Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Nəticələri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Internacional 1:1 Sao Paulo - 00:00 FT
Athletico Paranaense 1:0 Bahia - 00:00 FT
Atletico MG 0:0 Gremio - 02:00 7'
Vasco da Gama -:- Bragantino - 16:00
Palmeiras -:- Flamengo - 21:00
Atletico GO -:- Botafogo RJ - 23:15
Ceara -:- Goias - 23:15

England - Premier League
Sheffield United -:- Leeds United - 13:00
Tottenham Hotspur -:- Newcastle United - 15:00
Manchester City -:- Leicester City - 17:30
West Ham United -:- Wolverhampton Wanderers - 20:00

France - Ligue 1
Bordeaux -:- Nice - 13:00
Angers -:- Brest - 15:00
Dijon -:- Montpellier - 15:00
Monaco -:- Strasbourg - 15:00
Nimes -:- Lens - 15:00
Lorient -:- Lyon - 17:00
Reims -:- Paris Saint-Germain - 21:00

Germany - 1. Bundesliga
Hoffenheim -:- Bayern Munich - 15:30
Freiburg -:- Wolfsburg - 18:00

Italy - Serie A
Spezia -:- Sassuolo - 12:30
SSC Napoli -:- Genoa - 15:00
Hellas Verona -:- Udinese - 15:00
Crotone -:- AC Milan - 18:00
Roma -:- Juventus - 20:45

Netherlands - Eredivisie
Feyenoord -:- ADO Den Haag - 12:15
FC Utrecht -:- RKC Waalwijk - 14:30
Heracles -:- PSV Eindhoven - 16:45
FC Emmen -:- Willem II - 16:45

Portugal - Primeira Liga
Farense -:- Nacional - 16:30
Gil Vicente -:- Portimonense - 17:00
Pacos de Ferreira -:- Sporting CP - 19:30
Rio Ave -:- Vitoria de Guimaraes - 22:00

Russia - Premier League
Arsenal Tula -:- FC Rostov - 13:00
FK Akhmat -:- Ural - 15:30
CSKA Moscow -:- Lokomotiv Moscow - 18:00
FC Rotor Volgograd -:- Rubin Kazan - 18:00

Spain - LaLiga
Osasuna -:- Levante - 12:00
Eibar -:- Athletic Bilbao - 14:00
Atletico Madrid -:- Granada - 16:00
Cadiz -:- Sevilla - 18:30
Real Valladolid -:- Celta Vigo - 18:30
Barcelona -:- Villarreal - 21:00

International - AFC Champions League Final Stage
Persepolis -:- Al-Sadd - 15:40
Al Nassr FC -:- Al-Taawoun - 19:45

Austria - Bundesliga
Austria Wien -:- Admira Moedling - 14:30
Hartberg -:- Sturm Graz - 14:30
LASK -:- Wolfsberger AC - 17:00

Belgium - First Division A
Standard Liege -:- Zulte Waregem - 13:30
Anderlecht -:- Eupen - 16:00
Club Brugge -:- Cercle Brugge - 18:15
Royal Excel Mouscron -:- Sporting Charleroi - 20:45

Bulgaria - First Professional League
Cherno More Varna -:- Arda Kardzhali - 17:45
Lokomotiv Plovdiv -:- PFC CSKA-Sofia - 20:00

Croatia - 1. Division
Hajduk Split -:- NK Varazdin - 19:05

Czech Republic - 1. Liga
Viktoria Plzen -:- FC Zbrojovka Brno - 15:30
Pardubice -:- Slovan Liberec - 15:30
Jablonec -:- Opava - 15:30
Pribram -:- Sparta Prague - 18:00

Denmark - Superligaen
AGF -:- OB - 14:00
SoenderjyskE -:- AaB - 14:00
Broendby IF -:- AC Horsens - 16:00
Vejle Boldklub -:- FC Koebenhavn - 18:00

England - Championship
Bristol City -:- Sheffield Wednesday - 14:00
AFC Bournemouth -:- Norwich City - 17:00

Finland - Veikkausliiga
IFK Mariehamn -:- KuPS - 17:30
Honka -:- Haka - 17:30
Ilves -:- TPS - 17:30

Germany - 2. Bundesliga
St. Pauli -:- FC Heidenheim - 13:30
Karlsruher SC -:- Bochum - 13:30
Nuernberg -:- Sandhausen - 13:30

Greece - Super League
Aris Thessaloniki FC -:- PAS Giannina - 15:00
OFI Crete -:- Atromitos - 17:00
AEK Athens -:- Lamia - 19:30

Hungary - NB I
Budapest Honved -:- Ujpest - 18:00

Ireland - Premier Division
Finn Harps -:- Cork City - 18:00
Dundalk -:- Shamrock Rovers - 20:30

Italy - Serie B
Cremonese -:- Cittadella - 15:00
Reggiana -:- Pisa - 21:00

Mexico - Liga MX Guard1anes
CD Guadalajara 2:1 Mazatlan FC - 00:00 FT
Pumas 0:0 Necaxa - 02:00 5'
Monterrey -:- Tigres - 04:06

Netherlands - Eerste Divisie
De Graafschap -:- NEC Nijmegen - 12:15
FC Volendam -:- Go Ahead Eagles - 20:00

Norway - Eliteserien
Mjoendalen -:- Viking - 18:00
Aalesund -:- Rosenborg - 18:00
FK Haugesund -:- Odds Ballklubb - 18:00
Kristiansund BK -:- Brann - 18:00
Stabaek -:- Start - 18:00
Bodoe/Glimt -:- Vaalerenga - 20:30

Romania - Liga I
CFR Cluj -:- Chindia Targoviste - 18:00
CSM Politehnica Iasi -:- FC FCSB - 20:45

Scotland - Premiership
Motherwell -:- Rangers - 13:00
Celtic -:- Hibernian - 16:00
Ross County -:- Aberdeen - 16:00

Slovakia - Super Liga
DAC 1904 Dunajska Streda -:- Trencin - 18:00

Slovenia - Prva Liga
NK Celje -:- NK Bravo - 15:45
Koper -:- Mura - 18:00
Olimpija Ljubljana -:- Domzale - 20:15

Sweden - Allsvenskan
Malmoe FF -:- Haecken - 14:30
Falkenbergs FF -:- Hammarby - 14:30
Helsingborg -:- Oestersunds FK - 14:30
Djurgaarden -:- IFK Norrkoeping - 17:30
Elfsborg -:- IFK Gothenburg - 17:30

Switzerland - Super League
Luzern -:- Lausanne - 16:00
Servette -:- Basel - 16:00
FC Vaduz -:- St. Gallen - 16:00

Turkey - Super Lig
Rizespor -:- Alanyaspor - 12:30
Konyaspor -:- Besiktas - 15:00
Sivasspor -:- Ankaragucu - 15:00
Galatasaray -:- Fenerbahce - 18:00

Ukraine - Premier League
FC Lviv -:- Zorya - 13:00
Shakhtar Donetsk -:- Olimpik Donetsk - 16:00
FC Kolos Kovalivka -:- Inhulets Petrove - 18:30
Desna -:- Rukh Lviv - 18:30

USA - Major League Soccer
New York City FC 3:0 FC Cincinnati - 01:00 HT

USA - USL League One
Union Omaha 0:0 Richmond Kickers - 02:00 2'
FC Tucson -:- Fort Lauderdale CF - 04:30

Belgium - First Division B
Lommel -:- Deinze - 16:00
Lierse Kempenzonen -:- RFC Seraing - 20:00

Egypt - Premier League
El Zamalek -:- El Gounah - 20:00

England - League One
Lincoln City -:- Charlton Athletic - 16:00

Estonia - Meistriliiga
TJK Legion -:- Tammeka - 12:00
Nomme JK Kalju -:- Narva Trans - 14:00

Iceland - Urvalsdeild
KR Reykjavik -:- Fylkir - 16:00
IA Akranes -:- Vikingur Reykjavik - 16:00
FH Hafnarfjordur -:- Fjoelnir - 16:00
Grotta -:- KA Akureyri - 18:15
HK Kopavogs -:- Stjarnan - 21:15
Valur -:- Breidablik - 21:15

Italy - Serie C Grp. A
AlbinoLeffe -:- Livorno - 15:00
Pistoiese -:- Alessandria - 15:00
Piacenza -:- Grosseto - 15:00
Olbia -:- Pontedera - 15:00
Carrarese -:- Pro Patria - 15:00
Renate -:- Como - 17:30
Pro Vercelli -:- Novara - 17:30
Lucchese -:- Pergolettese - 17:30

Italy - Serie C Grp. B
Carpi -:- Sambenedettese - 15:00
Triestina -:- Matelica - 15:00
Calcio Padova -:- Imolese Calcio - 15:00
Gubbio -:- Modena - 15:00
FeralpiSalo -:- S.S. Arezzo - 15:00
Virtus Verona -:- R.C. Cesena - 17:30
Ravenna -:- Sudtirol - 17:30
Perugia -:- Alma Juventus Fano - 17:30
Fermana -:- Mantova - 17:30

Italy - Serie C Grp. C
Trapani -:- Casertana - 15:00
Catania -:- Paganese - 15:00
Teramo -:- Palermo FC - 15:00
Avellino -:- AP Turris - 17:30
Virtus Francavilla -:- Bari - 17:30
Ternana -:- Viterbese - 17:30
Potenza -:- Catanzaro - 17:30
Juve Stabia -:- Monopoli - 17:30

Japan - J. League
Vegalta Sendai -:- Cerezo Osaka - 06:00
Sagan Tosu -:- FC Tokyo - 09:00
Kashima Antlers -:- Oita Trinita - 10:00
Sanfrecce Hiroshima -:- Gamba Osaka - 11:00
Kashiwa Reysol -:- Yokohama F.Marinos - 12:00
Shonan Bellmare -:- Kawasaki Frontale - 12:00

Kosovo - Superliga
Gjilani -:- Ballkani - 13:30

Portugal - Segunda Liga
Mafra -:- Benfica B - 12:15
Casa Pia -:- Vizela - 16:30
Arouca -:- Academico Viseu - 16:30
FC Porto B -:- Penafiel - 18:00
Vilafranquense -:- Oliveirense - 19:00
Chaves -:- Cova da Piedade - 19:00

Russia - National Football League
FC Yenisey Krasnoyarsk -:- FC Krasnodar II - 12:00
Spartak Moscow II -:- SKA-Khabarovsk - 13:00
Irtysh -:- Fakel - 13:00
Chertanovo Moscow -:- Torpedo Moscow - 14:00
Nizhny Novgorod -:- Akron Togliatti - 15:00
FC Orenburg -:- Baltika - 15:00
FC Alania Vladikavkaz -:- Tekstilshchik - 16:00
Dinamo Briansk -:- FC Volgar - 16:00
Chayka -:- Veles Moscow - 17:00
Neftekhimik -:- Krylya Sovetov Samara - 17:00

Serbia - Super Liga
Proleter -:- Novi Pazar - 16:00
Napredak -:- FK Metalac - 16:00

Spain - LaLiga2
Lugo -:- Almeria - 12:00
Mallorca -:- Sabadell - 16:00
Ponferradina -:- Rayo Vallecano - 18:15
Real Oviedo -:- Espanyol - 18:15
Tenerife -:- CD Mirandes - 18:15
Leganes -:- Cartagena - 20:30

Sweden - Superettan
GIF Sundsvall -:- Trelleborgs FF - 14:30
Umeaa -:- AFC Eskilstuna - 17:30

Turkey - 1. Lig
Bandirmaspor -:- Samsunspor - 13:00
Ankaraspor -:- Adana Demirspor - 15:30
Altay -:- Eskisehirspor - 18:00

Wales - Premier League
Haverfordwest -:- Connah's Quay - 15:30
Caernarfon -:- TNS - 15:30

Armenia - 1. Division
Ararat II -:- Pyunik II - 14:00

Australia - Capital Playoff
Woden Weston FC -:- Monaro Panthers - 03:15

Australia - New South Wales
Wollongong Wolves -:- Western Sydney Wanderers FC Youth - 06:30
Rockdale City Suns -:- APIA Leichhardt Tigers - 07:00

Australia - Northern New South Wales
Charlestown Azzurri -:- Weston Workers - 06:30

Australia - Queensland
Sunshine Coast Wanderers -:- Peninsula Power - 08:00
Lions FC -:- Brisbane Roar FC Youth - 08:00
Gold Coast United FC -:- Eastern Suburbs - 08:30
Olympic FC -:- Gold Coast Knights - 10:00

Australia - Brisbane Premier League
Grange Thistle -:- Caboolture FC - 08:00
Toowong -:- Brisbane Knights - 10:00
Acacia Ridge FC -:- Albany Creek - 10:00

Australia - New South Wales Premier League 2
Central Coast Mariners Youth -:- Bonnyrigg White Eagles - 07:00
St George City -:- Newcastle Jets Youth - 07:00

Australia - Queensland Premier League
Ipswich Knights -:- Sunshine Coast - 07:00

Australia - Brisbane Capital League Division One
North Pine -:- New Farm United - 09:00
Mount Gravatt -:- Ipswich City - 09:00
Brisbane Athletic -:- AC Carina - 09:00

Australia - NPL Youth Queensland
Lions FC U20 -:- Brisbane Roar U20 - 05:45
Sunshine Coast Wanderers U20 -:- Peninsula Power U20 - 06:00
Gold Coast United FC U20 -:- Eastern Suburbs U20 - 06:30
Olympic FC U20 -:- Gold Coast Knights U20 - 07:30

Austria - 2. Liga
Rapid Wien (A) -:- Floridsdorfer AC - 10:30

Austria - Regionalliga East
Admira Moedling (A) -:- SV Leobendorf - 16:30

Austria - Regionalliga Middle
Wolfsberger AC (A) -:- Deutschlandsberger SC - 15:00

Austria - Regionalliga West - Tyrol
WSG Swarovski Tirol II -:- Telfs - 10:30
Reichenau -:- Hall - 10:30
SC Imst -:- FC Wacker Innsbruck II - 10:30

Austria - Regionalliga West - Vorarlberg
Rankweil -:- Roefix Roethis - 16:00
FC Wolfurt -:- Austria Lustenau (A) - 16:00

Azerbaijan - Premier League
FK Neftchi -:- FK Qabala - 17:00

Belarus - Premier League
Belshina Bobruisk -:- Shakhtyor Soligorsk - 14:00
Dinamo Minsk -:- FK Vitebsk - 16:00
Rukh Brest -:- FK Slutsk - 18:00

Belarus - Premier League Reserve
FC Minsk Reserves -:- Smolevichy Reserves - 11:00

Belgium - First Amateur Division
Francs Borains -:- Tienen - 15:00
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes -:- Royal Knokke FC - 15:00
Rupel Boom -:- FC Liege - 15:00

Bosnia and Herzegovina - Premier League
FK Tuzla City -:- Sloboda Tuzla - 18:00
Siroki Brijeg -:- FK Mladost Doboj Kakanj - 20:00

Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH
GOSK Gabela -:- Posusje - 15:30
NK Vis Simm-Bau -:- Igman Konjic - 15:30

Brazil - Serie C Grp. A
Vila Nova 0:0 Treze - 00:00 FT
Botafogo PB 1:1 Paysandu - 00:00 FT
Remo -:- Manaus FC - 23:00

Brazil - Serie C Grp. B
Volta Redonda -:- Brusque - 20:00
Ypiranga RS -:- Ituano FC - 20:30
Tombense FC -:- Londrina EC - 21:00

Brazil - Serie D Grp. A1
Fast Clube 0:0 Rio Branco - 00:00 FT
Atletico Acreano 2:2 Bragantino PA - 00:00 FT
Independente PA -:- Galvez EC - 21:00

Brazil - Serie D Grp. A2
Sao Raimundo RR -:- SE Juventude - 22:00

Brazil - Serie D Grp. A3
Salgueiro 1:0 Atletico Cajazeirense - 00:00 FT

Brazil - Serie D Grp. A4
Central SC -:- AO Itabaiana - 20:15
ABC -:- Jacyoba AC - 21:00
Freipaulistano -:- Vitoria da Conquista - 21:00

Brazil - Serie D Grp. A6
Caldense -:- Atletico Alagoinhas - 00:30

Brazil - Serie D Grp. A7
Toledo CW -:- Nacional PR - 21:00

Brazil - Serie D Grp. A8
Caxias -:- Atletico Tubarao - 20:00

Brazil - Maranhense Playoff
Moto Club MA -:- Sampaio Correa - 00:00

Bulgaria - Second Professional League
Litex Lovech -:- Minyor Pernik - 15:30

Canada - CSL
Vorkuta -:- Hamilton City - 01:00

Chile - Primera Division
Union Espanola -:- Universidad de Chile - 21:00

Chile - Primera B
Puerto Montt -:- Cobreloa - 16:00
Deportes Valdivia -:- Magallanes - 17:00
Melipilla -:- Atletico Nublense - 18:30
San Luis -:- Union San Felipe - 18:30
Rangers -:- San Marcos - 18:30

China - Super League Grp. A
Shandong Luneng -:- Guangzhou R&F F.C. - 09:30
Shanghai Shenhua -:- Henan Jianye - 09:30
Shenzhen FC -:- Jiangsu Suning FC - 09:30
Guangzhou Evergrande -:- Dalian Professional FC - 14:00

China - China League Grp. A
Nei Mongol Zhongyou FC -:- Chengdu Better City FC - 10:00
Suzhou Dongwu -:- Beijing BG - 13:35

China - China League Grp. B
Shaanxi Changan -:- Meizhou Hakka - 09:30
Zhejiang Greentown -:- Shenyang Urban FC - 13:35

China - China League Grp. C
Kunshan FC -:- Xinjiang Tianshan - 09:00
Heilongjiang Lava Spring FC -:- Nantong Zhiyun FC - 13:00

Colombia - Primera A Apertura
Envigado 1:0 Junior FC - 01:05 HT
Tolima -:- America de Cali - 03:10
Chico FC -:- Cucuta - 21:00
Deportivo Cali -:- Alianza Petrolera - 23:00

Colombia - Primera B Apertura
Tigres FC -:- Atletico FC - 21:00
Valledupar -:- Atletico Huila - 22:30

Costa Rica - Primera Division Apertura
Guadalupe FC 4:1 Municipal Perez Zeledon - 00:00 FT
LD Alajuelense -:- Club Sport Herediano - 04:00
C.S. Cartagines -:- Deportivo Saprissa - 19:00
ADR Jicaral -:- Sporting FC - 22:00

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. A
Marineros de Puntarenas -:- AD Municipal Liberia - 23:00

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. B
Santa Ana -:- Deportiva Carmelita - 02:00
Municipal San Ramon -:- Juventud Escazucena - 19:00

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. C
AD Aserri -:- Turrialba - 22:00

Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B -:- Dubrava Zagreb - 16:00
Bijelo Brdo -:- Cibalia - 16:00
Opatija -:- HNK Orijent 1919 - 17:00

Cyprus - 2. Division
ASIL Lysi -:- Omonia Aradippou - 15:30

Czech Republic - FNL
Blansko -:- Zizkov - 10:15
FK Varnsdorf -:- Dukla Praha - 16:30

Denmark - 1. Division
HB Koege -:- Viborg - 13:30
Fredericia -:- Silkeborg - 14:00

Denmark - 2. Division Grp. 1
Thisted -:- Aarhus Fremad - 13:00
Holstebro Boldklub -:- SfB-Oure FA - 13:00

Denmark - 2. Division Grp. 2
AB -:- HIK - 13:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 1
KFUM -:- Husum - 14:00

Ecuador - Serie A - First Stage
Olmedo 3:2 Aucas - 00:00 FT
Independiente del Valle -:- Barcelona SC - 02:30
Tecnico Universitario -:- LDU de Quito - 02:30
Delfin -:- Universidad Catolica - 22:30

England - Premier League 2 Division 2
Wolverhampton Wanderers U23 -:- Stoke City U23 - 13:00

Faroe Islands - Premier League
NSI Runavik -:- Skala - 16:00
Klaksvik -:- AB Argir - 16:00
TB Tvoeroyri -:- Vikingur - 16:00
Fuglafjoerdur -:- EB/Streymur - 17:00

Finland - Kakkonen - Lohko B
Klubi 04 -:- HJS Akatemia - 16:00

Finland - Kakkonen - Lohko C
RoPS II -:- VIFK - 14:00
OLS -:- GBK - 14:00
JBK -:- JS Hercules - 16:00

Germany - 3. Liga
Dynamo Dresden -:- Waldhof Mannheim - 13:00
Tuerkguecue Muenchen -:- Kaiserslautern - 14:00

Germany - Regionalliga North Group North
Hamburger SV II -:- Heider SV - 13:00
St. Pauli II -:- SV Drochtersen/Assel - 14:00
Holstein Kiel II -:- Teutonia Ottensen - 15:00
FC Hansa Lueneburg -:- Altonaer FC 93 - 15:00

Germany - Regionalliga North Group South
TSV Havelse -:- SSV Jeddeloh - 14:00

Germany - Regionalliga Northeast
BFC Dynamo -:- Optik Rathenow - 13:30
Hertha Berlin II -:- Chemnitzer FC - 13:30
Berliner AK 07 -:- Bischofswerdaer FV - 13:30
FSV Union Fuerstenwalde -:- VSG Altglienicke - 13:30
Lokomotive Leipzig -:- Energie Cottbus - 13:30

Germany - Regionalliga West
Borussia Dortmund II -:- Bonner SC - 14:00

Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
FV Loerrach-Brombach -:- Goeppinger SV - 15:00
FC Rielasingen-Arlen -:- TSG Backnang - 15:00

Germany - Oberliga Bremen
TuS Schwachhausen -:- SV Hemelingen - 13:00
FC Union 60 -:- Geestemuende - 15:00
Vatan Sport Bremen -:- BSC Hastedt - 15:00
SFL Bremerhaven -:- TuS Komet Arsten - 15:30

Germany - Oberliga Flens Nord
Eckernfoerder SV -:- TSV Bordesholm - 15:00

Germany - Oberliga Flens Sud
SV Todesfelde -:- SV Eichede - 14:00

Germany - Oberliga Hamburg
HEBC Hamburg -:- FC Suederelbe - 10:45
VfL Lohbruegge -:- TuS Dassendorf - 14:00
SV Rugenbergen -:- Hamburger SV III - 14:00
Niendorfer TSV -:- Victoria Hamburg - 14:00
Union Tornesch -:- TSV Buchholz - 15:00

Germany - Oberliga Hessen
RW Walldorf -:- KSV Baunatal - 15:00
Turk Gucu Friedberg -:- FV Bad Vilbel - 15:00
FSV Fernwald -:- SV Neuhof - 15:00
SV Zeilsheim -:- FC Hanau 93 - 15:00
SV Steinbach 1920 -:- SC Waldgirmes - 15:00

Germany - Oberliga Mittelrhein
Borussia Freialdenhoven -:- Pesch - 15:00
Viktoria Arnoldsweiler -:- SpVg Frechen 20 - 15:00
Glesch-Paffendorf -:- SV Deutz 05 - 15:00
SV Breinig -:- VfL Alfter - 15:00
SV Eilendorf -:- FC Huerth - 15:00
Siegburger SV 04 -:- FC Hennef 05 - 15:15
Fortuna Koeln II -:- Dueren - 15:30
VfL Vichttal -:- DJK BW Friesdorf - 17:00

Germany - Oberliga Niederrhein
TVD Velbert -:- Union Nettetal - 14:00
TSV Meerbusch -:- Ratinger SV - 15:00
FC Kray -:- DJK Teutonia St. Toenis - 15:00
SW Essen -:- Sportfreunde Baumberg - 15:00
1. FC Moenchengladbach -:- SC Velbert - 15:00
FC Monheim -:- Niederwenigern - 15:00
TV Jahn Hiesfeld -:- SpVg Schonnebeck - 15:00
SC Duesseldorf West -:- Cronenberger SC - 15:30
FC Bocholt -:- FC Kleve - 15:30
Velbert -:- FSV Duisburg - 16:00

Germany - Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig
SVG Goettingen -:- Lupo-Martini Wolfsburg - 15:00
MTV Gifhorn -:- FT Braunschweig - 15:00

Germany - Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg
MTV Eintracht Celle -:- Spelle-Venhaus - 15:00
TuS Bersenbrueck -:- Kickers Emden - 15:00

Germany - Oberliga NOFV-Nord
SV Victoria Seelow -:- Tasmania Berlin - 14:00
Hertha Zehlendorf -:- Rostocker FC 1895 - 14:00
Hansa Rostock II -:- FC Strausberg - 14:00
CFC Hertha 06 -:- 1. FC Lok Stendal - 14:00

Germany - Oberliga NOFV-Sud
1. FC Merseburg -:- Plauen - 14:00

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
SV Gonsenheim -:- FSV Salmrohr - 15:00

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Sud
FC Speyer 09 -:- SV Roechling - 15:00
Elversberg II -:- Pfeddersheim - 15:00

Germany - Oberliga Westfalen
FC Kaan-Marienborn 07 -:- SC Paderborn 07 II - 15:00
Westfalia Rhynern -:- SV Schermbeck 2020 - 15:00
SpVgg Vreden -:- Hammer SpVg - 15:00
TuS Ennepetal -:- Sportfreunde Siegen - 15:00
TSG Sprockhoevel -:- TuS Haltern - 15:00
Holzwickeder -:- Victoria Clarholz - 15:00
Preussen Muenster II -:- Wattenscheid - 15:00
FC Guetersloh -:- ASC Dortmund - 15:00
SC Westfalia Herne -:- TuS Erndtebrueck - 15:15
SG Finnentrop/Bamenohl -:- Eintracht Rheine - 15:30

Guatemala - Liga Nacional Apertura
Antigua Guatemala -:- Club Xelaju - 19:00
CSD Municipal -:- Sacachispas Chiquimula - 19:00
Sanarate -:- Deportivo Achuapa - 21:00
Guastatoya -:- Coban Imperial - 23:00

Honduras - Liga Nacional - Apertura
Lobos UPNFM -:- CD Motagua - 03:00

Hungary - NB II
Gyirmot -:- Vasas Budapest - 14:15
Szentlorinc -:- Nyiregyhaza Spartacus FC - 16:00
Budaors -:- Soroksar SC - 16:00
Haladas -:- Dorogi FC - 17:00
BFC Siofok -:- Kaposvari - 17:00
Szolnok -:- FC Ajka - 17:00
Szeged-Csanаd Grosics Akadеmia -:- Debreceni EAC - 17:00
Aqvital FC Csakvar -:- Gyori ETO - 17:00
Bekescsaba -:- Kazincbarcikai BSC - 17:00

Italy - Serie D Grp. A
Caronnese -:- Derthona - 15:00
Vado -:- Castellanzese - 15:00
Sestri Levante -:- Citta di Varese - 15:00
Sanremese -:- Lavagnese - 15:00
P.D.H.A.E. -:- ASD Calcio Chieri 1955 - 15:00
AC Legnano -:- Arconatese - 15:00
ASD Imperia -:- Bra - 15:00
Fossano -:- ACSD Saluzzo - 15:00
Folgore Caratese -:- Borgosesia - 15:00
AS Casale -:- ASDC Gozzano - 15:00

Italy - Serie D Grp. B
Crema -:- NibionnOggiono - 15:00
Caravaggio -:- AC Ponte San Pietro - 15:00
Calvina -:- Union ASD Casatese - 15:00
Breno -:- Sona - 15:00
Real Calepina -:- ASD Fanfulla - 15:00
Tritium -:- AS Vis Nova Giussano - 15:00

Italy - Serie D Grp. C
Delta Porto Tolle -:- Union Feltre - 15:00
Este -:- Belluno - 15:00
Cjarlins Muzane -:- Clodiense - 15:00
Chions -:- Union San Giorgio-Sedico - 15:00
Cartigliano -:- Montebelluna - 15:00
Campodarsego -:- Mestre - 15:00
Caldiero Terme -:- ArzignanoChiampo - 15:00
Ambrosiana -:- Trento - 15:00
Adriese -:- ASD Manzanese - 15:00

Italy - Serie D Grp. D
Sasso Marconi -:- Correggese - 15:00
Pro Livorno 1919 Sorgenti -:- Sammaurese - 15:00
Prato -:- Fiorenzuola - 15:00
Mezzolara -:- Progresso - 15:00
SSDRL Marignanese Calcio -:- Aglianese - 15:00
Lentigione -:- Ghivizzano Borgoamozzano - 15:00

Italy - Serie D Grp. E
Aquila Montevarchi -:- Cannara - 15:00
ASD Trastevere -:- Grassina - 15:00
Trestina -:- Montespaccato - 15:00
Sinalunghese -:- Flaminia - 15:00
Robur Siena -:- Ostia Mare - 15:00
San Donato -:- Lornano Badesse - 15:00
Pianese -:- Tiferno Lerchi - 15:00
US Gavorrano -:- Scandicci - 15:00
Foligno -:- Sangiovannese - 15:00

Italy - Serie D Grp. F
ASD Pineto -:- San Nicolo - 15:00
Olympia Agnonese -:- Matese - 15:00
Montegiorgio -:- Castelfidardo - 15:00
Atletico Terme Fiuggi -:- Castelnuovo Vomano - 15:00
ASD Porto Sant Elpidio -:- Tolentino - 15:00
Aprilia -:- Campobasso - 15:00
Real Giulianova -:- Vastogirardi - 15:00
Recanatese -:- Cynthialbalonga - 15:00
Rieti -:- Vastese - 15:00

Italy - Serie D Grp. G
Vis Artena -:- Nola - 15:00
Insieme Formia -:- Cassino - 15:00
Nocerina -:- Giugliano - 15:00
Muravera -:- ASD Lanusei - 15:00
Monterosi -:- Savoia - 15:00
Latina -:- Gladiator - 15:00
Carbonia -:- Torres - 15:00
Arzachena -:- Latte Dolce - 15:00

Italy - Serie D Grp. H
Brindisi -:- Gravina - 15:00
Bitonto -:- Fidelis Andria - 15:00
AZ Picerno ASD -:- Taranto - 15:00
Audace Cerignola -:- Team Altamura - 15:00
Casarano -:- Aversa Normanna - 15:00
Francavilla -:- Portici - 15:00
Puteolana -:- Citta di Fasano - 15:00
Sorrento -:- ACD Nardo - 15:00

Italy - Serie D Grp. I
Castrovillari -:- Dattilo Noir - 15:00
Cittanovese -:- Messina - 15:00
Calcio Biancavilla 1990 -:- Sant'Agata - 15:00
Citta di Messina -:- San Luca - 15:00
Acireale -:- Rende - 15:00
Gelbison Cilento -:- Santa Maria Cilento - 15:00
Marina di Ragusa -:- Licata - 15:00
Roccella -:- Paterno - 15:00
Rotonda -:- Troina - 15:00

Italy - Campionato Primavera 1
Roma Primavera -:- Genoa Primavera - 11:00
Sampdoria Primavera -:- Lazio Primavera - 13:00
Torino Primavera -:- Sassuolo Primavera - 14:30

Japan - J. League 2
Montedio Yamagata -:- Jubilo Iwata - 07:00
V-Varen Nagasaki -:- Avispa Fukuoka - 07:00
Mito Hollyhock -:- Thespakusatsu Gunma - 09:00
Tokyo Verdy -:- Giravanz Kitakyushu - 09:00
Tochigi SC -:- Machida Zelvia - 11:00
FC Ryukyu -:- JEF United Chiba - 11:30
Renofa Yamaguchi -:- Fagiano Okayama FC - 12:00

Japan - J. League 3
SC Sagamihara -:- Kataller Toyama - 06:00
Kamatamare Sanuki -:- Vanraure Hachinohe - 06:00
YSCC -:- Cerezo Osaka U23 - 06:00
Gamba Osaka U23 -:- Roasso Kumamoto - 07:00
FC Gifu -:- Azul Claro Numazu - 07:00
Fujieda MYFC -:- Grulla Morioka - 08:00
Imabari FC -:- Gainare Tottori - 08:00
Kagoshima United -:- Nagano Parceiro - 11:00

Kazakhstan - Premier League
Okzhetpes Kokshetau -:- Kairat Almaty - 12:00
FC Astana -:- Zhetysu Taldykorgan - 14:15

Latvia - Virsliga
FK Jelgava -:- BFC Daugavpils - 13:00
Ventspils -:- FK Tukums 2000 - 14:00
FK Spartaks -:- Riga FC - 15:00
Valmiera FC -:- RFS - 16:00

Lithuania - A Lyga
Banga Gargzdai -:- FK Kauno Zalgiris - 14:00
Zalgiris Vilnius -:- FK Panevezys - 16:00
Suduva -:- Riteriai - 18:00

Luxembourg - National Division
FC Differdange 03 -:- FC Rodange 91 - 16:00
AS Jeunesse Esch -:- US Hostert - 16:00
Racing FC Union Luxembourg -:- FC Etzella Ettelbruck - 16:00
Una Strassen -:- US Mondorf les Bains - 16:00
F91 Dudelange -:- FC Victoria Rosport - 16:00
RM Hamm Benfica -:- Swift Hesperange - 16:00
FC Wiltz 71 -:- FC Progres Niederkorn - 16:00

North Macedonia - Prva Liga
Renova -:- Makedonija GjP - 15:00
FK Vardar Skopje -:- Belasica - 15:00
Pelister -:- KF Shkendija - 15:00
FK Struga -:- Shkupi - 15:00
FC Academy Pandev -:- FK Sileks - 15:00

Malaysia - Super Liga
Sabah FA -:- Melaka United - 14:15

Malaysia - Premier League
Kelantan United -:- Terengganu II - 15:00

Malta - Premier League
Santa Lucia F.C. -:- Hamrun Spartans - 17:00
Hibernians -:- Floriana - 21:15

Malta - 1. Division
Pembroke Athleta F.C. -:- Pieta - 17:00
Qormi FC -:- Naxxar Lions FC - 17:00
Marsa FC -:- Vittoriosa Stars - 21:15
San Gwann FC -:- Qrendi - 21:15

Mexico - Liga de Expansion MX Apertura
Leones Negros -:- Pumas Tabasco - 19:00

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 1
Mineros de Fresnillo -:- Leones Negros II - 00:00
Reboceros de la Piedad -:- Alacranes de Durango - 23:00

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 2
Cafessa Jalisco -:- Cafetaleros de Chiapas II - 02:00
Cruz Azul Hidalgo -:- Ciervos - 18:00

Moldova - National Division
FC Sfintul Gheorghe -:- Zimbru - 15:00

Montenegro - 1. CFL
Rudar Pljevlja -:- Buducnost Podgorica - 17:00
Decic Tuzi -:- Sutjeska - 18:00
FK Iskra -:- Petrovac - 18:00
Zeta -:- FK Podgorica - 19:00

Montenegro - 2. Division
Berane -:- Ibar - 16:00
FK Bokelj -:- FK Drezga - 16:00
Mornar -:- Jedinstvo BP - 16:00
Grbalj Radanovici -:- Igalo - 16:00
Kom -:- FK Arsenal Tivat - 18:00

Morocco - Botola Pro
Renaissance Club Zemamra -:- MCO Oujda - 18:00
Raja Casablanca -:- Rapide Club Oued Zem - 20:15
Raja Beni Mellal -:- RSB Berkane - 20:15
MAT Tetouan -:- Wydad Casablanca - 22:30

Myanmar - National League
Yangon United -:- Ayeyawady United FC - 11:00
ISPE FC -:- Rakhine United FC - 11:00
Southern Myanmar FC -:- Shan United - 11:00

Norway - 2. Divisjon Avd. 1
Kvik Halden -:- Brattvaag - 14:00
Skeid -:- Senja - 16:00
Fredrikstad -:- Tromsdalen - 16:30

Paraguay - Division Profesional - Apertura
Sol de America 0:3 Olimpia - 01:30 36'
Cerro Porteno 1:0 Club River Plate - 01:30 36'
Libertad 0:0 Sportivo San Lorenzo - 01:30 36'
Luqueno -:- Nacional - 23:00

Peru - Liga 1 - Apertura
Sporting Cristal 0:0 Ayacucho FC - 01:00 47'

Poland - 1. Division
LKS Lodz -:- Sandecja Nowy Sacz - 12:40
Puszcza Niepolomice -:- Chrobry Glogow - 16:00

Romania - Liga II
FC Metaloglobus Bucuresti -:- Universitatea Cluj - 11:00

Russia - PFL Grp. 1
Mashuk-KMV -:- SKA Rostov - 15:00
Dinamo Stavropol -:- Biolog Novokubansk - 16:00
Forte Taganrog -:- Druzhba - 16:00
Inter Cherkessk -:- Krasnodar 3 - 16:00
PFC Kuban -:- FC Kuban-Holding - 17:00

Russia - PFL Grp. 2
FC Chita -:- Leningradets - 08:00
Zenit Irkutsk -:- Dinamo Moscow II - 10:00
Luki-Energiya -:- Kolomna - 12:00
Tver FC -:- Zvezda Saint Petersburg - 13:30
Olimp Dolgoprudny -:- Zenit St. Petersburg II - 15:00
Torpedo Vladimir -:- Kazanka Moscow - 15:00
Smolensk -:- Znamya - 15:00

Russia - PFL Grp. 3
Sakhalin -:- Znamya Noginsk - 08:00
Kaluga -:- Sokol Saratov - 13:00
Metalurg Lypetsk -:- Khimik-Arsenal - 14:00
Salyut Belgorod -:- Khimki 2 - 14:00
Strogino -:- Kvant Obninsk - 14:30
Saturn Ramenskoye -:- Avangard Kursk - 16:00
Fakel-M Voronezh -:- Metalurg Vidnoe - 16:00

Russia - PFL Grp. 4
Ural II -:- Tyumen - 11:00
FC Chelyabinsk -:- Zvezda Perm - 12:00
NoSta -:- Volna Nizhny Novgorod - 13:00
Lada Dimitrovgrad -:- Krylya Sovetov Samara II - 14:00

San Marino - Campionato
Tre Fiori -:- Domagnano - 15:00
SP Libertas -:- Folgore - 15:00
San Giovanni -:- S.S. Murata - 15:00

Serbia - Prva Liga
Dinamo Vranje -:- Jagodina - 16:00
Zeleznicar Pancevo -:- Buducnost Dobanovci - 16:00
Sloga Kraljevo -:- Kolubara - 16:00
Radnicki Sremska Mitrovica -:- Loznica - 16:00
FK Graficar -:- FK Zemun - 16:00
Kabel Novi Sad -:- FK Radnicki 1923 - 16:00
Radnicki Pirot -:- Zarkovo - 16:00
FK IMT Beograd -:- Borac Cacak - 16:00

Slovakia - 2. Liga
FC Petrzalka 1898 -:- FC STK 1914 Samorin - 10:30
Slovan Bratislava B -:- Partizan Bardejov - 10:30

Slovenia - 2. Division
Smartno 1928 -:- Fuzinar - 16:00

South Korea - K-League 1
Busan I'Park -:- Gangwon FC - 07:00
Seongnam FC -:- Incheon United - 07:00
Sangju Sangmu -:- Jeonbuk FC - 09:30
Daegu FC -:- Ulsan Hyundai - 09:30
Pohang Steelers -:- Gwangju FC - 12:00

South Korea - K-League 2
Ansan Greeners -:- Daejeon Citizen - 06:30
Gyeongnam FC -:- Chungnam Asan FC - 09:00

Sweden - Ettan Norra
Brommapojkarna -:- Sollentuna FK - 13:00
IFK Berga -:- Gefle - 14:00
IF Sylvia -:- Team TG FF - 15:00
IFK Haninge BRB -:- IFK Luleaa - 15:00
Nykoepings BIS -:- IK Frej Taeby - 15:00
Taeby FK -:- IF Karlstad - 16:00
Karlslunds IF HFK -:- Sandvikens IF - 16:00

Sweden - Ettan Soedra
Utsiktens BK -:- Lindome GIF - 13:00
Lunds BK -:- Landskrona BoIS - 14:00
Oskarshamns AIK -:- Eskilsminne IF - 14:00
Assyriska IK -:- Tvaaaakers IF - 15:00
Skoevde AIK -:- FC Linkoeping City - 15:00
IFK Vaernamo -:- FC Trollhaettan - 17:00

Sweden - 2. Division Norra Goetaland
IF Karlstad Fotbollutveckling -:- Vaenersborgs FK - 15:00

Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
Kristianstad FC -:- Asarums IF FK - 16:00

Sweden - 2. Division Soedra Svealand
Assyriska FF -:- IFK Eskilstuna - 16:00

Switzerland - Challenge League
Chiasso -:- Grasshopper - 16:00

Switzerland - Promotion League
FC Muensingen -:- Yverdon - 14:00

Switzerland - 1. Liga Grp. 2
Biel/Bienne -:- FC Bassecourt - 15:00
FC Langenthal -:- Luzern II - 15:00
Delemont -:- FC Schoetz - 16:00

Switzerland - 1. Liga Grp. 3
FC Kosova -:- Winterthur II - 15:00

Taiwan - National League
HangYuen/Fujen -:- Taichung Futuro - 10:00
Tainan City -:- Kaohsiung County Taipower - 10:00
Taipei City Tatung -:- Taicheng Lions - 10:00
Ming Chuan University -:- TSU - 10:00

Tajikistan - Vysshaya Liga
Khatlon -:- FK Khujand - 13:00
CSKA Pamir -:- FC Istiklol - 13:00
Dushanbe 83 -:- Lokomotiv Pamir - 13:00

Tanzania - Premier League
Ruvu Shooting -:- Biashara Mara United - 13:00
Mwadui -:- Ihefu FC - 15:00
Mtibwa Sugar -:- Young Africans - 15:00

Thailand - Thai League
Nakhon Ratchasima FC -:- Sukhothai FC - 13:00
Bangkok United -:- BG Pathum United - 13:00
Prachuap FC -:- Samut Prakan City - 14:00
Rayong FC -:- Chiangrai United - 14:00

Thailand - Thai League 2
Phrae United -:- Nakhon Pathom - 13:00
Udon Thani FC -:- Ranong FC - 13:00
Chiangmai FC -:- Chainat FC - 14:00
Sisaket FC -:- Ayutthaya United FC - 14:00

USA - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds 0:1 Hartford Athletic - 01:00 HT
Charlotte Independence 1:2 Memphis 901 - 01:00 HT
Miami FC -:- Tampa Bay Rowdies - 01:30 Kick Off Delayed
Birmingham Legion 0:2 North Carolina FC - 01:30 31'
FC Tulsa 0:0 San Antonio FC - 02:00 1'
Saint Louis FC -:- Louisville City FC - 02:00
Colorado Springs Switchbacks FC 0:0 Real Monarchs SLC - 02:00 1'
El Paso Locomotive -:- New Mexico United - 03:30
Reno 1868 FC -:- Sacramento Republic FC - 03:30
Phoenix Rising FC -:- Orange County SC - 04:30
Las Vegas Lights FC -:- LA Galaxy II - 04:30
Tacoma Defiance -:- Portland Timbers II - 22:30

USA - NISA Fall Season Championship Grp. A
Oakland Roots -:- Michigan Stars - 23:00

Uzbekistan - Superliga
Kokand 1912 -:- Bunyodkor Tashkent - 13:00
Mashal Muborak -:- Surkhon-2011 - 14:00

Denmark - Kvindeligaen
Fortuna Hjoerring -:- FC Nordsjaelland - 14:00
KoldingQ -:- AaB - 14:00
HB Koege -:- AGF - 16:00

Denmark - 1. Division Grp. 1
FB -:- Damsoe - 14:00

England - Women's FA Cup
Everton -:- Chelsea FC Women - 14:00
Brighton & Hove Albion -:- Birmingham City - 15:00
Leicester City WFC -:- Manchester City - 15:00

France - Division 1
Olympique Lyonnais -:- Bordeaux - 21:00

Germany - Bundesliga
MSV Duisburg -:- SC Sand - 14:00
Turbine Potsdam -:- Bayer Leverkusen - 14:00
VfL Wolfsburg -:- Meppen - 14:00
Werder Bremen -:- SGS Essen - 14:00
Eintracht Frankfurt -:- TSG 1899 Hoffenheim - 14:00

Japan - Nadeshiko League 1
Albirex Niigata Ladies -:- Ehime FC Ladies - 05:00
JEF Ladies -:- INAC Kobe Leonessa - 06:00

Mexico - Liga MX Apertura
Tigres -:- Pumas UNAM - 16:30
Puebla -:- Santos Laguna - 19:00

Norway - Toppserien
Lyn Fotball -:- Avaldsnes - 15:00
Vaalerenga -:- Klepp - 15:00
Sandviken -:- Arna-Bjoernar - 16:00

Norway - 1. Division
Amazon Grimstad -:- Floeya - 13:00

Sweden - Damallsvenskan
FC Rosengaard -:- Umeaa IK - 14:00
Kopparbergs/Goeteborg -:- Piteaa IF - 14:00
IK Uppsala Fotboll -:- Linkoepings FC - 15:00
Vittsjoe GIK -:- Djurgaarden - 15:00

USA - NWSL Fall Series South
Houston Dash -:- Orlando Pride - 02:30
Saytda 49 nəfər

Futbol Nəticələri | Silent.Az
Silent.Az saytında canlı “Futbol Nəticələri” xidməti
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Bedava mp3 indir, Mobil mp3 indir, Cep mp3 indir, Mp3 dinle yükle, Şarkı indir, Albüm indir, Cepten müzik indir, Wap mp3 indir, Yeni mp3 indir, Müzik dinle, En yeni mp3ler, video indir, video yukle, mp3 yukle, mp3 axtar, video downloader, video search, video down, mp3 search, songs, yuklemeler

Sitemap: [site][mp3][video]
?>