Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Nəticələri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Germany - 1. Bundesliga
Wolfsburg -:- Eintracht Frankfurt - 15:30
Hertha Berlin -:- Augsburg - 15:30
Mainz 05 -:- Hoffenheim - 15:30
Schalke 04 -:- Werder Bremen - 15:30
Bayern Munich -:- Fortuna Duesseldorf - 18:30

Czech Republic - 1. Liga
Sigma Olomouc -:- Pribram - 14:00
Slovan Liberec -:- Slovacko - 16:00
FC Fastav Zlin -:- Banik Ostrava - 16:00
Viktoria Plzen -:- Mlada Boleslav - 18:00
Slavia Prague -:- Jablonec - 20:00

Germany - 2. Bundesliga
Sandhausen -:- Hannover 96 - 13:00
Karlsruher SC -:- St. Pauli - 13:00
Nuernberg -:- Bochum - 13:00
Holstein Kiel -:- Arminia Bielefeld - 13:00

Hungary - NB I
Varda SE -:- Ujpest - 16:55
Diosgyori VTK -:- Mezokovesd SE - 19:00
Paksi SE -:- Fehervar FC - 21:05

Israel - Ligat HaAl Championship Group
Maccabi Tel Aviv -:- Hapoel Haifa - 19:00
Beitar Jerusalem -:- Hapoel Beer Sheva - 19:45
Maccabi Haifa -:- Hapoel Tel Aviv - 20:00

Poland - Ekstraklasa
LKS Lodz -:- Gornik Zabrze - 15:00
Piast Gliwice -:- Wisla Krakow - 17:30
Lech Poznan -:- Legia Warszawa - 20:00

Ukraine - Premier League Championship Group
FC Kolos Kovalivka -:- Desna - 13:00
FC Olexandriya -:- Zorya - 16:00

Ukraine - Premier League Relegation Group
SC Dnipro-1 -:- Olimpik Donetsk - 16:00

International - Club Friendlies
Pisek -:- Bohemians 1905 B - 10:00
Slavia Prague B -:- Benesov - 10:00
Frydek-Mistek -:- MFK Havirov - 10:00
FK Chlumec nad Cidlinou -:- FK Trutnov - 10:15
FC Viktorie Prerov -:- HFK Olomouc - 10:30
Koper -:- Tabor - 11:00
ND Bilje -:- Tabor - 11:00
Olimpija Ljubljana -:- Gorica - 12:00
Stroemsgodset -:- Mjoendalen - 12:00
Rudar Velenje -:- Jadran - 12:00
Rosenborg -:- Bodoe/Glimt - 13:00
IFK Norrkoeping -:- Djurgaarden - 14:00
Dalvik/Reynir -:- Grotta - 14:00
FH Hafnarfjordur -:- Fram Reykjavik - 14:00
Leiknir Reykjavik -:- IR Reykjavik - 14:00
FK Haugesund -:- Brann - 15:00
HNK Gorica -:- NK Varazdin - 16:00
PFC CSKA-Sofia -:- Botev Vratsa - 16:00
Beroe -:- Arda Kardzhali - 17:00
Cherno More Varna -:- Etar - 17:00
NK Bravo -:- Maribor - 18:00
NK Celje -:- ND Triglav - 18:00

Estonia - Meistriliiga
FC Kuressaare -:- Narva Trans - 12:00
Flora Tallinn -:- Talinna Kalev - 12:00
TJK Legion -:- Tammeka - 18:00

Serbia - Super Liga
FK Radnik Surdulica -:- Proleter - 15:00
Partizan Beograd -:- Mladost Lucani - 17:30
Napredak -:- Radnicki Nis - 19:30

Armenia - Premier League
Lori -:- FC Noah - 13:45
Ararat Armenia -:- Shirak - 17:15

Armenia - 1. Division
Masis -:- Pyunik II - 15:00
Dilijan -:- Sevan - 15:00
Alashkert FC II -:- Lokomotiv - 15:00

Belarus - Premier League
Belshina Bobruisk -:- Slavia Mozyr - 16:00
Dinamo Minsk -:- Shakhtyor Soligorsk - 18:00

Belarus - 1. Division
Sputnik Rechitsa -:- Krumkachy Minsk - 13:00
Volna -:- Lokomotiv Gomel - 14:00
Lida -:- Khimik Svetlogorsk - 15:00
FC Slonim-2017 -:- Granit Mikashevichi - 17:00

Belarus - Premier League Reserve
Rukh Brest Reserves -:- Dynamo Brest Reserves - 12:00
BATE Borisov Reserves -:- Isloch Reserves - 12:30
Energetik-BGU Reserves -:- FK Vitebsk Reserves - 13:00

Burundi - Primus League
Flambeau du Centre -:- Aigle Noir - 15:00
Inter Star -:- Vital'O - 15:30
Ngozi City -:- Rukinzo FC - 15:30
Kayanza United -:- Les Lierres - 15:30

Costa Rica - Primera Division Clausura
ADR Jicaral -:- La U Universitarios - 23:00
Grecia -:- Guadalupe FC - 23:00

Croatia - FA Cup
Slaven -:- NK Lokomotiva - 20:15

Czech Republic - FNL
Zizkov -:- MFK Chrudim - 10:15
FK Slavoj Vysehrad -:- SK Lisen - 17:00
Hradec Kralove -:- Trinec - 17:00
SK Prostejov -:- Vitkovice - 17:00

Denmark - 1. Division
HB Koege -:- Hvidovre - 14:00
Fremad Amager -:- Kolding IF - 16:00

Estonia - Esiliiga
Parnu JK Vaprus -:- Vaendra JK Vaprus - 15:00
Nomme United -:- FC Elva - 15:00

Germany - 3. Liga
Waldhof Mannheim -:- KFC Uerdingen - 14:00
Meppen -:- Wuerzburger Kickers - 14:00
Magdeburg -:- Kaiserslautern - 14:00
Sonnenhof Grossaspach -:- Unterhaching - 14:00
Ingolstadt -:- Bayern Munich II - 14:00
Eintracht Braunschweig -:- Viktoria Koeln 1904 - 14:00
FSV Zwickau -:- Hansa Rostock - 14:00

Lithuania - A Lyga
Zalgiris Vilnius -:- Riteriai - 14:00
Banga Gargzdai -:- FK Panevezys - 16:00

Montenegro - 1. CFL
Buducnost Podgorica -:- Grbalj Radanovici - 20:00
Petrovac -:- OFK Titograd - 20:00
Zeta -:- Rudar Pljevlja - 20:00
Kom -:- Sutjeska - 20:00
FK Podgorica -:- FK Iskra - 20:30

Montenegro - 2. Division
FK Drezga -:- FK Bokelj - 17:30

Serbia - Prva Liga
FK Graficar -:- Backa Backa Palanka - 17:30
Zarkovo -:- Zlatibor - 17:30
Novi Pazar -:- Dinamo Vranje - 17:30

South Korea - K-League 1
Gangwon FC -:- Jeonbuk FC - 09:30
Busan I'Park -:- Suwon Bluewings - 12:00
Gwangju FC -:- Ulsan Hyundai - 12:00

South Korea - K-League 2
Jeonnam Dragons -:- FC Anyang - 09:00
Gyeongnam FC -:- Daejeon Citizen - 11:30

South Korea - K3 League
Jeonju Citizen -:- Gangneung City - 07:00
Hwaseong -:- Daejeon Korail - 08:00
Gyeongju Citizen FC -:- Chuncheon FC - 08:00
Mokpo City -:- Gyeongju H & N - 08:00
Pyeongtaek Citizen -:- Changwon City - 10:00
Cheonan City -:- Gimpo Citizen - 12:00
Gimhae -:- Yangju Citizens - 12:00
Cheongju FC -:- Busan Transport Corp - 12:00

Germany - Bundesliga
Bayern Munich -:- TSG 1899 Hoffenheim - 13:00
SC Freiburg -:- Turbine Potsdam - 13:00
Bayer Leverkusen -:- MSV Duisburg - 14:00
Saytda 63 nəfər

Futbol Nəticələri | Silent.Az
Silent.Az saytında canlı “Futbol Nəticələri” xidməti
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Free Downloader, hd video download, whatsapp plus, instagram plus, youtube plus, online free play, sexy girl, Burcler Haqqında, olum unvanları, Menfi cehetler, Burce gore sevgi, Burce gore seks, Burc-il yoxla, Hansı gun doġuldun?, Qoc Burcu, Buğa Burcu, Əkizlər Burcu, Xərcəng Burcu, Şir Burcu, Qız Burcu, Tərəzi Burcu, Eqrəb Burcu, Oxatan Burcu, Oğlaq Burcu, Dolca Burcu, Balıqlar Burcu

Sitemap: [site][mp3][video]
?>