Lang: Azərbaycanca Türkce English Русский

Football Results

Today | Live | Minor | Yesterday | Tomorrow
Brazil - Serie A
02:30, (The game is over) Cruzeiro 3:1 America MG
02:30, (The game is over) Chapecoense AF 1:1 Bahia
03:00, (The game is over) Vasco da Gama 1:1 Fluminense
03:00, (The game is over) Santos FC 1:1 Palmeiras
04:00, (The game is over) Atletico PR 2:2 Internacional

Bulgaria - First Professional League
19:35, (The game is over) Vitosha Bistritsa 2:1 Dunav Ruse
21:45, 33' Cherno More Varna 0:1 Botev Vratsa

Czech Republic - 1. Liga
20:30, 87' Dukla Praha 1:2 Viktoria Plzen

Denmark - Superligaen
21:00, 57' AaB 1:1 FC Midtjylland

Ireland - Premier Division
22:45, Bohemian FC -:- Bray Wanderers
23:00, St. Patrick's Athletic -:- Limerick

Poland - Ekstraklasa
20:00, (The game is over) Miedz Legnica 1:0 Pogon Szczecin
22:30, Jagiellonia Bialystok -:- Lechia Gdansk

Romania - Liga I
22:00, 14' CFR Cluj 0:0 Botosani

Slovenia - Prva Liga
20:00, (The game is over) Aluminij 2:1 NK Celje

International - Club Friendlies
06:00, (The game is over) CF America 1:1 Manchester United
16:00, Cnc Frosinone -:- Avellino
18:00, (The game is over) Heracles 1:2 Sportfreunde Lotte
18:35, (The game is over) GFC Ajaccio 2:3 Nimes
19:00, (The game is over) Besiktas 3:1 FC Krasnodar
19:00, (The game is over) Reading 0:0 Rubin Kazan
19:00, (The game is over) AC Milan 2:0 Novara
19:30, (The game is over) Udinese 2:1 FC Ufa
19:40, (The game is over) Fiorentina 11:0 Real Vicenza
20:00, (The game is over) Nancy 0:0 Strasbourg
20:00, (The game is over) Real Sociedad 3:2 Eibar
20:00, (The game is over) Amiens 1:2 Paris FC
20:00, (The game is over) Werder Bremen 0:1 FC Cologne
20:00, (The game is over) Trabzonspor 1:4 Spartak Moscow
20:05, (The game is over) Rodez 0:2 Montpellier
20:30, Cnc Frosinone -:- Roma
20:35, 78' FC Grimma 0:6 RasenBallsport Leipzig
20:50, 70' Caen 0:2 Le Havre
21:00, 60' Go Ahead Eagles 0:0 Excelsior
21:00, 58' Cambuur 0:1 De Graafschap
21:15, 47' Roma 0:0 Avellino
21:35, 44' Westerlo 1:0 Anderlecht
22:00, 20' Torquay United 0:0 Cardiff City
22:00, 20' Birmingham City 0:0 Doncaster Rovers
22:00, 18' Levante 1:2 AFC Bournemouth
22:30, Aberdeen -:- West Bromwich Albion
22:45, Macclesfield Town -:- Burnley
22:45, Curzon -:- Burnley
23:00, FC Porto -:- Lille

International - Copa Sudamericana
02:30, (The game is over) Deportivo Cuenca 2:2 Jorge Wilstermann
04:45, (The game is over) Rampla Juniors 0:0 Santa Fe

Estonia - Meistriliiga
20:30, 89' Flora Tallinn 4:0 Tulevik Viljandi

International - EURO U19 Grp. B
19:30, (The game is over) Ukraine U19 1:1 England U19
21:30, (Break) Turkey U19 0:3 France U19

Serbia - Super Liga
22:00, 13' FK Crvena Zvezda 0:0 Dinamo Vranje
22:00, 15' Vojvodina 1:0 Mladost Lucani

Argentina - Cup
21:35, 43' Tigre 1:0 Guillermo Brown
00:10, Olimpo -:- Aldosivi

Austria - Cup
19:50, (The game is over) SV Leobendorf 2:0 SV Marsch Neuberg
20:00, (The game is over) Reichenau 3:5 Kapfenberger SV
20:05, (The game is over) SAK Klagenfurt 1:0 VST Voelkermarkt
20:30, 90' SV Groedig 1:1 Hartberg
20:30, (The game is over) SK Maria Saal 0:6 SKN St. Poelten
21:00, 60' Deutschlandsberger SC 3:0 Amstetten
21:00, 64' Allerheiligen 1:2 Mattersburg
21:00, 57' WSC Hertha 0:2 LASK
21:00, 60' SC Neusiedl am See 1919 0:0 Admira Moedling
21:00, 63' ASK Ebreichsdorf 0:2 Vorwaerts Steyr
21:05, 60' Schwaz 2:0 Dornbirn
21:30, 45' USV Mettersdorf 0:0 SV Horn
21:30, 45' FC Mauerwerk 0:1 Wiener Neustadt
22:20, Kufstein -:- Rapid Wien

Belarus - Premier League
18:00, Cnc FK Gorodeya -:- Krumkachy Minsk
19:45, (The game is over) Neman Grodno 0:3 FK Slutsk
21:45, 32' BATE Borisov 0:0 FC Minsk

Czech Republic - FNL
19:00, (The game is over) Usti nad Labem 2:1 Sokolov
21:00, 62' Znojmo 1:1 FK Varnsdorf

Germany - Regionalliga Bayern
20:30, 89' FC Pipinsried 1:2 Burghausen
20:30, 89' Viktoria Aschaffenburg 2:0 1860 Rosenheim
20:30, 88' VfR Garching 0:2 FC Memmingen
20:30, 90' SpVgg Bayreuth 0:1 SV Heimstetten
21:00, (The game was postponed) Bayern Munich II -:- Nuernberg II
21:00, 29' Augsburg II 0:0 TSV Buchbach

Iceland - 1. Deild
23:15, Throttur Reykjavik -:- Njardvik

Indonesia - Liga 1
15:30, (The game is over) PS TIRA 3:4 Pusamania Borneo

Ireland - 1. Division
22:45, Cabinteely -:- Cobh Ramblers
22:45, Drogheda United -:- Athlone Town
22:45, UCD -:- Galway United FC
23:00, Finn Harps -:- Shelbourne

Malaysia - Super Liga
17:00, (The game is over) Johor Darul Ta'zim FC 4:0 Kelantan

Paraguay - Division Profesional - Clausura
03:00, (The game is over) Libertad 2:3 Luqueno

Poland - 1. Division
19:45, (The game is over) Garbarnia 0:2 Stal Mielec
21:30, (Break) Chrobry Glogow 0:1 Lodzki KS
22:00, 16' Chojniczanka Chojnice 2:1 Sandecja Nowy Sacz

Poland - 2. Division
20:00, (The game is over) ROW Rybnik 1964 0:1 Stal Stalowa Wola

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
17:30, (The game is over) FC Chelyabinsk 0:0 Ural II
18:00, (The game is over) NoSta 2:3 KamAZ
18:00, (The game is over) Lada Togliati 1:0 Zvezda Perm
19:00, (The game is over) Neftekhimik 3:0 Zenit Izhevsk

Switzerland - Challenge League
22:00, 16' Lausanne 0:0 Kriens

Vietnam - V-League
14:00, (The game is over) Can Tho 1:3 Saigon FC
Online 137 user

Football Results | Silent.Az
“Live Football Results” service on the Silent.Az website
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Hamilelik ve analıq, Hamiləliyə hazırlıq, Hamiləlik təqvimi, Doğum hekayələri, Doğumdan sonra, Korpə və ona qulluq, Uşaqlar və tərbiyə, Valideynlərə məsləhət, Ana və uşağın ev məktəbi, Metbex, Salatlar və qəlyanaltılar, Duru yeməklər, Quru yeməklər, Duzlu xəmir işləri, Şirin xəmir işləri, Tortlar, Pecenyelər, Kompot, kokteyl, dondurma, Konservləşdirilmiş məhsullar, Uşaq yeməkləri, Şef master, Muxtəlif, Heyat terzi, Səyahət, Hobbi, Evim - İnteryer, Edəbi guşə, Adət-ənənələr, Praktiki məsləhətlər, Mutləq bilməlisiniz, Avtomobil, Yuxuyozmalar, Ordan-burdan, Muxtəlif

Sitemap: [site][mp3][video]