Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Nəticələri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Ceara -:- Sao Paulo - 23:15

International - Champions League Grp. A
Bayern Munich -:- Salzburg - 21:00
Atletico Madrid -:- Lokomotiv Moscow - 21:00

International - Champions League Grp. B
Borussia Moenchengladbach -:- Shakhtar Donetsk - 18:55
Inter -:- Real Madrid - 21:00

International - Champions League Grp. C
Olympiacos -:- Manchester City - 18:55
Marseille -:- FC Porto - 21:00

International - Champions League Grp. D
Liverpool -:- Atalanta - 21:00
Ajax -:- FC Midtjylland - 21:00

International - Copa Libertadores Final Stage
Racing Club 1:1 Flamengo - 01:30 FT
Independiente del Valle -:- Nacional - 23:15
Delfin -:- Palmeiras - 23:15

France - Ligue 1
Lens -:- Nantes - 19:00

International - AFC Champions League Grp. G
Suwon Bluewings -:- Johor Darul Ta'zim FC - 11:00 Cnc
Guangzhou Evergrande 0:0 Vissel Kobe - 11:00 18'

International - AFC Champions League Grp. H
Jeonbuk FC 0:0 Sydney FC - 11:00 17'
Shanghai SIPG FC -:- Yokohama F.Marinos - 14:00

Belgium - First Division A
Cercle Brugge -:- Royal Excel Mouscron - 17:00

Croatia - 1. Division
NK Istra 1961 -:- Osijek - 17:00

Czech Republic - 1. Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice -:- Bohemians 1905 - 17:00

England - Championship
Millwall -:- Reading - 20:00
Middlesbrough -:- Derby County - 20:00
Bristol City -:- Watford - 20:45
Coventry City -:- Cardiff City - 20:45
Swansea City -:- Sheffield Wednesday - 20:45

Greece - Super League
Asteras Tripolis -:- Apollon Smirnis - 16:15

Israel - Ligat HaAl
Hapoel Hadera -:- Bnei Sakhnin - 17:00
FC Ashdod -:- Maccabi Netanya - 18:00
Beitar Jerusalem -:- Maccabi Petach Tikva - 19:00

Italy - Coppa Italia
Parma Calcio 1913 -:- Cosenza - 14:30
Empoli -:- Brescia - 14:30
Cagliari -:- Hellas Verona - 17:30
Bologna -:- Spezia - 17:30
Udinese -:- Fiorentina - 17:30

Scotland - Premiership
Hamilton Academical -:- Aberdeen - 20:00

Slovenia - Prva Liga
Tabor -:- Domzale - 13:30
NK Celje -:- Maribor - 17:00

Switzerland - Super League
Sion -:- Servette - 18:15
Basel -:- Lausanne - 18:15

Turkey - Cup
Bandirmaspor 0:0 Darica Genclerbirligi - 11:00 17'
Tuzlaspor 0:0 Sultanbeyli Belediyespor - 11:00 17'
Keciorengucu 0:0 Kocaelispor - 11:00 17'
Yeni Malatyaspor 0:0 Etimesgut Belediyespor - 11:00 17'
Istanbulspor -:- Tarsus Idman Yurdu - 12:30
Altinordu -:- Corum FK - 12:30
Eskisehirspor -:- Kastamonuspor 1966 - 12:30
Hatayspor -:- Karacabey Belediye Spor - 13:00
Gaziantep FK -:- Serik Belediyespor - 15:00
Adana Demirspor -:- Afjet Afyonspor - 17:00
Antalyaspor -:- Pendikspor - 17:00
Rizespor -:- Usakspor - 19:00

USA - Major League Soccer Playoff
Toronto FC 0:1 Nashville SC - 00:00 Finished AET
Philadelphia Union 0:2 New England Revolution - 02:00 FT
Seattle Sounders FC 3:1 Los Angeles FC - 04:30 FT

Brazil - Serie B
Brasil de Pelotas 2:1 CRB - 01:30 FT
America MG 2:1 Juventude - 01:30 FT
Chapecoense AF 0:1 Cruzeiro - 01:30 FT
Nautico -:- Vitoria - 23:00

International - CONCACAF League
Club Sport Herediano 0:1 Real Esteli FC - 02:00 FT
LD Alajuelense 1:0 San Francisco FC - 04:15 FT

International - Copa Sudamericana
Velez Sarsfield 2:0 Deportivo Cali - 01:30 FT
Bolivar -:- Lanus - 23:15

Ireland - FAI Cup
Sligo Rovers -:- Derry City - 20:30

Italy - Serie C Grp. A
Pergolettese -:- Pro Vercelli - 15:00
Lucchese -:- AlbinoLeffe - 15:00
Giana Erminio -:- Piacenza - 15:00
Como -:- Olbia - 15:00
Juventus U23 -:- Grosseto - 15:00

Italy - Serie C Grp. B
Mantova -:- S.S. Arezzo - 15:00
Gubbio -:- Triestina - 15:00

Italy - Serie C Grp. C
Bisceglie -:- Monopoli - 14:30
Palermo FC -:- AP Turris - 15:00
Vibonese -:- Foggia - 15:00

Japan - J. League
Kawasaki Frontale 1:0 Gamba Osaka - 10:30 44'
Kashima Antlers 0:0 Kashiwa Reysol - 11:00 14'
Oita Trinita 0:1 Cerezo Osaka - 11:00 14'
Yokohama FC 0:2 Shimizu S-Pulse - 11:00 15'
Shonan Bellmare -:- Sanfrecce Hiroshima - 11:30
Sagan Tosu -:- Vegalta Sendai - 11:30

Norway - 1. Divisjon
Stroemmen -:- Stjoerdals Blink - 13:00 Pst
Jerv -:- Grorud - 18:00 Pst

Poland - FA Cup
Widzew Lodz -:- Legia Warszawa - 17:40

Portugal - Segunda Liga
Cova da Piedade -:- Benfica B - 19:00

Portugal - Cup
Casa Pia 0:0 Nacional - 11:00 18'

Russia - National Football League
Neftekhimik -:- Nizhny Novgorod - 12:00
Tekstilshchik -:- FC Orenburg - 13:00
FC Alania Vladikavkaz -:- FC Yenisey Krasnoyarsk - 13:00
Irtysh -:- Tom Tomsk - 14:00
Dinamo Briansk -:- Chertanovo Moscow - 14:00
Akron Togliatti -:- Spartak Moscow II - 14:00
Fakel -:- Veles Moscow - 14:00
FC Volgar -:- SKA-Khabarovsk - 15:30
Krylya Sovetov Samara -:- Chayka - 16:00
Shinnik Yaroslavl -:- Baltika - 16:30
Torpedo Moscow -:- FC Krasnodar II - 17:00

Singapore - S.League
Hougang United FC -:- Tampines Rovers FC - 12:45
Balestier Khalsa FC -:- Tanjong Pagar United FC - 12:45
Albirex Niigata FC -:- Young Lions - 12:45
Geylang International FC -:- Lion City Sailors FC - 12:45
Brunei DPMM -:- Albirex Niigata FC - 13:15 Cnc

Spain - LaLiga2
Las Palmas -:- CD Mirandes - 19:00
Sporting Gijon -:- Sabadell - 19:00
Real Zaragoza -:- Rayo Vallecano - 19:00
Fuenlabrada -:- Ponferradina - 21:30
Cartagena -:- Mallorca - 21:30

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. B
Marino Luanco -:- Real Valladolid B - 17:00

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. A
Arenas Getxo -:- SD Leioa - 19:00

Spain - Segunda B Grp. III - Grp. A
UE Olot -:- Barcelona B - 16:30
Lleida Esportiu -:- Llagostera - 19:00

Spain - Segunda B Grp. III - Grp. B
Villarreal B -:- Alcoyano - 17:00

Spain - Segunda B Grp. IV - Grp. B
Betis Deportivo Balompie -:- Real Murcia - 15:45
Linares Deportivo -:- Granada B - 19:00

Spain - Segunda B Grp. V - Grp. A
Real Madrid Castilla -:- Atletico Baleares - 12:00

Albania - Kategoria Superiore
KF Tirana -:- Bylis - 13:45
Apolonia -:- Partizani - 13:45
Skenderbeu -:- Kastrioti - 13:45
Teuta Durres -:- Vllaznia - 16:45
Kukesi -:- Laci - 16:45

Armenia - Premier League
Gandzasar -:- Pyunik - 15:00 Pst

Austria - Cup
Austria Wien -:- Hartberg - 17:15
First Vienna FC -:- Altach - 20:25

Chile - Primera Division
Audax Italiano 1:1 Santiago Wanderers - 01:30 FT
Colo Colo -:- Curico Unido - 22:00

Cyprus - 1. Division
APOEL Nicosia -:- Doxa Katokopia - 16:00

Cyprus - Cup
Ermis Aradippou -:- Nea Salamis - 16:00
AEK Larnaca -:- AEL Limassol - 16:00

Czech Republic - FNL
Blansko -:- Hradec Kralove - 13:00
SK Lisen -:- FK Slavoj Vysehrad - 13:30
Dukla Praha -:- MFK Chrudim - 13:30
FK Varnsdorf -:- Zizkov - 13:30
Trinec -:- FK MAS Taborsko - 13:30
SK Prostejov -:- Usti nad Labem - 13:30
FC Vlasim -:- Vysocina Jihlava - 13:30

El Salvador - Primera Division - Apertura - Second Stage - Group B
CD FAS -:- Firpo - 22:00
Municipal Limeno -:- Once Deportivo - 22:00

England - Southern Premier Division South
Gosport Borough -:- Wimborne Town - 20:45 Pst

Germany - 3. Liga
Viktoria Koeln 1904 -:- FSV Zwickau - 19:00
Dynamo Dresden -:- Unterhaching - 19:00
Kaiserslautern -:- Luebeck - 19:00
Bayern Munich II -:- Ingolstadt - 19:00
Magdeburg -:- Hansa Rostock - 19:00

Germany - Regionalliga North Group North
Holstein Kiel II -:- Altonaer FC 93 - 18:30 Pst
1. FC Phoenix Luebeck -:- Heider SV - 19:00 Pst
St. Pauli II -:- FC Hansa Lueneburg - 19:00 Pst
Hamburger SV II -:- Eintracht Norderstedt - 19:00 Pst
SV Drochtersen/Assel -:- SC Weiche Flensburg - 19:30 Pst

Germany - Regionalliga North Group South
Wolfsburg II -:- Oberneuland - 19:00 Pst
SSV Jeddeloh -:- Oldenburg - 19:00 Pst
TSV Havelse -:- SV Atlas Delmenhorst - 19:00 Pst
Werder Bremen II -:- BSV Rehden - 19:00 Pst
Hannover 96 II -:- HSC Hannover - 19:00 Pst

Germany - Regionalliga West
Fortuna Duesseldorf II -:- Borussia Moenchengladbach II - 15:30
Borussia Dortmund II -:- SV Roedinghausen - 17:30
Lippstadt -:- Oberhausen - 18:00
Fortuna Koeln -:- Preussen Muenster - 18:00
Sportfreunde Lotte -:- Alemannia Aachen - 18:00
SC Wiedenbrueck -:- VfB Homberg - 19:30
Bonner SC -:- SV Straelen - 19:30
RW Ahlen -:- Schalke 04 II - 19:30
FC Wegberg-Beeck -:- FC Koeln II - 19:30
RW Essen -:- Wuppertal - 19:30

Guatemala - Liga Nacional Apertura
CSD Municipal -:- Antigua Guatemala - 18:00
Coban Imperial -:- Santa Lucia Cotzumalguapa - 18:00
Club Xelaju -:- Comunicaciones FC - 22:00

Honduras - Liga Nacional - Apertura
CD Real Sociedad -:- Platense FC - 22:00

Hungary - NB II
Budaors -:- Haladas - 13:00
BFC Siofok -:- Aqvital FC Csakvar - 13:00
Szolnok -:- Bekescsaba - 13:00
Kaposvari -:- Soroksar SC - 13:00
Pecsi MFC -:- Debreceni EAC - 18:00
Debrecen -:- Szentlorinc - 18:00
Gyirmot -:- Kazincbarcikai BSC - 18:00
Szeged-Csanаd Grosics Akadеmia -:- Gyori ETO - 18:00
Vasas Budapest -:- Nyiregyhaza Spartacus FC - 18:00
FC Ajka -:- Dorogi FC - 18:00

India - Indian Super League
FC Goa -:- Mumbai City FC - 15:00

Iran - Persian Gulf Pro League
Gol Gohar -:- Foolad Khuzestan - 13:40
Esteghlal -:- Machine Sazi FC - 13:45
Saipa -:- Nassaji Mazandaran FC - 13:50
Aluminium Arak -:- Mes Rafsanjan - 14:00

Japan - J. League 2
Tokyo Verdy 0:0 Avispa Fukuoka - 10:00 57'
Mito Hollyhock 2:0 Giravanz Kitakyushu - 11:00 15'
V-Varen Nagasaki 0:0 Matsumoto Yamaga - 11:00 14'
Thespakusatsu Gunma 0:1 Omiya Ardija - 11:00 15'
Renofa Yamaguchi 0:0 JEF United Chiba - 11:00 14'
Albirex Niigata 0:1 Ehime FC - 11:00 15'
Montedio Yamagata 1:0 Zweigen Kanazawa - 11:00 14'
Fagiano Okayama FC 1:0 Tochigi SC - 11:00 14'
Kyoto Sanga FC 0:0 Ventforet Kofu - 11:00 15'
Tokushima Vortis 0:0 Machida Zelvia - 11:00 15'
Jubilo Iwata -:- FC Ryukyu - 11:30

Luxembourg - National Division
RM Hamm Benfica -:- F91 Dudelange - 20:00 Pst
FC Progres Niederkorn -:- Racing FC Union Luxembourg - 20:00 Pst

Mexico - Liga de Expansion MX Apertura Final Stage
Mineros de Zacatecas 1:0 CD Tepatitlan de Morelos - 00:00 FT
Jaibos Tampico Madero 5:3 Tapatio - 02:10 AP
Cimarrones de Sonora 2:3 Pumas Tabasco - 04:10 FT

Moldova - National Division
FC Sfintul Gheorghe -:- FC Sheriff - 12:00
Speranta -:- Zimbru - 15:00

Peru - Liga 1 - Clausura - Group B
Deportivo Municipal -:- Deportivo Llacuabamba - 21:00
Carlos A. Mannucci -:- Alianza Lima - 21:30

Poland - 1. Division
Puszcza Niepolomice -:- Termalica Nieciecza - 12:30

Romania - Liga II
Ripensia Timisoara -:- Farul Constanta - 13:00 Pst
FC Dunarea Calarasi -:- CS Mioveni - 13:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu -:- Concordia Chiajna - 13:00
CSM Slatina -:- Turris-Oltul - 13:00
ACS Fotbal Comuna Recea -:- Pandurii - 13:00
CS Aerostar Bacau -:- ASU Politehnica Timisoara - 13:00
Petrolul Ploiesti -:- Gloria Buzau - 16:00

South Africa - Premier Soccer League
Bloemfontein Celtic -:- Black Leopards - 18:30

South Korea - K-League 2 Playoff
Gyeongnam FC 0:0 Daejeon Citizen - 11:00 17'

Tanzania - Premier League
Ruvu Shooting -:- Tanzania Prisons - 12:00
Mwadui -:- Gwambina FC - 14:00
Kagera Sugar -:- Biashara Mara United - 14:00
Azam FC -:- Young Africans - 17:00

Venezuela - Primera Division Group A
Academia Puerto Cabello 2:2 Atletico Venezuela - 01:00 FT
Estudiantes Merida -:- Carabobo FC - 22:00

Norway - Toppserien Qualification
Medkila -:- Kolbotn - 19:00
Saytda 72 nəfər

Futbol Nəticələri | Silent.Az
Silent.Az saytında canlı “Futbol Nəticələri” xidməti
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Free Downloader, hd video download, whatsapp plus, instagram plus, youtube plus, online free play, sexy girl, Burcler Haqqında, olum unvanları, Menfi cehetler, Burce gore sevgi, Burce gore seks, Burc-il yoxla, Hansı gun doġuldun?, Qoc Burcu, Buğa Burcu, Əkizlər Burcu, Xərcəng Burcu, Şir Burcu, Qız Burcu, Tərəzi Burcu, Eqrəb Burcu, Oxatan Burcu, Oğlaq Burcu, Dolca Burcu, Balıqlar Burcu

Sitemap: [site][mp3][video]
?>