Lang: Azərbaycanca Türkce English Русский

Football Results

Today | Live | Minor | Yesterday | Tomorrow

Brazil - Serie A
Bragantino -:- Goias - 22:00

England - Premier League
West Ham United 1:1 Manchester City - 13:30 FT
Fulham 0:1 Crystal Palace - 16:00 HT
Manchester United -:- Chelsea - 18:30
Liverpool -:- Sheffield United - 21:00

England - FA Cup Qualification
Darlington -:- Cambridge City - 16:00
Stafford Rangers -:- Skelmersdale United - 16:00
Banbury United -:- Bury Town - 16:00
South Shields -:- FC Halifax Town - 16:00
FC United of Manchester -:- Guiseley - 16:00
Brackley Town -:- Marske United - 16:00
Stockport County -:- Chesterfield - 16:00
Chester FC -:- Marine - 16:00
Maidenhead United -:- Cray Valley Paper Mills - 16:00
Canvey -:- Cray Wanderers - 16:00
Wealdstone -:- Hayes & Yeading United - 16:00
Sutton United -:- Bromley - 16:00
Tonbridge Angels -:- Taunton Town - 16:00
Hemel Hempstead -:- Hampton & Richmond - 16:00
Aldershot Town -:- Woking - 16:00
Maldon & Tiptree -:- Haringey Borough - 16:00
Dagenham & Redbridge -:- Hartley Wintney - 16:00
Leiston -:- Barnet - 16:00
Weymouth -:- Oxford City - 16:00
Eastbourne Borough -:- Dulwich Hamlet - 16:00
Eastleigh -:- Weston Super Mare - 16:00
Sholing -:- Torquay United - 16:00
Bath City -:- Havant and Waterlooville - 16:00
Boreham Wood -:- Wimborne Town - 16:00
Yeovil Town -:- Dover - 16:00
Concord Rangers -:- Chippenham Town - 16:00
Solihull Moors -:- Wrexham - 16:00
Ilkeston FC -:- Hartlepool United - 16:00

France - Ligue 1
Lorient -:- Marseille - 17:00
Paris Saint-Germain -:- Dijon - 21:00

Germany - 1. Bundesliga
Bayern Munich 2:0 Eintracht Frankfurt - 15:30 59'
RasenBallsport Leipzig 1:1 Hertha Berlin - 15:30 57'
Union Berlin 1:1 Freiburg - 15:30 60'
Mainz 05 2:1 Borussia Moenchengladbach - 15:30 61'
Borussia Dortmund -:- Schalke 04 - 18:30

Italy - Serie A
Atalanta 1:2 Sampdoria - 15:00 90'
Genoa -:- Inter - 18:00
Lazio -:- Bologna - 20:45

Netherlands - Eredivisie
VVV-Venlo 0:2 Ajax - 16:30 18'
FC Utrecht -:- FC Twente - 18:45
PEC Zwolle -:- Willem II - 20:00
SC Heerenveen -:- FC Emmen - 21:00

Portugal - Primeira Liga
Nacional 0:0 Pacos de Ferreira - 16:30 16'
Santa Clara -:- Sporting CP - 19:00
FC Porto -:- Gil Vicente - 21:30

Russia - Premier League
Dinamo Moscow 3:1 PFC Sochi - 13:00 FT
Zenit St. Petersburg 1:1 Rubin Kazan - 15:30 62'
Lokomotiv Moscow -:- FC Rotor Volgograd - 18:00
FC Krasnodar -:- Spartak Moscow - 18:00

Spain - LaLiga
Barcelona 1:1 Real Madrid - 16:00 HT
Osasuna -:- Athletic Bilbao - 18:30
Sevilla -:- Eibar - 18:30
Atletico Madrid -:- Real Betis - 21:00

Austria - Bundesliga
Austria Wien -:- Salzburg - 17:00
Ried -:- Sturm Graz - 17:00
Altach -:- Admira Moedling - 17:00

Belgium - First Division A
OH Leuven -:- Club Brugge - 20:45

Bulgaria - First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia 2015 0:0 Lokomotiv Plovdiv - 16:45 2'
Levski Sofia -:- Cherno More Varna - 19:15

Denmark - Superligaen
Broendby IF -:- FC Midtjylland - 18:00

England - Championship
Watford 1:1 AFC Bournemouth - 13:30 FT
Coventry City 0:1 Blackburn Rovers - 16:00 45'
Huddersfield Town 1:0 Preston North End - 16:00 45'
Stoke City 2:0 Brentford - 16:00 45'
Sheffield Wednesday 0:0 Luton Town - 16:00 HT
Reading 1:0 Rotherham United - 16:00 HT
Queens Park Rangers 0:0 Birmingham City - 16:00 45'
Norwich City 1:1 Wycombe Wanderers - 16:00 45'
Millwall 1:1 Barnsley - 16:00 HT
Cardiff City 0:1 Middlesbrough - 16:00 HT
Bristol City 0:0 Swansea City - 16:00 HT

International - Friendlies
South Sudan -:- Zambia - 15:00

Germany - 2. Bundesliga
Holstein Kiel 1:3 Greuther Fuerth - 13:00 FT
Hannover 96 3:0 Fortuna Duesseldorf - 13:00 FT
Darmstadt 2:2 St. Pauli - 13:00 FT
Hamburger SV 3:1 Wuerzburger Kickers - 13:00 FT

Greece - Super League
Panathinaikos -:- NFC Volos - 19:30

Hungary - NB I
MTK Budapest 1:1 Kisvarda - 14:45 FT
Paksi SE -:- Budapest Honved - 17:00
Ferencvaros -:- Ujpest - 19:30

Ireland - Premier Division
Sligo Rovers -:- Cork City - 18:00
Bohemian FC -:- Finn Harps - 20:30

Italy - Serie B
SPAL 2013 3:2 L.R. Vicenza Virtus - 14:00 FT
Salernitana 1:0 Ascoli Calcio 1898 FC - 14:00 FT
Pordenone Calcio 2:2 Reggina - 14:00 FT
Monza 1:2 Chievo Verona - 14:00 FT
Pescara 0:1 Frosinone - 16:00 HT

Mexico - Liga MX Guard1anes
Puebla 1:2 Leon - 02:30 FT

Northern Ireland - Premiership
Portadown 0:1 Coleraine - 16:00 HT
Glentoran 0:0 Glenavon - 16:00 HT
Dungannon Swifts 0:0 Warrenpoint Town - 16:00 HT
Carrick Rangers 0:1 Larne - 16:00 45'
Ballymena United -:- Linfield - 18:30

Norway - Eliteserien
Start -:- Sandefjord - 18:00
Brann -:- Stabaek - 20:30

Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow 2:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala - 15:00 90'
Slask Wroclaw -:- Jagiellonia Bialystok - 17:30
Pogon Szczecin -:- Legia Warszawa - 20:00

Romania - Liga I
UTA Arad 1:0 Chindia Targoviste - 13:00 FT
Astra Giurgiu -:- CSM Politehnica Iasi - 18:30
Sepsi OSK -:- Dinamo Bucuresti - 20:45

Scotland - Premiership
Kilmarnock 0:1 Hibernian - 16:00 45'
Motherwell 1:0 Ross County - 16:00 45'
St. Johnstone 0:0 Dundee United - 16:00 HT

Slovakia - Super Liga
Nitra -:- Zemplin Michalovce - 17:00
Ruzomberok -:- Zilina - 17:00
FK Pohronie -:- FK Senica - 17:00
SKF Sered -:- Zlate Moravce - 17:00
Spartak Trnava -:- Trencin - 17:00

Slovenia - Prva Liga
NK Celje 0:1 Gorica - 15:45 HT
Maribor -:- Koper - 18:00

Sweden - Allsvenskan
Haecken 2:2 Mjaellby - 15:00 90'
Djurgaarden 4:0 Sirius - 15:00 90'

Switzerland - Super League
Lugano -:- St. Gallen - 19:00
FC Vaduz -:- FC Zuerich - 19:00

Turkey - Super Lig
Gaziantep FK 1:0 Konyaspor - 15:00 86'
Istanbul Basaksehir -:- Antalyaspor - 18:00
Erzurum BB -:- Galatasaray - 18:00

Ukraine - Premier League
Shakhtar Donetsk 1:1 Vorskla - 13:00 FT
Dynamo Kyiv 1:0 FC Olexandriya - 16:00 HT
Olimpik Donetsk 0:2 Desna - 16:00 HT
FC Lviv -:- SC Dnipro-1 - 18:30

USA - Major League Soccer
Nashville SC 1:1 New England Revolution - 03:52 FT
Inter Miami CF -:- Orlando City - 21:30
Atlanta United -:- DC United - 22:00

USA - USL League One
Orlando City B -:- Greenville Triumph SC - 19:00

Brazil - Serie B
Brasil de Pelotas 1:1 CS Alagoano - 00:15 FT
Chapecoense AF 1:0 Operario Ferroviario - 02:30 FT
CRB -:- Ponte Preta - 21:00
Sampaio Correa -:- Cuiaba - 23:30

England - League One
Gillingham 0:2 Fleetwood Town - 14:00 FT
Blackpool 0:0 Milton Keynes Dons - 16:00 HT
Wigan Athletic 0:1 Plymouth Argyle - 16:00 45'
Sunderland 1:2 Portsmouth - 16:00 45'
Shrewsbury Town 1:2 Rochdale - 16:00 45'
Northampton Town 0:0 Charlton Athletic - 16:00 HT
Lincoln City 0:0 Ipswich Town - 16:00 HT
Hull City 1:0 Peterborough United - 16:00 HT
Doncaster Rovers 1:1 Crewe Alexandra - 16:00 45'
Burton Albion 0:0 AFC Wimbledon - 16:00 45'

England - League Two
Exeter City 3:1 Scunthorpe United - 14:00 FT
Morecambe 1:0 Forest Green Rovers - 16:00 HT
Grimsby Town 1:0 Carlisle United - 16:00 45'
Colchester United 0:0 Harrogate - 16:00 45'
Cheltenham Town 0:0 Mansfield Town - 16:00 HT
Cambridge United 0:0 Bolton Wanderers - 16:00 HT
Barrow 1:1 Walsall - 16:00 45'
Oldham Athletic 0:2 Port Vale - 16:00 45'
Salford City 0:0 Crawley Town - 16:00 HT
Stevenage 0:0 Leyton Orient - 16:00 45'
Tranmere Rovers 1:0 Southend United - 16:00 HT
Bradford City 0:2 Newport County - 16:00 45'

Estonia - Meistriliiga
Tulevik Viljandi 0:1 Tammeka - 12:00 FT
TJK Legion 2:0 Talinna Kalev - 14:00 FT

France - Ligue 2
Caen 1:0 Guingamp - 15:00 90'
Troyes -:- Valenciennes - 19:00
Toulouse -:- Rodez - 19:00
Pau -:- Niort - 19:00
Dunkerque -:- Le Havre - 19:00
Clermont Foot -:- AC Ajaccio - 19:00
Chateauroux -:- Paris FC - 19:00
Auxerre -:- Chambly - 19:00

Gibraltar - National League
Mons Calpe SC -:- St Joseph's - 16:00
Lions Gibraltar -:- Glacis United - 18:30

Italy - Serie C Grp. B
Carpi -:- R.C. Cesena - 20:45

Italy - Serie C Grp. C
Virtus Francavilla -:- Potenza - 20:45

Japan - J. League
Nagoya Grampus Eight 1:0 Vegalta Sendai - 07:00 FT
Consadole Sapporo 3:0 Yokohama FC - 07:00 FT
Kashima Antlers 1:0 Sanfrecce Hiroshima - 07:00 FT
FC Tokyo 0:4 Yokohama F.Marinos - 08:00 FT
Gamba Osaka 2:1 Kashiwa Reysol - 09:00 FT
Urawa Red Diamonds 3:1 Cerezo Osaka - 10:00 FT

Kosovo - Superliga
Drita -:- Drenica - 14:00
Besa Peje -:- Feronikeli - 14:00
Llapi -:- Arberia - 14:00

Norway - 1. Divisjon
Aasane 1:1 KFUM - 14:00 FT
Stroemmen 3:2 Raufoss - 14:00 FT
Kongsvinger 1:0 Ranheim - 15:30 61'
Hamarkameratene 0:1 Sogndal - 15:30 60'
Stjoerdals Blink 2:2 Tromsoe - 15:30 63'
Ull/Kisa 2:1 Grorud - 15:30 61'
Jerv 3:0 Oeygarden FK - 15:30 63'

Portugal - Segunda Liga
Vizela 1:3 Academica - 12:00 FT
FC Porto B 1:0 Chaves - 16:00 45'
Cova da Piedade 1:0 Leixoes - 16:00 HT
Vilafranquense 1:0 Casa Pia - 16:00 HT
Benfica B -:- Academico Viseu - 18:00

Russia - National Football League
SKA-Khabarovsk 2:0 Chertanovo Moscow - 07:00 FT
FC Krasnodar II 0:0 Dinamo Briansk - 12:00 FT
Shinnik Yaroslavl 0:3 Tekstilshchik - 13:00 FT
FC Orenburg 1:3 FC Yenisey Krasnoyarsk - 13:00 FT
Akron Togliatti 3:4 Neftekhimik - 14:00 FT
FC Volgar 2:0 Spartak Moscow II - 15:00 90'
Veles Moscow 0:0 Tom Tomsk - 16:00 HT
Torpedo Moscow 0:0 FC Alania Vladikavkaz - 16:00 HT
Fakel 0:0 Krylya Sovetov Samara - 16:00 HT
Chayka 0:0 Nizhny Novgorod - 16:00 42'
Baltika -:- Irtysh - 18:00

Scotland - Championship
Queen of South 1:3 Raith Rovers - 16:00 45'
Inverness CT 0:0 Ayr United - 16:00 45'
Dundee FC 1:0 Greenock Morton - 16:00 44'
Alloa Athletic 0:1 Dunfermline Athletic - 16:00 45'

Scotland - League One
Peterhead 0:1 Cove Rangers - 16:00 45'
Partick Thistle 1:1 Airdrieonians - 16:00 HT
Falkirk 1:0 Forfar Athletic - 16:00 45'
East Fife 2:1 Montrose - 16:00 45'

Singapore - S.League
Albirex Niigata FC 3:2 Lion City Sailors FC - 11:30 FT
Geylang International FC 2:3 Balestier Khalsa FC - 11:30 FT

Spain - LaLiga2
Logrones -:- Lugo - 18:15
Cartagena -:- Las Palmas - 18:15
Castellon -:- Girona - 20:30
Almeria -:- Fuenlabrada - 20:30

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. B
Burgos CF -:- Sporting Gijon B - 18:30

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. A
Deportivo Alaves B 0:0 Arenas Getxo - 16:30 17'
CD Laredo -:- Barakaldo - 18:30

Spain - Segunda B Grp. III - Grp. A
FC Andorra -:- Espanyol B - 18:30
CE L'Hospitalet -:- Lleida Esportiu - 19:00

Spain - Segunda B Grp. III - Grp. B
Villarreal B 1:1 Atletico Levante UD - 12:00 FT

Spain - Segunda B Grp. V - Grp. B
Extremadura -:- Villarrubia CF - 19:30

Sweden - Superettan
Oergryte FF -:- Oesters IF - 17:30
Halmstads BK -:- Vaesteraas SK - 17:30

Turkey - 1. Lig
Umraniyespor 1:1 Altinordu - 12:30 FT
Samsunspor -:- Keciorengucu - 18:00

Wales - Premier League
TNS -:- Haverfordwest - 18:15

Armenia - 1. Division
Shirak II -:- BKMA - 13:30
Ararat Armenia II -:- Ararat II - 13:30
Noravank -:- Alashkert FC II - 13:30

Australia - Northern New South Wales Playoff
Edgeworth Eagles 7:6 Broadmeadow Magic - 08:00 AP

Australia - Queensland
Lions FC 2:0 Brisbane City - 11:00 FT

Australia - Southern
Croydon Kings 1:2 Campbelltown City - 06:00 FT
Adelaide City 1:2 North Eastern Metro Stars - 06:30 FT
Cumberland United 0:4 Adelaide Comets - 06:30 FT
Modbury Jets 0:2 Adelaide United Youth - 06:30 FT

Australia - Tasmania Premier League
South Hobart 1:1 Riverside Olympic - 05:00 FT
Glenorchy Knights 1:4 Devonport City - 05:30 FT
Clarence Zebras 2:0 Launceston City - 07:30 FT
Kingborough Lions 3:2 Olympia FC Warriors - 07:30 FT

Australia - Brisbane Premier League Championship Group
Albany Creek 6:2 Taringa Rovers - 08:00 FT

Australia - Brisbane Premier League Relegation Group
Bayside United 1:2 Brisbane Knights - 09:00 FT
The Gap 4:3 Acacia Ridge FC - 10:00 FT
Caboolture FC 3:1 North Star FC - 10:00 FT

Australia - Queensland Premier League
SWQ Thunder 2:0 Wolves FC - 10:00 FT
Souths United 2:3 Sunshine Coast - 10:30 FT
Mitchelton -:- Ipswich Knights - 11:00

Australia - Southern State League
Adelaide Victory 4:4 West Torrens Birkalla - 06:30 FT
West Adelaide 3:1 Playford City Patriots - 06:30 FT
Sturt Lions 1:1 South Adelaide - 06:30 FT
Seaford Rangers 2:7 Fulham United FC - 06:30 FT
Adelaide Hills 4:1 White City Woodville - 06:30 FT
Vipers FC -:- Western Strikers - 11:30

Australia - Brisbane Capital League Division One Championship Group
University of Queensland 2:2 Western Spirit - 07:00 FT

Australia - Brisbane Capital League Division One Relegation Group
New Farm United -:- Ipswich City - 09:00

Australia - NPL Youth Queensland
Lions FC U20 -:- Brisbane City U20 - 06:30
Eastern Suburbs U20 -:- Gold Coast Knights U20 - 08:45

Austria - Regionalliga East
SV Stripfing -:- FC Mauerwerk - 15:30
SC Wiener Viktoria -:- ASV Drassburg - 16:00

Austria - Regionalliga West - Tyrol
Reichenau -:- SC Imst - 14:00

Austria - Regionalliga West - Vorarlberg
FC Lauterach -:- FC Wolfurt - 15:30
Dornbirner SV -:- Roefix Roethis - 16:00
Rotenberg -:- Hohenems - 16:00
Rankweil -:- SW Bregenz - 16:00

Azerbaijan - Premier League
FK Qabala 1:1 Sabail - 12:00 FT
Keshla 0:1 FK Neftchi - 14:00 FT

Belarus - Premier League
FK Gorodeya 4:0 Smolevichy - 13:30 FT
BATE Borisov 1:0 FK Vitebsk - 15:30 58'
Dinamo Minsk -:- Belshina Bobruisk - 17:30

Belarus - 1. Division
FC Smorgon 1:3 Gomel - 14:00 FT
FC Oshmyany 0:0 Khimik Svetlogorsk - 14:30 FT

Belarus - Premier League Reserve
Energetik-BGU Reserves 3:0 Shakhtyor Soligorsk Reserves - 11:00 FT
Neman Grodno Reserves 4:1 Slavia Mozyr Reserves - 11:00 FT
Rukh Brest Reserves -:- Isloch Reserves - 13:00

Bosnia and Herzegovina - Premier League
Olimpik Sarajevo 3:0 Zrinjski Mostar - 14:30 FT
FK Tuzla City 1:1 Siroki Brijeg - 14:30 FT
FK Velez Mostar -:- Zeljeznicar - 17:00

Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH
NK Bratstvo -:- Radnik Hadzici - 14:30
Buducnost -:- Capljina - 14:30
FK Zvijezda -:- Igman Konjic - 14:30
Orasje -:- NK Vis Simm-Bau - 14:30
Jedinstvo Bihac -:- Posusje - 14:30
Slaven Zivinice -:- Travnik - 14:30

Bosnia and Herzegovina - 1. Division RS
FK Zvijezda 09 -:- FK Borac Kozarska Dubica - 14:30
Sloboda Novi Grad -:- FK Podrinje - 14:30
Sutjeska -:- FK Jedinstvo Brcko - 14:30
FK Modrica -:- FK Leotar - 14:30
Zeljeznicar Banja Luka -:- Ljubic Prnjavor - 14:30
Drina Zvornik -:- Tekstilac Derventa - 14:30
Rudar Prijedor -:- Kozara - 14:30
Slavija Sarajevo -:- Sloga Doboj - 14:30

Brazil - Serie C Grp. A
Treze -:- Paysandu - 22:00
Manaus FC -:- EC Jacuipense - 22:00

Brazil - Serie D Grp. A3
Globo FC -:- Floresta - 20:00

Brazil - Serie D Grp. A6
Gama -:- Palmas - 22:00

Brazil - Serie D Grp. A7
Bangu -:- Toledo CW - 20:00

Brazil - Serie D Grp. A8
Atletico Tubarao -:- Joinville - 21:00
Sao Caetano -:- Pelotas - 23:00

China - Super League Championship Playoff
Jiangsu Suning FC 1:0 Chongqing Lifan - 13:35 FT

China - Super League Placement Matches
Guangzhou R&F F.C. 2:1 Qingdao Huanghai - 09:30 FT

China - China League Promotion Group
Changchun Yatai 1:0 Meizhou Hakka - 09:00 FT
Zhejiang Greentown 2:0 Kunshan FC - 13:35 FT

China - China League Relegation Group 1
Xinjiang Tianshan 0:1 Sichuan Jiuniu - 09:00 FT
Shenyang Urban FC 0:3 Guizhou Hengfeng - 13:35 FT

China - China League Relegation Group 2
Suzhou Dongwu 1:3 Nei Mongol Zhongyou FC - 08:30 FT
Heilongjiang Lava Spring FC 1:1 Nantong Zhiyun FC - 12:00 FT

Colombia - Primera A Apertura
Once Caldas -:- CD Jaguares - 23:00

Colombia - Primera B Apertura
Barranquilla FC 2:5 Union Magdalena - 02:40 FT
Fortaleza FC -:- Real San Andres - 21:00
Valledupar -:- Llaneros FC - 22:00
Atletico FC -:- Deportes Quindio - 22:00

Costa Rica - Primera Division Apertura
Grecia -:- Club Sport Herediano - 22:00

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. A
Guanacasteca -:- AD Municipal Liberia - 19:00
Marineros de Puntarenas -:- Puntarenas FC - 23:00

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. B
Santa Ana -:- Municipal San Ramon - 23:00

Croatia - 2. Division
Rudes -:- Cibalia - 15:00
Solin -:- Dubrava Zagreb - 15:00
Hajduk Split B -:- NK Hrvatski Dragovoljac - 15:00
Opatija -:- NK Dugopolje - 15:00
NK Kustosija -:- Medimurje - 15:00

Cyprus - 1. Division
Apollon Limassol 3:0 Nea Salamis - 15:00 89'
Ermis Aradippou -:- AEK Larnaca - 17:30

Cyprus - 2. Division
ASIL Lysi -:- PAEEK - 13:30
Omonia Aradippou -:- Anagennisi Deryneia - 13:30
AEZ Zakakiou -:- Akritas Chlorakas - 13:30
Achyronas Liopetriou -:- PO Xylotympou 2006 - 13:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias -:- Aris Limassol - 13:30
Kouris Erimis -:- Onisilos Sotira - 13:30
Omonia Psevda -:- Othellos Athienou - 13:30

Denmark - 1. Division
Hobro 1:2 Esbjerg fB - 13:15 FT
Fredericia 2:1 Skive - 14:00 FT
Vendsyssel FF 0:1 HB Koege - 15:00 90'
FC Helsingoer 0:0 Kolding IF - 16:00 HT

Denmark - 2. Division Grp. 1
FC Sydvest 05 2:1 Brabrand - 13:00 FT
SfB-Oure FA 0:2 Dalum IF - 13:00 FT
Naesby 1:4 Frem - 14:00 FT
Jammerbugt FC 4:0 Holbaek B&I - 14:00 FT
Aarhus Fremad 1:2 B 93 - 14:00 FT
Middelfart 2:1 Holstebro Boldklub - 14:00 FT
VSK Aarhus 2:2 Thisted - 14:30 FT

Denmark - 2. Division Grp. 2
Vanloese IF 1:1 Nykoebing FC - 13:00 FT
KFUM Roskilde 0:2 Hilleroed - 13:30 FT

Denmark - Danmarksserien Grp. 1
Karlslunde IF 2:1 Ballerup-Skovlunde - 13:00 FT
Taarnby FF -:- Avedoere - 14:00
KFUM -:- Frederikssund IK - 14:00
Koege Nord FC -:- BK Union - 14:00
Ishoej IF -:- Fremad Valby - 14:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 2
B 1908 2:0 Taastrup FC - 12:00 FT
GVI 3:2 Roskilde Boldklub - 12:00 FT
Ledoeje-Smoerum Fodbold 6:0 Skjold Birkeroed - 13:00 FT
Alleroed FK 3:2 Greve - 13:00 FT
Herlev -:- Otterup - 14:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 3
Hedensted 2:0 Varde - 13:30 FT
Odder IGF -:- B 1913 - 14:00
Marienlyst -:- Ringkoebing - 14:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 4
VRI 1:1 IF Skjold Saeby - 13:00 FT
IF Lyseng 3:0 FC Djursland - 13:15 FT
Aarhus Fremad II -:- Noerresundby - 14:00
Herning Fremad -:- Kjellerup - 14:00

Denmark - Ligaen U17
Broendby U17 -:- Lyngby U17 - 13:00
Randers Freja U17 -:- Esbjerg U17 - 14:15
SoenderjyskE U17 -:- AC Horsens U17 - 14:45
Vejle U17 -:- FC Koebenhavn U17 - 15:00
AaB U17 -:- FC Nordsjaelland U17 - 15:15
Silkeborg U17 -:- FC Midtjylland U17 - 15:30
AGF U17 -:- OB U17 - 16:30

Denmark - Ligaen U19
Randers Freja U19 -:- Esbjerg U19 - 12:00
SoenderjyskE U19 1:1 AC Horsens U19 - 12:30 FT
Vejle U19 3:4 FC Koebenhavn U19 - 12:30 FT
Silkeborg U19 0:7 FC Midtjylland U19 - 13:00 FT
Broendby U19 3:3 Lyngby U19 - 13:00 FT
AaB U19 1:3 FC Nordsjaelland U19 - 13:00 FT
AGF U19 -:- OB U19 - 14:00

DR Congo - Super League
JSK -:- AC Rangers - 14:30
Renaissance -:- J.S. Bazano - 16:30

Ecuador - Serie A - Second Stage
Universidad Catolica 0:1 Deportivo Cuenca - 02:00 FT
Emelec -:- CSD Macara - 22:30

El Salvador - Primera Division - Apertura - First Stage - Group Occidental
CD Sonsonate -:- Isidro Metapan - 23:30

England - National League North
Blyth Spartans 0:1 Southport - 16:00 HT
Chorley 0:2 Kidderminster Harriers - 16:00 HT
Boston United 2:1 Telford - 16:00 45'
Kettering Town FC 3:0 Bradford PA - 16:00 45'

England - National League South
Ebbsfleet United 1:2 Hungerford Town - 16:00 45'
Chelmsford 0:0 Maidstone - 16:00 HT

England - Isthmian Premier Division
Carshalton Athletic 0:0 Enfield Town - 16:00 45'
Brightlingsea Regent 0:1 Folkestone Invicta - 16:00 HT
Bognor Regis Town 2:0 Margate - 16:00 HT
Cheshunt 2:2 Kingstonian - 16:00 45'
Corinthian Casuals 0:0 Leatherhead - 16:00 45'
Merstham 0:3 Potters Bar Town - 16:00 HT
Hornchurch 0:1 Horsham - 16:00 45'
East Thurrock United 0:2 Worthing - 16:00 HT

England - Northern Premier Division
Bamber Bridge 0:2 Buxton - 16:00 HT
Witton Albion 2:0 Atherton Collieries - 16:00 HT
Stalybridge 0:1 Basford United - 16:00 HT
Radcliffe 1:1 Gainsborough - 16:00 HT
Mickleover Sports 1:0 Grantham Town - 16:00 HT
Lancaster City 0:0 Warrington Town - 16:00 HT
Whitby 2:0 Morpeth Town FC - 16:00 HT

England - Southern Premier Division Central
Tamworth 0:0 Biggleswade Town - 16:00 45'
Rushall Olympic 1:0 Kings Langley FC - 16:00 45'
Royston Town 2:1 Hednesford - 16:00 45'
Redditch United 0:0 Nuneaton Borough FC - 16:00 43'
Lowestoft Town 1:2 Stratford Town - 16:00 43'
Coalville Town 1:0 AFC Rushden & Diamonds - 16:00 HT
Bromsgrove Sporting 0:1 Hitchin Town - 16:00 43'
Alvechurch 1:1 Needham Market - 16:00 44'

England - Southern Premier Division South
Tiverton 2:0 Walton Casuals - 16:00 HT
Swindon Supermarine 1:0 Truro City - 16:00 HT
Farnborough 3:1 Beaconsfield Town - 16:00 43'
Dorchester Town 1:2 Salisbury - 16:00 43'
Yate Town 1:3 Poole Town FC - 16:00 HT

England - Premier League 2 Division 1
Liverpool U23 3:1 Chelsea U23 - 14:00 FT
Manchester City U23 4:1 Arsenal U23 - 14:00 FT

England - Premier League U18
Everton U18 0:4 Liverpool U18 - 12:00 FT
Brighton & Hove Albion U18 2:3 West Ham United U18 - 12:00 FT
Tottenham Hotspur U18 4:4 Reading U18 - 12:30 FT
Aston Villa U18 0:3 Fulham U18 - 13:00 FT
Blackburn Rovers U18 1:3 Middlesbrough U18 - 13:00 FT
West Bromwich Albion U18 1:3 Arsenal U18 - 13:00 FT
Derby County U18 0:4 Manchester United U18 - 13:00 FT
Crystal Palace U18 1:0 Leicester City U18 - 13:00 FT
Sunderland U18 1:3 Burnley U18 - 14:00 FT
Newcastle United U18 0:0 Manchester City U18 - 15:00 Awaiting info
Wolverhampton Wanderers U18 2:0 Leeds United U18 - 15:00 FT

Estonia - Esiliiga
Nomme United -:- Flora Tallinn U21 - 12:00

Faroe Islands - Premier League
AB Argir 2:3 HB Torshavn - 15:00 FT
NSI Runavik -:- Vikingur - 20:00

Finland - Ykkonen
AC Kajaani 0:1 SJK Akatemia - 13:00 FT
KPV 0:1 MuSa - 13:00 FT
MYPA 1:2 EIF - 16:00 HT

Finland - Kakkonen - Lohko A
PEPO Lappeenranta 1:1 PK-35 - 13:00 FT
NJS 2:2 JaePS - 13:00 FT
FC Reipas 1:2 FC Kiffen - 13:00 FT

Finland - Kakkonen - Lohko B
TPV Tampere 3:3 Atlantis - 13:00 FT
Ilves II 2:0 Pargas IF - 13:00 FT
Espoo 0:2 FC Jazz - 13:00 FT
KaaPo 0:3 HJS Akatemia - 13:00 FT
Klubi 04 2:1 Pallo-Iirot - 15:00 FT

Finland - Kakkonen - Lohko C
JIPPO 2:0 Kemi City FC - 13:00 FT
RoPS II 4:1 JJK - 13:00 FT

France - National 2 Grp. A
Poissy -:- Sainte Genevieve - 16:00
Guingamp B -:- Versailles - 16:00
St. Malo -:- US Granvillaise - 17:00
C Chartres Football -:- Lorient B - 18:00
Caen B -:- Plabennec - 18:00
St-Pryve St-Hilaire -:- Vannes - 18:00

France - National 2 Grp. B
Schiltigheim -:- ASM Belfort - 16:00
Paris 13 Atletico -:- FCSR Haguenau - 17:00
St Maur Lusitanos -:- Lens B - 17:00
Auxerre B -:- GFC Ajaccio - 18:00
Saint-Quentin -:- Entente SSG - 18:00

France - National 2 Grp. C
Lyon B -:- Andrezieux - 16:00
St. Priest -:- Louhans Cuiseaux - 17:00
Marseille B -:- Aubagne - 18:00
Marignane/Gignac FC -:- GFA Rumilly Vallieres - 18:00
Hyeres -:- Monaco B - 18:00
GOAL FC -:- SC Toulon - 18:00

France - National 2 Grp. D
Nantes B -:- Chamalieres - 16:00
US Colomiers -:- AS Beziers - 16:00
Angers B -:- Bourges 18 - 18:00
Bourges Foot -:- Le Puy - 18:00
Moulins Yzeure -:- Trelissac - 18:30
Stade Montois -:- Les Herbiers - 19:00

Germany - 3. Liga
Hansa Rostock 5:1 Viktoria Koeln 1904 - 14:00 FT
Ingolstadt 1:0 Dynamo Dresden - 14:00 FT
Meppen 3:2 Kaiserslautern - 14:00 FT
Luebeck 2:3 Hallescher FC - 14:00 FT
Magdeburg 1:2 Wehen - 14:00 FT
Duisburg 0:2 KFC Uerdingen - 14:00 FT

Germany - Regionalliga Bayern
Burghausen 5:1 VfR Garching - 14:00 FT
SV Heimstetten 5:2 1860 Rosenheim - 14:00 FT
Greuther Fuerth II 1:1 FC Memmingen - 14:00 FT
TSV Rain/Lech 0:1 Viktoria Aschaffenburg - 14:00 FT
SpVgg Bayreuth 2:0 Nuernberg II - 14:00 FT
VfB Eichstaett 2:1 Augsburg II - 14:00 FT
TSV Aubstadt 1:0 TSV Buchbach - 14:00 FT

Germany - Regionalliga North Group North
1. FC Phoenix Luebeck 2:1 Holstein Kiel II - 13:00 FT
Heider SV 2:0 Teutonia Ottensen - 14:00 FT

Germany - Regionalliga North Group South
Wolfsburg II 1:2 Werder Bremen II - 13:00 FT

Germany - Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig 5:1 Bischofswerdaer FV - 13:30 FT
Energie Cottbus 0:3 Berliner AK 07 - 13:30 FT
VfB Auerbach 1:1 Germania Halberstadt - 13:30 FT

Germany - Regionalliga Southwest
Eintracht Stadtallendorf 2:2 Bahlinger SC - 14:00 FT
Hessen Kassel 2:1 Mainz 05 II - 14:00 FT
Homburg 6:1 Aalen - 14:00 FT
Elversberg 4:1 FCA Walldorf - 14:00 FT
Bayern Alzenau 1:3 TSV Steinbach - 14:00 FT
Ulm 3:0 TSG Balingen - 14:00 FT
FC Giessen 1:2 Hoffenheim II - 14:00 FT
VfB Stuttgart II 2:2 Kickers Offenbach - 14:30 FT

Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte 0:0 Schalke 04 II - 14:00 FT
Bonner SC 1:2 Preussen Muenster - 14:00 FT
RW Ahlen 1:1 Lippstadt - 14:00 FT
Alemannia Aachen 3:2 Bergisch Gladbach - 14:00 FT
RW Essen 2:0 Oberhausen - 15:30 63'
FC Koeln II 2:1 SV Roedinghausen - 16:00 HT

Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
Goeppinger SV -:- FV Ravensburg - 14:00
TSV Ilshofen -:- Freiberg - 14:00
SV Sandhausen ll -:- FV Loerrach-Brombach - 14:00
FCA Walldorf II -:- TSG Backnang - 15:30
Neckarsulmer Sport Union -:- FC Rielasingen-Arlen - 15:30
SV Linx -:- Dorfmerkingen - 15:30
Reutlingen -:- Stuttgarter Kickers - 15:30

Germany - Oberliga Bayern North
DJK Ammerthal -:- DJK Gebenbach - 14:00
Eintracht Bamberg -:- Ansbach - 14:00
FC Viktoria Kahl -:- SC Eltersdorf - 16:00
TSV Karlburg -:- TSV Grossbardorf - 16:00

Germany - Oberliga Bayern South
FC Ismaning -:- Donaustauf - 14:00
TSV Kottern -:- 1860 Muenchen II - 14:30
TSV Schwaben Augsburg -:- Jahn Regensburg II - 14:30
FC Deisenhofen -:- Ingolstadt II - 15:00
TSV 1861 Noerdlingen -:- TSV Landsberg - 15:30
SpVgg Hankofen-Hailing -:- TSV Schwabmuenchen - 16:00

Germany - Oberliga Flens Nord
Husumer SV -:- SC Weiche Flensburg II - 14:00
TSV Bordesholm -:- TSV Kronshagen - 14:00
TSB Flensburg -:- Inter Tuerkspor Kiel - 14:00

Germany - Oberliga Flens Sud
Pansdorf -:- Luebeck II - 14:00
Union Neumuenster -:- SV Preussen 09 Reinfeld - 14:00

Germany - Oberliga Hamburg
TuS Dassendorf -:- TSV Concordia - 13:00
SV Curslack-Neuengamme -:- TSV Sasel - 15:30

Germany - Oberliga Hessen
Buchonia Flieden -:- Huenfelder SV - 15:00
SG Barockstadt Fulda Lehnerz -:- SV Neuhof - 15:00
SC Hessen Dreieich -:- FC 1906 Erlensee - 15:00
SC Waldgirmes -:- TUS Dietkirchen - 15:00
SV Rot-Weiss Hadamar -:- Turk Gucu Friedberg - 15:00
SC Viktoria 06 Griesheim -:- FV Bad Vilbel - 15:00

Germany - Oberliga Niederrhein
Velbert -:- TuRU Duesseldorf - 16:00

Germany - Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig
MTV Wolfenbuettel -:- SVG Goettingen - 15:00
BW Schwalbe Tuendern -:- SV Ramlingen-Ehlershausen - 16:00

Germany - Oberliga NOFV-Nord
FC Strausberg -:- Greifswalder SV - 14:00
RSV Eintracht 1949 -:- MSV Pampow - 14:00

Germany - Oberliga NOFV-Sud
FC Eilenburg -:- FSV Wacker Nordhausen - 12:30
Plauen -:- BW Zorbau - 13:00
FC An der Fahner Hoehe -:- FC International Leipzig - 14:00
FC Oberlausitz Neugersdorf -:- FC Grimma - 14:00
Einheit Rudolstadt -:- Union Sandersdorf - 14:00
FSV Martinroda -:- VfB Krieschow - 14:00
VfL Halle 96 -:- 1. FC Merseburg - 14:00

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
Kaiserslautern II -:- Koblenz - 15:30
Eisbachtaler Sportfreunde -:- Hassia Bingen - 15:30

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Sud
SV Roechling -:- Pfeddersheim - 15:00
FSV Jaegersburg -:- FV Diefflen - 15:30

Guatemala - Liga Nacional Apertura
Deportivo Malacateco -:- Club Xelaju - 19:00
Sanarate -:- Coban Imperial - 21:05
CSD Municipal -:- Deportivo Achuapa - 23:10

Honduras - Liga Nacional - Apertura
Real de Minas -:- CD Olimpia - 23:00

Ireland - 1. Division
Drogheda United 1:0 Wexford FC - 16:00 HT
Bray Wanderers 0:0 Galway United FC - 16:00 45'

Italy - Serie D Grp. G
Latina -:- Torres - 14:30

Italy - Campionato Primavera 1
Lazio Primavera -:- Roma Primavera - 15:00

Japan - J. League 2
Montedio Yamagata 4:0 Tokyo Verdy - 07:00 FT
Zweigen Kanazawa 0:0 Fagiano Okayama FC - 07:00 FT

Japan - J. League 3
Kataller Toyama 3:0 YSCC - 07:00 FT

Jordan - Premier League
Al-Ahly -:- Al-Salt - 17:00

Kuwait - Premier League
Al-Arabi -:- Burgan SC - 16:35
Al Yarmouk Kuwait -:- Al Fahaheel - 16:35
Al-Tadhamon -:- Al-Jahra - 18:50
Al-Salibikhaet -:- Al-Salmiyah - 18:50

Lebanon - Premier League
Shabab Al Sahel -:- Tadamon Sour - 14:30
Al-Safa -:- Al Akhaa Al Ahli - 14:30

Lithuania - Cup
FK Panevezys -:- Suduva - 13:30

North Macedonia - Prva Liga
Shkupi 1:0 FK Sileks - 14:30 FT

North Macedonia - Vtora Liga East
FK Sloga 1934 Vinica -:- Pobeda - 14:30
Kozhuf Gevgjelija -:- FK Pehchevo - 14:30
FK Bregalnica Stip -:- FK Rosoman 83 - 14:30
GFK Tikves Kavadarci -:- FK Sasa - 14:30
Osogovo -:- Plachkovica - 14:30

North Macedonia - Vtora Liga West
Vlazrimi 77 -:- Drita - 14:30
Vardari Forino -:- Veleshta - 14:30
Kadino -:- KF Gostivari - 14:30
FK Skopje -:- Korab - 14:30
Ohrid -:- Teteks - 14:30

Malta - Premier League
Senglea Athletic -:- Tarxien Rainbows - 15:00
Gzira United -:- Zejtun Corinthians FC - 19:15

Malta - Challenge League
Fgura United -:- Mqabba - 19:15

Mexico - Liga de Expansion MX Apertura
Tapatio -:- Tlaxcala F.C. - 19:00

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 1
Gavilanes FC Matamoros 1:0 Leones Negros II - 00:00 FT
Alacranes de Durango 0:0 Cimarrones de Sonora II - 03:00 FT
Atletico de San Luis II -:- Mineros de Fresnillo - 19:00

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 2
Pioneros de Cancun -:- Ciervos - 23:00

Moldova - National Division
Codru 1:4 FC Milsami Orhei - 13:00 FT
FC Sheriff 1:0 FC Floresti - 16:00 HT

Norway - 2. Divisjon Avd. 1 Promotion Group
Skeid 1:0 Kvik Halden - 16:00 HT
Tromsdalen -:- Hoedd - 17:00

Norway - 2. Divisjon Avd. 2 Promotion Group
Flekkeroey 1:3 Egersund - 14:00 FT
Vard Haugesund 0:1 Bryne - 14:00 FT
Asker 0:0 Sotra Sportsklubb - 16:00 HT

Paraguay - Division Profesional - Clausura
12 de Octubre 2:1 General Diaz - 00:30 FT
Luqueno -:- Club River Plate - 23:00

Peru - Liga 1 - Clausura - Group A
Universitario de Deportes -:- Atletico Grau - 22:30

Peru - Liga 1 - Clausura - Group B
Deportivo Llacuabamba -:- Sport Boys - 17:30
Carlos A. Mannucci -:- Universidad Cesar Vallejo - 20:00

Poland - 2. Division
Garbarnia 2:1 Hutnik Nowa Huta - 13:00 FT
Olimpia Elblag 0:3 Polkowice - 13:00 FT
SKRA Czestochowa 1:0 GKS Katowice - 14:15 FT
KKS 1925 Kalisz -:- Stal Rzeszow - 18:00
Znicz Pruszkow -:- Pogon Siedlce - 18:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
Braganca -:- SC Mirandela - 13:00
CDC Montalegre -:- Merelinense - 16:00
Vilaverdense FC -:- Pedras Salgadas - 16:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
ARS Martinho -:- Rio Ave B - 15:00
Pevidem SC -:- Berco SC - 16:00
Camacha -:- Vitoria de Guimaraes B - 17:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. C
Paredes -:- Uniao da Madeira - 16:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. F
UFC Almeirim -:- Caldas - 17:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. G
Rabo de Peixe -:- Praiense - 18:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. H
Vitoria de Setubal -:- Esperanca de Lagos - 22:00

Qatar - Qatar Stars League
Al-Wakra 0:0 Al-Arabi - 16:30 19'
Qatar SC -:- Umm Salal - 18:45

Romania - Liga II
CS Aerostar Bacau 2:3 ACS Fotbal Comuna Recea - 10:00 FT
FC Unirea Slobozia 2:2 FC Dunarea Calarasi - 10:00 FT
FC Metaloglobus Bucuresti 2:1 Miercurea Ciuc - 10:00 FT
Pandurii 1:2 Ripensia Timisoara - 10:00 FT
Turris-Oltul 4:1 CSM Resita - 10:00 FT
ASU Politehnica Timisoara 1:0 CSM Slatina - 10:10 FT
Concordia Chiajna 1:2 Farul Constanta - 10:30 FT

Russia - PFL Grp. 3
Sakhalin 4:0 Krasny - 08:00 FT
Znamya Noginsk 1:1 Kaluga - 13:00 FT
Khimik-Arsenal 1:1 Kvant Obninsk - 13:00 FT
Salyut Belgorod 3:3 Avangard Kursk - 14:00 FT
FC Ryazan 3:1 Khimki 2 - 15:00 90'
Metalurg Lypetsk 7:0 Metalurg Vidnoe - 15:00 90'
Saturn Ramenskoye 2:0 Fakel-M Voronezh - 16:00 45'

San Marino - Campionato
FC Fiorentino -:- SS Pennarossa - 15:00
La Fiorita Montegiardino -:- Faetano - 15:00
Cailungo -:- Folgore - 15:00
Tre Fiori -:- S.S. Murata - 15:00

Saudi Arabia - Premier League
Al-Ettifaq 0:0 Al Ain - 16:40 8'
Al Fateh FC -:- Al Ittihad - 18:55

Scotland - League Two
Annan Athletic 0:1 Stranraer - 16:00 45'
Edinburgh City 0:0 Cowdenbeath - 16:00 HT
Elgin City 1:0 Brechin City - 16:00 45'
Queen's Park 2:0 Albion Rovers - 16:00 45'
Stenhousemuir 0:1 Stirling Albion - 16:00 45'

Scotland - Lowland League
Gretna FC 2008 -:- BSC Glasgow - 16:00
Gala Fairydean Rovers -:- Civil Service Strollers - 16:00
Cumbernauld Colts -:- Edinburgh University - 16:00
Bo'ness United -:- Caledonian Braves - 16:00
Berwick Rangers -:- East Kilbride - 16:00
Kelty Hearts -:- Dalbeattie Star - 16:00
Stirling University FC -:- Vale of Leithen - 16:00

Serbia - Prva Liga
Sloga Kraljevo -:- Zeleznicar Pancevo - 14:30
Radnicki Sremska Mitrovica -:- Jagodina - 14:30

South Africa - Premier Soccer League
Kaizer Chiefs 0:2 Mamelodi Sundowns FC - 15:30 59'
Bloemfontein Celtic 0:1 Lamontville Golden Arrows - 15:30 58'
Baroka FC 1:0 Maritzburg United - 15:30 58'
Cape Town City FC -:- Chippa United - 18:00
SuperSport United -:- Black Leopards - 20:15
AmaZulu FC -:- Orlando Pirates - 20:15

South Korea - K-League 1
FC Seoul 1:1 Gangwon FC - 07:00 FT
Incheon United 2:1 Busan I'Park - 09:30 FT

South Korea - K-League 2
Jeonnam Dragons 1:2 Daejeon Citizen - 06:30 FT
Chungnam Asan FC 0:2 FC Anyang - 09:00 FT
Jeju United 2:0 Suwon FC - 09:00 FT

South Korea - K3 League Championship Group
Mokpo City 2:1 Daejeon Korail - 08:00 FT
Gimpo Citizen 0:1 Busan Transport Corp - 08:00 FT
Hwaseong 2:3 Gyeongju H & N - 08:00 FT
Gimhae 1:0 Gangneung City - 08:00 FT

South Korea - K3 League Relegation Group
Jeonju Citizen 1:3 Gyeongju Citizen FC - 07:00 FT
Pyeongtaek Citizen 2:2 Chuncheon FC - 08:00 FT
Cheongju FC 2:1 Yangju Citizens - 10:00 FT

Sweden - Ettan Norra
Oerebro Syrianska IF -:- Karlslunds IF HFK - 13:00
Sandvikens IF -:- IK Frej Taeby - 14:00
Taeby FK -:- Vasalunds IF - 14:00
IFK Berga -:- Brommapojkarna - 14:00
IF Sylvia -:- Gefle - 17:00

Sweden - Ettan Soedra
Qviding FIF -:- Skoevde AIK - 13:00
FK Karlskrona -:- Motala AIF FK - 14:00
Eskilsminne IF -:- Utsiktens BK - 14:00
Assyriska IK -:- Torns IF - 15:00
FC Linkoeping City -:- Lunds BK - 15:00

Sweden - 2. Division Promotion Group 2
Vaestra Froelunda -:- Dalstorps IF - 13:00

Switzerland - Challenge League
Wil -:- FC Stade Lausanne-Ouchy - 17:30
Aarau -:- Xamax - 18:30
Grasshopper -:- Schaffhausen - 19:00

Switzerland - Promotion League
FC Zuerich II -:- FC Rapperswil-Jona - 16:00
SC YF Juventus Zuerich -:- Black Stars - 16:00
Bavois -:- Bellinzona - 16:00
SC Bruehl -:- FC Koeniz - 16:00
Yverdon -:- Breitenrain - 17:30
Stade Nyonnais -:- Cham - 18:00

Switzerland - 1. Liga Grp. 1
Echallens -:- Meyrin - 17:00
Lancy FC -:- FC Azzurri 90 - 17:30
FC Vevey United -:- Terre Sainte - 17:30

Switzerland - 1. Liga Grp. 2
Solothurn -:- FC Schoetz - 16:00
Wohlen -:- Zug - 16:00
Baden -:- FC Langenthal - 16:00
SC Goldau -:- Muttenz - 16:00

Switzerland - 1. Liga Grp. 3
Tuggen -:- Hongg - 16:00
FC Wettswil-Bonstetten -:- Winterthur II - 16:00
FC Balzers -:- FC Thalwil - 16:00

Tanzania - Premier League
Ihefu FC 0:0 Namungo FC - 13:00 FT
Coastal Union -:- Gwambina FC - 15:00
Kagera Sugar -:- Mbeya City - 15:00

Thailand - Thai League
Nakhon Ratchasima FC 1:1 Bangkok United - 12:45 FT
Samut Prakan City 1:2 Suphanburi FC - 13:00 FT
Ratchaburi FC 3:0 Rayong FC - 14:00 FT
Port FC 2:0 Prachuap FC - 15:00 88'

Thailand - Thai League 2
Udon Thani FC -:- Ayutthaya United FC - 12:45
Sisaket FC -:- Khonkaen United FC - 13:00
Phrae United -:- Chiangmai FC - 14:00
MOF Customs United -:- Uthai Thani FC - 14:00
Ranong FC -:- Lampang FC - 15:00

Turkey - 2. Lig - Red Group
Bayburt Ozel Idarespor -:- Elazigspor - 13:00
Kirsehir Belediyespor -:- Etimesgut Belediyespor - 13:00

Turkmenistan - Yokary Liga
FC Energetik -:- Sagadam - 12:00
FC Asgabat -:- Ahal - 13:00
Nebitci -:- Altyn Asyr - 13:00
Kopetdag Asgabat -:- Merw - 14:00

Uruguay - Primera Division Intermedio
Club Atletico Progreso -:- Plaza Colonia - 19:15
Fenix -:- Boston River - 21:30

Uzbekistan - Superliga
Surkhon-2011 -:- Pakhtakor Tashkent - 12:30
Sogdiyona Jizzax -:- Navbahor Namangan - 14:30

Venezuela - Primera Division Group A
Deportivo La Guaira -:- Deportivo Lara - 23:00

Vietnam - V-League Championship Group
Than Quang Ninh 2:1 Ho Chi Minh City FC - 13:00 FT
Ha Noi FC 2:1 Binh Duong - 14:15 FT

Denmark - 1. Division Promotion Playoff Grp. 1
Naesby BK 0:1 Sundby - 12:00 FT
B 93 -:- Herlufsholm - 14:00

Denmark - 1. Division Promotion Playoff Grp. 2
Odense Q -:- JAI Aarhus - 16:30

Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1
Oesterbro IF 1:3 Ballerup-Skovlunde - 10:00 FT

Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
IF Lyseng 1:1 Fortuna Hjoerring II - 11:00 FT

International - EURO Qualification Grp. G
Serbia -:- Kazakhstan - 18:00

Norway - 1. Division
Oevrevoll Hosle -:- KIL/Hemne - 14:00
Online 29 user

Football Results | Silent.Az
“Live Football Results” service on the Silent.Az website
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Duşuncə dərsi, Eşq və məhəbbət, Xəyanət, Testlər, Qadın psixologiyası, Kişi psixologiyası, Gəlin-qaynana, Cinsi munasibətlər, Psixoloji məsləhətlər, Gozel xanim, Saclara qulluq, Kosmetologiya, Makiyaj, Manikur və pedikur, Gozəllik xəbərləri, Ulduzların gozəllik sirləri, uzə qulluq, Bədənə qulluq, Estetik gozəllik, Moda, Moda luğəti, Moda xəbərləri, Stil dərsləri, ikonlar, Toy dəbi, cimərlik dəbi, Qırmızı xalca, Aksesuarlar, Ayaqqabı, Geyim, Gozəllik məhsulları, Alış-veriş, Dəbli bloq sahibələri

Sitemap: [site][mp3][video]
?>