacional - Apertura Final Stage
04:00, Lobos UPNFM 0:1 Platense FC

India - I-League
17:00, Gokulam FC 1:0 Minerva Punjab

Indonesia - Liga 1
11:30, PSIS 3:0 Persib Bandung
14:30, Bali United Pusam 2:5 Persebaya Surabaya

Paraguay - Division Profesional - Clausura
23:40, General Diaz 2:1 Independiente CG
01:50, Nacional 0:0 Sol de America

Poland - 2. Division
15:00, Blekitni Stargard 1:1 Olimpia Elblag

Portugal - League Cup Grp. B
14:45, Vitoria de Setubal 1:2 Tondela

Portugal - League Cup Grp. C
18:00, Belenenses SAD 0:1 Chaves

Sweden - Superettan Qualification
16:30, Varbergs BoIS FC 2:0 Oskarshamns AIK
16:30, IFK Vaernamo 2:2 Syrianska

Tunisia - Ligue I
16:00, Etoile Metlaoui 1:2 Esperance

Australia - W-League
08:00, Brisbane Roar FC 0:1 Adelaide United

England - WSL
15:30, Everton 0:4 Arsenal
17:00, Chelsea Ladies 5:0 Yeovil Town
17:00, Brighton & Hove Albion 1:4 Reading FC
17:00, Birmingham City 3:0 West Ham United

France - Division 1
23:00, Paris Saint Germain 1:1 Olympique Lyonnais

International - UEFA Nations League A Grp. 2
22:45, Switzerland 5:2 Belgium

International - UEFA Nations League A Grp. 4
17:00, England 2:1 Croatia

International - UEFA Nations League B Grp. 3
20:00, N.Ireland 1:2 Austria

International - UEFA Nations League C Grp. 2
22:45, Hungary 2:0 Finland
22:45, Greece 0:1 Estonia

International - UEFA Nations League D Grp. 2
20:00, Moldova 1:1 Luxembourg
20:00, San Marino 0:2 Belarus

Norway - Toppserien Qualification
15:00, Grei Kvinner Elite 0:4 Lyn Fotball
Sitede 37 kişi

Futbol Sonuçları | Silent.Az
Silent.Az sitesinde canlı “Futbol Sonuçları” Servisi
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
whatsapp plus скачать 2018, whatsapp plus yeni versiya, vatcap plus yukle, gb whatsapp 2018, whatsapp plus apk, whatsapp plus son versiya, gb whatsapp plus, vatsap plus yukle, hatsapp plus 2018, whatsapp yukle, whatsapp plus 2018 download whatsapp plus indir whatsapp+, whatsapp+ yukle, vatsap plus yüklə, vatsap plus indir, vacap yukle, gbwhatsapp yukle, Watsap, watsap pulus

Sitemap: [site][mp3][video]