Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Sonuçları

Bugün | Canlı | Minor | Dün | Sabah
Brazil - Serie A
02:00, (Oyun sona erdi) Flamengo 1:1 Vasco da Gama
04:00, (Oyun sona erdi) Palmeiras 3:0 Bahia
18:00, 5' Vitoria 0:0 Ceara
23:00, Parana Clube -:- Gremio
23:00, America MG -:- Botafogo RJ
23:00, Sao Paulo -:- Santos FC
23:00, Sport Recife -:- Corinthians

Italy - Serie A
17:00, 46' Genoa 0:1 Torino
20:00, Cagliari -:- Atalanta
20:00, ChievoVerona -:- Benevento
20:00, Udinese -:- Bologna
20:00, SSC Napoli -:- Crotone
20:00, AC Milan -:- Fiorentina
20:00, SPAL 2013 -:- Sampdoria
22:45, Lazio -:- Inter
22:45, Sassuolo -:- Roma

Spain - Primera Division
14:00, (Oyun sona erdi) Valencia 2:1 Deportivo La Coruna
18:15, Athletic Bilbao -:- Espanyol
20:30, Atletico Madrid -:- Eibar
22:45, Barcelona -:- Real Sociedad

Austria - Bundesliga
18:30, Salzburg -:- Mattersburg
18:30, Sturm Graz -:- Admira Moedling
18:30, Rapid Wien -:- Altach
18:30, SKN St. Poelten -:- Austria Wien
18:30, LASK -:- Wolfsberger AC

Belgium - First Division A Playoff Championship Group
20:00, Club Brugge -:- Gent
20:00, Sporting Charleroi -:- Standard Liege
20:00, Anderlecht -:- Genk

Bulgaria - First Professional League Championship Playoff
18:30, Ludogorets Razgrad -:- Botev Plovdiv
21:00, Vereya -:- Levski Sofia
21:00, PFC CSKA-Sofia -:- Beroe

International - Friendlies
00:00, Jordan -:- Cyprus

Netherlands - Eredivisie Qualification
16:30, 80' Sparta Rotterdam 1:3 FC Emmen
18:45, De Graafschap -:- Almere City FC

Poland - Ekstraklasa Championship Group
20:00, Lech Poznan -:- Legia Warszawa
20:00, Gornik Zabrze -:- Wisla Krakow
20:00, Jagiellonia Bialystok -:- Wisla Plock
20:00, Korona Kielce -:- Zaglebie Lubin

Romania - Liga I Championship Group
21:45, CSMS Iasi -:- CS Universitatea Craiova
21:45, FC FCSB -:- Astra Giurgiu
21:45, CFR Cluj -:- FC Viitorul Constanta

Romania - Liga I Relegation Group
18:00, 7' FC Voluntari 0:0 Botosani

Slovenia - Prva Liga
18:50, Domzale -:- NK Krsko
19:00, Ankaran Hrvatini -:- NK Celje

Spain - Segunda Division
14:00, (Oyun sona erdi) Barcelona B 3:1 Cadiz
18:00, 7' Numancia 0:0 Osasuna
20:00, Real Zaragoza -:- Albacete
20:00, Alcorcon -:- Rayo Vallecano
22:00, Cordoba -:- Almeria

Sweden - Allsvenskan
17:10, (Mola) Hammarby 0:0 AIK
19:30, Malmoe FF -:- Haecken

Ukraine - Premier League Championship Group
18:00, 6' Vorskla 0:0 Zorya
18:00, 5' Veres Rivne 0:0 Mariupol

USA - Major League Soccer
03:40, (Oyun sona erdi) New England Rev. 0:1 Columbus Crew
03:40, (Oyun sona erdi) Philadelphia Union 4:1 Real Salt Lake
06:35, (Oyun sona erdi) San Jose Earthquakes 1:3 DC United
22:00, Minnesota United -:- Sporting Kansas City
00:00, Chicago Fire -:- Houston Dynamo

USA - USL
03:00, (Oyun sona erdi) Charleston Battery 0:0 Ottawa Fury
03:30, (Oyun sona erdi) Tampa Bay Rowdies 2:2 Pittsburgh Riverhounds
03:30, (Oyun sona erdi) Louisville City FC 2:1 Atlanta United II
03:30, (Oyun sona erdi) FC Cincinnati 4:1 North Carolina FC
03:30, (Oyun sona erdi) Charlotte Independence 2:1 Toronto FC II
04:00, (Oyun sona erdi) OKC Energy FC 1:0 Colorado Springs Switchbacks FC
04:00, (Oyun sona erdi) Indy Eleven 1:2 Bethlehem Steel FC
04:30, (Oyun sona erdi) San Antonio FC 1:1 Tulsa Roughnecks FC
04:30, (Oyun sona erdi) Rio Grande Valley FC 0:0 Swope Park Rangers
06:30, (Oyun sona erdi) Reno 1868 FC 1:1 Seattle Sounders FC II
06:30, (Oyun sona erdi) Phoenix Rising FC 1:3 Sacramento Republic FC
07:00, (Oyun sona erdi) Las Vegas Lights FC 0:2 Real Monarchs SLC

Brazil - Serie B
02:00, (Oyun sona erdi) Boa Esporte Clube 1:1 Coritiba
04:00, (Oyun sona erdi) Brasil de Pelotas 1:2 Sampaio Correa

Egypt - Premier League
00:00, Al Ahly -:- Al Masry

Estonia - Meistriliiga
16:00, (Oyun sona erdi) Parnu JK Vaprus 0:4 Talinna Kalev

International - EURO U17 Final
21:15, Italy U17 -:- Netherlands U17

France - Ligue 1 Qualification
21:00, AC Ajaccio -:- Le Havre

International - Friendlies U21
15:00, (Oyun sona erdi) Russia U21 3:0 Cyprus U21

Italy - Serie C Promotion Playoff Final Stage
22:30, Cosenza -:- Trapani
22:30, FeralpiSalo -:- Alessandria
22:30, Juve Stabia -:- Reggiana
22:30, Piacenza -:- Sambenedettese
22:30, Viterbese -:- Pisa

Japan - J. League
09:00, (Oyun sona erdi) Kashima Antlers 1:2 Vegalta Sendai
09:00, (Oyun sona erdi) Nagoya Grampus Eight 2:3 Kashiwa Reysol
10:00, (Oyun sona erdi) Kawasaki Frontale 3:0 Shimizu S-Pulse
10:00, (Oyun sona erdi) Sagan Tosu 0:0 FC Tokyo
11:00, (Oyun sona erdi) Sanfrecce Hiroshima 0:2 Cerezo Osaka
12:05, (Oyun sona erdi) Vissel Kobe 4:0 Consadole Sapporo

Portugal - Cup
20:15, Aves -:- Sporting CP

Scotland - Premiership Playoff
18:30, Partick Thistle -:- Livingston

Singapore - S.League
16:30, 81' Tampines Rovers FC 3:3 Albirex Niigata FC
16:30, 78' Warriors FC 0:2 Geylang International FC

Spain - Segunda B Promotion Playoff
14:00, (Oyun sona erdi) Mallorca 3:1 Mirandes
14:00, (Oyun sona erdi) Celta Vigo B 2:0 Marbella FC
14:00, (Oyun sona erdi) Fuenlabrada 0:0 Real Sociedad B
14:00, (Oyun sona erdi) UD Cornella 2:2 Sporting Gijon B
20:30, Real Murcia -:- Elche
20:30, Athletic Bilbao B -:- Villarreal B
22:00, Extremadura -:- RC Deportivo Fabril

Spain - Segunda B Relegation Playoff
14:00, (Oyun sona erdi) Llagostera 0:0 Izarra
21:00, Merida -:- Coruxo F.C.

Sweden - Superettan
17:00, 49' IFK Vaernamo 1:2 Halmstads BK
19:30, Helsingborg -:- Oergryte FF

Wales - Premier League Playoff Europa League
15:25, (Oyun sona erdi) Cefn Druids AFC 1:0 Cardiff Met University

Argentina - Primera B Nacional Promotion Playoff
21:35, Brown de Adrogue -:- Sarmiento
00:00, San Martin de Tucuman -:- Agropecuario

Argentina - Federal A - Promotion - Playoff
23:00, Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:- Gimnasia Mendoza

Azerbaijan - Premier League
17:15, (Mola) Sumqayit 1:0 Zira
17:15, (Mola) FC Kapaz 0:0 FK Neftchi
17:15, (Mola) Sabail 0:0 Keshla

Belarus - Premier League
18:00, Cnc Krumkachy Minsk -:- Smolevichy
18:15, Dnepr Mogilev -:- FC Minsk
20:15, FC Torpedo Minsk -:- Smolevichy

Bolivia - Primera Division - Apertura Final Stage
00:00, Bolivar -:- The Strongest
01:15, San Jose -:- Jorge Wilstermann

Bolivia - Primera Division - Copa Sudamericana Playoff
23:00, Guabira -:- Sport Boys Warnes

Bosnia-Herzegovina - Premier League Championship Group
19:00, Radnik Bijeljina -:- Siroki Brijeg
19:00, Zrinjski Mostar -:- FK Krupa

Chile - Primera Division
23:00, Antofagasta -:- Everton CD
01:30, Universidad de Concepcion -:- Universidad Catolica

China - Super League
11:30, (Oyun sona erdi) Beijing Renhe 2:0 Guangzhou Evergrande
14:00, (Oyun sona erdi) Tianjin Quanjian 2:1 Shanghai Shenhua
15:35, (Oyun sona erdi) Dalian Yifang 2:1 Guizhou Hengfeng
16:00, (Oyun sona erdi) Shanghai SIPG FC 2:0 Jiangsu Suning FC

China - China League
11:30, (Oyun sona erdi) Dalian Transcendence 1:1 Shenzhen FC
15:30, (Oyun sona erdi) Zhejiang Yiteng 3:2 Heilongjiang Lava Spring FC
15:30, (Oyun sona erdi) Shijiazhuang Ever Bright 3:1 Xinjiang Tianshan
15:30, (Oyun sona erdi) Meizhou Hakka 0:0 Wuhan Zall
15:35, (Oyun sona erdi) Nei Mongol Zhongyou FC 2:2 Beijing BG

Colombia - Primera A Apertura Final Stage
03:00, (Oyun sona erdi) Atletico Nacional 2:0 Deportivo Cali
05:00, (Oyun Penaltilarla Bitib) Atletico Huila 3:1 Patriotas

Czech Republic - FNL
15:15, (Oyun sona erdi) Vitkovice 4:2 Sokolov
15:15, (Oyun sona erdi) Frydek-Mistek 1:2 Usti nad Labem
15:15, (Oyun sona erdi) Hradec Kralove 1:4 Opava
15:15, (Oyun sona erdi) Olympia Prague 4:1 Znojmo
15:15, (Oyun sona erdi) Pribram 3:1 Pardubice
15:15, (Oyun sona erdi) FK Varnsdorf 1:1 FK MAS Taborsko
15:15, (Oyun sona erdi) SK Dynamo Ceske Budejovice 0:0 Trinec
15:15, (Oyun sona erdi) FC Vlasim 1:2 Zizkov

Denmark - 1. Division
15:45, (Oyun sona erdi) Esbjerg fB 0:0 HB Koege
15:45, (Oyun sona erdi) Viborg 3:3 Brabrand
15:45, (Oyun sona erdi) FC Roskilde 2:0 Fremad Amager
15:45, (Oyun sona erdi) Fredericia 1:3 Vendsyssel FF
15:45, (Oyun sona erdi) Thisted 0:2 Vejle Boldklub
15:45, (Oyun sona erdi) Nykoebing FC 4:0 Skive

Denmark - 2. Division Promotion Group
16:00, (Oyun sona erdi) Avarta 2:3 Jammerbugt FC

Ecuador - Serie A - Apertura
02:00, (Oyun sona erdi) Delfin 3:1 Tecnico Universitario
21:00, El Nacional -:- LDU de Quito

El Salvador - Primera Division - Clausura Final Stage
01:00, Alianza FC -:- Santa Tecla FC

Macedonia - Prva Liga
18:15, Pobeda -:- Renova
18:15, Shkupi -:- FK Vardar Skopje
18:15, FC Academy Pandev -:- FK Sileks
18:15, Rabotnicki -:- FK Skopje
18:15, KF Shkendija -:- Pelister

Georgia - Erovnuli Liga
16:30, 77' Lokomotivi Tbilisi 1:0 Torpedo Kutaisi
19:00, FC Rustavi -:- Chikhura
21:00, Dila Gori -:- Saburtalo

Greece - Football League
18:00, 6' Doxa Dramas 0:0 AE Sparti
18:00, 6' Aris Thessaloniki FC 0:0 Panserraikos FC
18:00, 7' Panachaiki 2:0 Anagennisi Karditsas
18:00, 7' Ergotelis 1:0 Aiginiakos FC
18:00, 9' AE Karaiskakis 0:0 Apollon Pontou
18:00, 8' Kallithea 0:0 Trikala
18:00, 9' Kissamikos FC 1:0 Apollon Larissa
19:00, FAA Veria FC 0:3 OFI Crete
19:00, FAA Acharnaikos FC 0:3 Panegialios

Indonesia - Liga 1
17:30, 38' Persela Lamongan 0:0 Persija Jakarta

Ireland - 1. Division
18:00, 6' Cabinteely 0:0 Galway United FC

Japan - J. League 2
08:00, (Oyun sona erdi) Roasso Kumamoto 2:1 Mito Hollyhock
09:00, (Oyun sona erdi) Tochigi SC 0:0 Machida Zelvia
09:00, (Oyun sona erdi) Yokohama FC 3:3 JEF United Chiba
09:00, (Oyun sona erdi) Matsumoto Yamaga 1:0 Avispa Fukuoka
09:00, (Oyun sona erdi) Albirex Niigata 0:0 Montedio Yamagata
09:00, (Oyun sona erdi) Zweigen Kanazawa 0:0 Tokushima Vortis
09:00, (Oyun sona erdi) Kamatamare Sanuki 0:3 Ventforet Kofu
09:00, (Oyun sona erdi) Oita Trinita 2:2 Renofa Yamaguchi
12:05, (Oyun sona erdi) Ehime FC 1:2 Kyoto Sanga FC

Latvia - Virsliga
16:00, (Oyun sona erdi) FS Metta/LU 1:3 FK Spartaks
18:00, 5' Valmieras FK 0:0 FK Liepaja

Lithuania - A Lyga
14:00, (Oyun sona erdi) Trakai FK 1:0 Lietava Jonava

Moldova - National Division
19:00, Dinamo-Auto -:- FC Sfintul Gheorghe
19:00, FC Zaria -:- Speranta

Nigeria - Professional Football League
19:00, Ifeanyi Ubah United -:- Niger Tornadoes
19:00, Wikki Tourist -:- Yobe Desert Stars
19:00, Lobi Stars -:- Enugu Rangers
19:00, (Oyun ertelendi) Heartland Owerri -:- Enyimba
19:00, Katsina United -:- Sunshine Stars
19:00, Nasarawa United -:- Kano Pillars
19:00, Rivers United FC -:- Plateau United
19:00, Kwara United -:- MFM FC

Paraguay - Division Profesional - Apertura
03:10, (Oyun sona erdi) Independiente CG 0:3 Cerro Porteno
01:30, Olimpia -:- 3 de Febrero

Peru - Primera Division - Apertura
02:45, (Oyun sona erdi) Sport Rosario 3:2 Alianza Lima
05:00, (Oyun sona erdi) Sport Boys 1:1 Sporting Cristal
22:30, Universidad San Martin -:- CD UT Cajamarca
01:00, Universitario de Deportes -:- FBC Melgar

Poland - 1. Division
19:00, Puszcza Niepolomice -:- Gornik Leczna

Poland - 2. Division
18:00, 6' Olimpia Elblag 0:0 Garbarnia
18:00, 8' Gryf Wejherowo 0:0 MKS Kluczbork
19:00, Blekitni Stargard -:- Gwardia Koszalin

Russia - PFL Zone Center
15:00, (Oyun sona erdi) Saturn Ramenskoye 1:1 Torpedo Moscow
15:00, (Oyun sona erdi) Zorky Krasnogorsk 2:0 Dinamo Briansk
16:00, Cnc Yunost Moscow -:- Ararat Moscow
16:00, (Oyun sona erdi) Sokol Saratov 1:0 Khimik Novomoskovsk
16:00, FAA Metalurg Lypetsk 3:0 Zenit Penza
16:00, (Oyun sona erdi) FC Rotor Volgograd II 2:3 Ararat Moscow
18:00, 9' Strogino 0:0 Kaluga
18:00, 6' Energomash Belgorod 0:0 FC Ryazan

Russia - PFL Zone South
16:00, (Oyun sona erdi) Anzhi Makhachkala II 0:1 Mashuk-KMV
16:00, Cnc FC Rotor Volgograd II -:- FC Krasnodar II
17:00, 50' Akademia Rostov 0:0 Spartak Nalchik
18:00, 4' Afips Afipsky 0:0 Druzhba
18:00, 9' Biolog Novokubansk 0:0 Chernomorets Novorossiysk
20:00, Armavir FC -:- SKA Rostov
20:00, Chayka -:- Legion Dynamo

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
13:00, (Oyun sona erdi) Ural II 2:3 Neftekhimik
14:00, (Oyun sona erdi) Krylya Sovetov Samara II 1:2 FC Chelyabinsk
15:00, (Oyun sona erdi) FC Orenburg II 1:1 Mordovya
15:00, (Oyun sona erdi) NoSta 1:1 Volga Ulyanovsk
16:00, Cnc Syzran-2003 -:- Dinamo Kirov
16:00, Cnc Akademiya Togliati -:- FC Chelyabinsk
16:00, FAA Zenit Izhevsk 3:0 Anzhi-Junior Zelenodolsk

Russia - PFL Zone West
14:00, (Oyun sona erdi) Znamya 0:2 FC Dolgoprudny
15:00, (Oyun sona erdi) Kolomna 0:3 Tekstilshchik
16:00, (Oyun sona erdi) Veles Moscow 2:2 Lokomotiv-Kazanka Moscow
17:00, 50' Pskov 747 1:0 Spartak Kostroma
17:00, 50' Chertanovo Moscow 1:0 Murom
17:00, 51' Torpedo Vladimir 0:1 CRFSO Smolensk
17:00, 52' Luki-Energiya 0:0 Dinamo St Petersburg II

Russia - Premier League Qualification
19:00, FC Tambov -:- Amkar
22:00, Anzhi Makhachkala -:- FC Yenisey Krasnoyarsk

South Africa - Premier Soccer League Qualification Group
17:00, 50' Jomo Cosmos 1:1 Black Leopards

South Korea - K-League 1
09:00, (Oyun sona erdi) Incheon United 1:1 Ulsan Hyundai
09:00, (Oyun sona erdi) Sangju Sangmu 0:0 Jeju United
11:00, (Oyun sona erdi) FC Seoul 0:4 Jeonbuk FC
11:00, (Oyun sona erdi) Pohang Steelers 1:1 Suwon Bluewings

South Korea - K-League 2
13:00, (Oyun sona erdi) FC Anyang 3:2 Gwangju FC

Thailand - Thai League
15:00, (Oyun sona erdi) Port FC 7:1 Siam Navy FC
15:00, (Oyun sona erdi) Bangkok Glass 1:0 Suphanburi FC
15:00, (Oyun sona erdi) Pattaya United 2:4 Buriram United
16:00, (Oyun sona erdi) Muang Thong United 4:3 Sukhothai FC
16:00, (Oyun sona erdi) Chainat FC 3:1 Prachuap FC

Uruguay - Primera Division Intermedio
21:15, Danubio -:- Cerro
22:00, Racing -:- Fenix

Vietnam - V-League
14:00, (Oyun sona erdi) QNK Quang Nam 1:1 Song Lam Nghe An
15:00, (Oyun sona erdi) Nam Dinh 0:2 Ha Noi TT
15:00, (Oyun sona erdi) Than Quang Ninh 1:3 FLC Thanh Hoa

Denmark - 3F Ligaen Championship Group
15:00, (Oyun sona erdi) Fortuna Hjoerring 7:0 Odense Q

Denmark - 3F Ligaen Qualification Group
16:00, (Oyun sona erdi) Greve 4:1 Vejle Boldklub

Norway - Toppserien
16:00, (Oyun sona erdi) Grand Bodoe 1:2 Kolbotn
Sitede 37 kişi

Futbol Sonuçları | Silent.Az
Silent.Az sitesinde canlı “Futbol Sonuçları” Servisi
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Whatsapp plus yukle, Instagram Plus yukle, Youtube Plus yukle, mahni yukle, mp3 yukle, azeri klipler, turk klipleri, sekiller, pulsuz mesaj, pulsuz internet, mp4 videolar, kitabxana, online, online tercume, Qarışıq Məqalələr, Şeirlər, Cinsəllik (+18), Hekayələr, Nusrət Kəsəmənli, Qəmli Notlar, Evlilik Mərasimi

Sitemap: [site][mp3][video]