Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Nəticələri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Palmeiras -:- Athletico Paranaense - 21:00
Santos FC -:- Sport Recife - 21:00
Gremio -:- Flamengo - 22:00 Pst
Bahia -:- Sao Paulo - 23:00

England - Premier League
Brighton & Hove Albion -:- Liverpool - 13:30
Manchester City -:- Burnley - 16:00
Everton -:- Leeds United - 18:30
West Bromwich Albion -:- Sheffield United - 21:00

England - FA Cup
Morecambe -:- Solihull Moors - 13:30
Gillingham -:- Exeter City - 14:00
Newport County -:- Salford City - 14:00
Bradford City -:- Oldham Athletic - 16:00
Harrogate -:- Blackpool - 16:00
Plymouth Argyle -:- Lincoln City - 16:00
Portsmouth -:- King's Lynn Town - 16:00
Cheltenham Town -:- Crewe Alexandra - 16:00
Peterborough United -:- Chorley - 18:30

France - Ligue 1
Marseille -:- Nantes - 17:00
Paris Saint-Germain -:- Bordeaux - 21:00

Germany - 1. Bundesliga
Borussia Dortmund -:- FC Koeln - 15:30
RB Leipzig -:- Arminia Bielefeld - 15:30
Union Berlin -:- Eintracht Frankfurt - 15:30
Augsburg -:- Freiburg - 15:30
VfB Stuttgart -:- Bayern Munich - 15:30
Borussia Moenchengladbach -:- Schalke 04 - 18:30

Italy - Serie A
Sassuolo -:- Inter - 15:00
Benevento -:- Juventus - 18:00
Atalanta -:- Hellas Verona - 20:45

Netherlands - Eredivisie
FC Emmen -:- Ajax - 18:45
ADO Den Haag -:- SC Heerenveen - 20:00
VVV-Venlo -:- PEC Zwolle - 21:00

Portugal - Primeira Liga
Santa Clara -:- FC Porto - 19:00
Sporting CP -:- Moreirense - 21:30

Russia - Premier League
Arsenal Tula -:- Zenit St. Petersburg - 12:00
Khimki -:- FC Krasnodar - 14:30
FK Akhmat -:- Lokomotiv Moscow - 17:00
FC Rostov -:- Dinamo Moscow - 17:00

Spain - LaLiga
Elche -:- Cadiz - 14:00
Valencia -:- Atletico Madrid - 16:15
SD Huesca -:- Sevilla - 18:30
Real Madrid -:- Deportivo Alaves - 21:00

International - AFC Champions League Grp. G
Vissel Kobe -:- Guangzhou Evergrande - 11:00

International - AFC Champions League Grp. H
Yokohama F.Marinos -:- Shanghai SIPG FC - 14:00

Austria - Bundesliga
Sturm Graz -:- WSG Swarovski Tirol - 17:00
SKN St. Poelten -:- Salzburg - 17:00
Admira Moedling -:- Hartberg - 17:00

Belgium - First Division A
St.Truiden -:- Waasland-Beveren - 16:15
Cercle Brugge -:- Genk - 18:30
Royal Excel Mouscron -:- Club Brugge - 20:45

Bulgaria - First Professional League
Arda Kardzhali -:- Montana - 12:00
Lokomotiv Plovdiv -:- Botev Plovdiv - 17:00

Croatia - 1. Division
NK Varazdin -:- NK Istra 1961 - 15:00
HNK Gorica -:- NK Lokomotiva - 17:05

Czech Republic - 1. Liga
Pribram -:- Mlada Boleslav - 14:00
Karvina -:- FC Fastav Zlin - 16:00
Slovacko -:- Opava - 16:00
SK Dynamo Ceske Budejovice -:- Viktoria Plzen - 18:30

Denmark - Superligaen
FC Midtjylland -:- AaB - 16:00

England - Championship
Reading -:- Bristol City - 13:30
Norwich City -:- Coventry City - 16:00
Huddersfield Town -:- Middlesbrough - 16:00
Derby County -:- Wycombe Wanderers - 16:00
Blackburn Rovers -:- Barnsley - 16:00
Birmingham City -:- Millwall - 16:00
Rotherham United -:- AFC Bournemouth - 16:00
Watford -:- Preston North End - 16:00
Sheffield Wednesday -:- Stoke City - 16:00
Cardiff City -:- Luton Town - 16:00

Germany - 2. Bundesliga
Jahn Regensburg -:- Wuerzburger Kickers - 13:00
Sandhausen -:- Erzgebirge Aue - 13:00
Karlsruher SC -:- Paderborn - 13:00

Greece - Super League
AE Larissa -:- Atromitos - 16:15
Aris Thessaloniki FC -:- Olympiacos - 18:30

Hungary - NB I
Kisvarda -:- Budafoki MTE - 14:45
Fehervar FC -:- Zalaegerszeg - 17:00
Ferencvaros -:- MTK Budapest - 19:30

Israel - Ligat HaAl
Maccabi Petach Tikva -:- Hapoel Hadera - 14:00
Bnei Sakhnin -:- FC Ashdod - 16:20
Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Hapoel Tel Aviv - 18:50

Italy - Serie B
Venezia -:- Ascoli Calcio 1898 FC - 14:00
Pisa -:- Cittadella - 14:00
Pescara -:- Pordenone Calcio - 14:00
Empoli -:- L.R. Vicenza Virtus - 14:00
Brescia -:- Frosinone - 14:00
Monza -:- Reggina - 16:00

Netherlands - Eerste Divisie
Roda JC Kerkrade -:- Excelsior - 14:00
FC Dordrecht -:- Jong Ajax - 16:30

Northern Ireland - Premiership
Glentoran -:- Dungannon Swifts - 16:00
Glenavon -:- Crusaders - 16:00
Coleraine -:- Larne - 16:00
Cliftonville -:- Portadown - 16:00
Warrenpoint Town -:- Linfield - 18:30

Norway - Eliteserien
Viking -:- Start - 16:00
Brann -:- Aalesund - 18:00

Poland - Ekstraklasa
Stal Mielec -:- Jagiellonia Bialystok - 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala -:- Slask Wroclaw - 17:30
Wisla Krakow -:- Zaglebie Lubin - 20:00

Slovakia - Super Liga
Zilina -:- FK Pohronie - 14:00
Zlate Moravce -:- Zemplin Michalovce - 14:00
Ruzomberok -:- Nitra - 14:00
Spartak Trnava -:- DAC 1904 Dunajska Streda - 16:15

Slovenia - Prva Liga
Mura -:- Koper - 14:15
Maribor -:- Tabor - 17:15

Switzerland - Super League
FC Vaduz -:- Sion - 18:15
Servette -:- Luzern - 20:30

Turkey - Super Lig
Gaziantep FK -:- Yeni Malatyaspor - 11:30
Istanbul Basaksehir -:- Denizlispor - 14:00
Rizespor -:- Galatasaray - 17:00

Ukraine - Premier League
FC Olexandriya -:- Rukh Lviv - 13:00
Dynamo Kyiv -:- Vorskla - 16:00
SC Dnipro-1 -:- Shakhtar Donetsk - 18:30

Belgium - First Division B
Lierse Kempenzonen -:- Westerlo - 20:45

Brazil - Serie B
Cruzeiro 1:2 Confianca - 01:30 FT
Cuiaba 2:1 Avai FC - 02:30 FT
CS Alagoano -:- Ponte Preta - 20:00
Vitoria -:- CRB - 22:30

England - League One
Ipswich Town -:- Charlton Athletic - 16:00
Oxford United -:- Swindon Town - 16:00

England - League Two
Port Vale -:- Leyton Orient - 14:00
Bolton Wanderers -:- Southend United - 16:00

Estonia - Meistriliiga
Narva Trans -:- TJK Legion - 12:00
Talinna Kalev -:- FC Kuressaare - 12:00

France - Ligue 2
Grenoble -:- Paris FC - 15:00
Toulouse -:- Niort - 15:00
Sochaux -:- Le Havre - 19:00
Rodez -:- Guingamp - 19:00
Dunkerque -:- Pau - 19:00
Clermont Foot -:- Nancy - 19:00
Caen -:- Chateauroux - 19:00
Auxerre -:- Valenciennes - 19:00
AC Ajaccio -:- Chambly - 19:00
Troyes -:- Amiens - 19:00

Italy - Serie C Grp. A
Pergolettese -:- Renate - 15:00

Italy - Serie C Grp. B
Imolese Calcio -:- S.S. Arezzo - 20:45

Italy - Serie C Grp. C
Vibonese -:- Ternana - 15:00

Japan - J. League
Nagoya Grampus Eight 0:0 Oita Trinita - 06:00 FT
Sanfrecce Hiroshima 2:2 Consadole Sapporo - 06:00 FT

Norway - 1. Divisjon
Tromsoe -:- Ranheim - 15:00

Portugal - Segunda Liga
Academico Viseu -:- Penafiel - 12:00
Cova da Piedade -:- Feirense - 16:00

Scotland - League One
Peterhead -:- Forfar Athletic - 16:00
Montrose -:- Partick Thistle - 16:00
East Fife -:- Clyde - 16:00 Pst
Airdrieonians -:- Cove Rangers - 16:00

Serbia - Super Liga
Macva Sabac -:- Indjija - 13:00

Singapore - S.League
Hougang United FC -:- Tanjong Pagar United FC - 10:30
Balestier Khalsa FC -:- Geylang International FC - 10:30

Spain - LaLiga2
Sabadell -:- Fuenlabrada - 16:00
Rayo Vallecano -:- Cartagena - 18:15
CD Mirandes -:- Castellon - 20:30

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. A
Compostela -:- Pontevedra - 17:00

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. B
Numancia -:- Real Valladolid B - 16:00

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. A
SD Amorebieta -:- Real Union - 15:45
Deportivo Alaves B -:- SD Leioa - 16:00
Racing Santander -:- Barakaldo - 18:00

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. B
Osasuna B -:- Izarra - 16:00

Spain - Segunda B Grp. IV - Grp. A
San Fernando CD -:- Algeciras - 18:00

Sweden - Superettan
Joenkoepings Soedra -:- Trelleborgs FF - 15:00
Oesters IF -:- Ljungskile - 15:00
Halmstads BK -:- Oergryte FF - 15:00
Umeaa -:- Vaesteraas SK - 15:00
Degerfors -:- GIF Sundsvall - 15:00
GAIS -:- Akropolis IF - 15:00

Turkey - 1. Lig
Umraniyespor -:- Menemenspor - 11:30
Akhisarspor -:- Ankaraspor - 14:00
Istanbulspor -:- Giresunspor - 14:00
Altay -:- Bursaspor - 17:00

Wales - Premier League
Connah's Quay -:- Barry Town - 14:30
Flint Town United -:- Cardiff Met University - 15:30
Caernarfon -:- Haverfordwest - 15:30
TNS -:- Aberystwyth - 15:30

Algeria - Ligue 1
Olympique de Medea -:- JS Saoura - 14:30
NC Magra -:- ASO Chlef - 14:30
US Biskra -:- JSM Skikda - 15:00
USM Alger -:- ES Setif - 16:00
USM Bel Abbes -:- MC Alger - 18:00 Pst
AS Ain M'lila -:- CR Belouizdad - 18:00 Pst

Argentina - Primera B Nacional Fase Primer Ascenso Zona A
Atlanta -:- Club Atletico Platense - 21:10

Argentina - Primera B Nacional Fase Primer Ascenso Zona B
Sarmiento -:- Villa Dalmine - 23:00

Argentina - Primera B Nacional Fase Segundo Ascenso Zona A
Barracas Central -:- Independiente Rivadavia - 21:10
Club Atletico Mitre -:- Belgrano - 23:10

Argentina - Primera B Nacional Fase Segundo Ascenso Zona B
Santamarina -:- Quilmes - 21:10
Almagro -:- Gimnasia Jujuy - 21:10
Brown de Adrogue -:- All Boys - 21:10
Instituto -:- Chacarita Juniors - 23:10

Argentina - Copa Diego Armando Maradona Zona 1
Racing Club -:- Union - 21:10

Argentina - Copa Diego Armando Maradona Zona 2
Colon -:- Independiente - 23:20

Argentina - Copa Diego Armando Maradona Zona 6
Velez Sarsfield -:- Gimnasia LP - 23:20

Armenia - Premier League
Lori -:- Ararat Armenia - 11:30

Austria - 2. Liga
Vorwaerts Steyr -:- FC Juniors OOe - 14:30
FC Wacker Innsbruck -:- Rapid Wien (A) - 14:30

Azerbaijan - Premier League
Sumqayit -:- FK Qabala - 11:00 Pst
FK Neftchi -:- Zira - 13:00

Belarus - Premier League
FK Slutsk -:- Smolevichy - 12:00 Pst
FK Vitebsk -:- Torpedo Zhodino - 12:00
Dinamo Minsk -:- BATE Borisov - 12:00
Slavia Mozyr -:- Energetik-BGU - 12:00
Isloch -:- FK Gorodeya - 12:00
Shakhtyor Soligorsk -:- FC Minsk - 12:00
Belshina Bobruisk -:- Rukh Brest - 12:00
Dynamo Brest -:- Neman Grodno - 12:00

Bolivia - Primera Division - Apertura
Oriente Petrolero 3:4 Bolivar - 01:00 FT
CA Palmaflor -:- San Jose - 20:00
The Strongest -:- Blooming - 22:15

Bosnia and Herzegovina - Premier League
Sloboda Tuzla -:- Zrinjski Mostar - 13:00
Olimpik Sarajevo -:- FK Tuzla City - 13:00
FK Velez Mostar -:- FK Sarajevo - 15:00
Borac Banja Luka -:- Siroki Brijeg - 17:00

China - Cup
Wuhan Zall 1:0 Taizhou Yuanda - 07:30 61'
Beijing Guoan -:- Chengdu Better City FC - 12:35

Colombia - Primera A Apertura Final Stage
Deportivo Cali -:- La Equidad - 23:30

Colombia - Primera A Liguilla Grp. A
Independiente Medellin 1:2 Deportivo Pereira - 00:00 FT

Colombia - Primera A Liguilla Grp. B
Millonarios 5:2 Once Caldas - 02:00 FT

Cyprus - 1. Division
Anorthosis -:- Enosis Paralimni - 15:00
Nea Salamis -:- APOEL Nicosia - 17:30

Czech Republic - FNL
FK MAS Taborsko -:- SK Lisen - 13:30
Usti nad Labem -:- Trinec - 13:30
Hradec Kralove -:- SK Prostejov - 13:30
FK Slavoj Vysehrad -:- FC Vlasim - 13:30
MFK Chrudim -:- Blansko - 13:30
Zizkov -:- Dukla Praha - 13:30
Vysocina Jihlava -:- FK Varnsdorf - 13:30

Denmark - 1. Division
Skive -:- Fredericia - 13:00
HB Koege -:- Esbjerg fB - 14:00

Ecuador - Serie A - Second Stage
Mushuc Runa 2:3 Emelec - 01:00 FT
Tecnico Universitario -:- Deportivo Cuenca - 21:30

El Salvador - Primera Division - Apertura - Second Stage - Group A
CD Aguila -:- Alianza FC - 22:00

England - National League
Eastleigh -:- King's Lynn Town - 16:00 Pst
Dover -:- Boreham Wood - 16:00 Pst
Barnet -:- Yeovil Town - 16:00 Pst
Altrincham -:- Maidenhead United - 16:00
Aldershot Town -:- Solihull Moors - 16:00 Pst
Macclesfield Town -:- Woking - 16:00 Cnc
Weymouth -:- Chesterfield - 16:00
Sutton United -:- FC Halifax Town - 16:00
Bromley -:- Wrexham - 16:00

England - National League North
Hereford -:- Kettering Town FC - 16:00
AFC Fylde -:- Boston United - 16:00
Chorley -:- Kettering Town FC - 16:00 Pst
Chester FC -:- Gateshead FC - 16:00
Telford -:- Guiseley - 16:00
AFC Fylde -:- Brackley Town - 16:00 Pst
Gloucester City -:- Farsley Celtic AFC - 16:00
Spennymoor Town FC -:- Bradford PA - 16:00
Leamington -:- York City - 16:00
Kidderminster Harriers -:- Curzon - 16:00

England - National League South
Bath City -:- Welling United - 16:00 Pst
Billericay -:- Hampton & Richmond - 16:00
Tonbridge Angels -:- Hemel Hempstead - 16:00
Hungerford Town -:- Dartford - 16:00
Eastbourne Borough -:- St Albans - 16:00
Dulwich Hamlet -:- Maidstone - 16:00
Dorking Wanderers -:- Ebbsfleet United - 16:00 Pst
Chippenham Town -:- Concord Rangers - 16:00

England - Northern Premier Division
Gainsborough -:- Ashton United - 16:00 Pst
Grantham Town -:- South Shields - 16:00 Pst
Witton Albion -:- Buxton - 16:00 Pst
Whitby -:- Stafford Rangers - 16:00 Pst
Stalybridge -:- Warrington Town - 16:00 Pst
Scarborough Athletic -:- Bamber Bridge - 16:00 Pst
Nantwich Town -:- Basford United - 16:00 Pst
Morpeth Town FC -:- Hyde United - 16:00 Pst
Matlock Town -:- Radcliffe - 16:00 Pst
Lancaster City -:- Mickleover Sports - 16:00 Pst

England - Southern Premier Division Central
Stourbridge -:- AFC Rushden & Diamonds - 16:00 Pst
Royston Town -:- Bromsgrove Sporting - 16:00 Pst
Redditch United -:- Peterborough Sports - 16:00 Pst
Nuneaton Borough FC -:- Leiston - 16:00 Pst
Needham Market -:- Coalville Town - 16:00 Pst
Lowestoft Town -:- Tamworth - 16:00 Pst
Kings Langley FC -:- Alvechurch - 16:00 Pst
Hednesford -:- Biggleswade Town - 16:00 Pst
Barwell FC -:- Hitchin Town - 16:00 Pst
Banbury United -:- Rushall Olympic - 16:00 Pst
Stratford Town -:- St. Ives Town FC - 16:00 Pst

England - Southern Premier Division South
Salisbury -:- Walton Casuals - 16:00 Pst
Harrow Borough -:- Yate Town - 16:00 Pst
Gosport Borough -:- Tiverton - 16:00 Pst
Dorchester Town -:- Farnborough - 16:00 Pst
Chesham United -:- Metropolitan Police FC - 16:00 Pst
Taunton Town -:- Poole Town FC - 16:00 Pst
Truro City -:- Beaconsfield Town - 16:00 Pst
Hartley Wintney -:- Merthyr Town - 16:00 Cnc
Wimborne Town -:- Hayes & Yeading United - 16:00 Pst
Weston Super Mare -:- Swindon Supermarine - 16:00 Pst

England - Premier League 2 Division 1
Liverpool U23 -:- Manchester City U23 - 14:00

England - Premier League U18
Aston Villa U18 -:- Crystal Palace U18 - 12:00
Southampton U18 -:- Norwich City U18 - 12:00
Stoke City U18 -:- Leeds United U18 - 12:00
Tottenham Hotspur U18 -:- Leicester City U18 - 12:30
West Bromwich Albion U18 -:- West Ham United U18 - 13:00
Reading U18 -:- Brighton & Hove Albion U18 - 13:00
Manchester United U18 -:- Newcastle United U18 - 13:30
Derby County U18 -:- Blackburn Rovers U18 - 13:30
Wolverhampton Wanderers U18 -:- Middlesbrough U18 - 14:00
Manchester City U18 -:- Sunderland U18 - 15:00

France - National
Annecy FC -:- Quevilly - 17:00
Cholet -:- Red Star - 18:00

Georgia - Erovnuli Liga
Torpedo Kutaisi -:- Lokomotivi Tbilisi - 12:00 Cnc
Chikhura -:- Dinamo Tbilisi - 12:00 Cnc
Samtredia -:- Dinamo Batumi - 12:00 Cnc
Merani -:- FC Telavi - 12:00 Cnc
Dila Gori -:- Saburtalo - 12:00 Cnc

Germany - 3. Liga
Hansa Rostock -:- Bayern Munich II - 14:00
1860 Muenchen -:- Tuerkguecue Muenchen - 14:00
Unterhaching -:- Wehen Wiesbaden - 14:00
Luebeck -:- Waldhof Mannheim - 14:00
FSV Zwickau -:- Magdeburg - 14:00
Hallescher FC -:- Viktoria Koeln 1904 - 14:00

Germany - Regionalliga Bayern
VfR Garching -:- TSV Rain/Lech - 14:00 Pst

Germany - Regionalliga North Group North
SC Weiche Flensburg -:- 1. FC Phoenix Luebeck - 13:30 Pst
Heider SV -:- Hamburger SV II - 14:00 Pst

Germany - Regionalliga North Group South
BSV Rehden -:- SV Atlas Delmenhorst - 14:00 Pst

Germany - Regionalliga Southwest
Pirmasens -:- FC Giessen - 14:00 Pst
Aalen -:- Mainz 05 II - 14:00 Pst
FCA Walldorf -:- Bahlinger SC - 14:00 Pst
TSV Schott Mainz -:- Bayern Alzenau - 14:00 Pst
Eintracht Stadtallendorf -:- Freiburg II - 14:00 Pst
Hessen Kassel -:- TSV Steinbach - 14:00 Pst
Homburg -:- TSG Balingen - 14:00 Pst
Elversberg -:- Hoffenheim II - 14:00 Pst
TuS RW Koblenz -:- Kickers Offenbach - 14:00 Pst
FSV Frankfurt -:- Sonnenhof Grossaspach - 14:00 Pst

Germany - Regionalliga West
Borussia Moenchengladbach II -:- Fortuna Koeln - 14:00
Oberhausen -:- Fortuna Duesseldorf II - 14:00
Schalke 04 II -:- Lippstadt - 14:00
SV Roedinghausen -:- RW Ahlen - 14:00
VfB Homberg -:- Bonner SC - 14:00
Wuppertal -:- SC Wiedenbrueck - 14:00
FC Koeln II -:- Sportfreunde Lotte - 14:00
Preussen Muenster -:- FC Wegberg-Beeck - 14:00

Ghana - Premier League
Liberty Professionals -:- Eleven Wonders - 16:00

Guatemala - Liga Nacional Apertura
Coban Imperial -:- Deportivo Malacateco - 18:00
Sacachispas Chiquimula -:- Club Xelaju - 20:05
Sanarate -:- Santa Lucia Cotzumalguapa - 22:10 Pst

Honduras - Liga Nacional - Apertura
CD Vida -:- Real de Minas - 22:00
CD Olimpia -:- Honduras Progreso - 22:00
Real Espana -:- CD Motagua - 22:00
Platense FC -:- Lobos UPNFM - 22:00
CD Marathon -:- CD Real Sociedad - 22:00

India - Indian Super League
Bengaluru FC -:- Hyderabad FC - 15:00

Indonesia - Liga 1
PSIS -:- Persik - 09:30 Pst
Persebaya Surabaya -:- Persiraja Aceh - 12:15 Pst
Persib Bandung -:- Persija Jakarta - 14:30 Pst

Japan - J. League 2
V-Varen Nagasaki 2:0 Albirex Niigata - 06:00 FT
Giravanz Kitakyushu 1:1 Fagiano Okayama FC - 07:00 89'

Jordan - Premier League
Al-Wehdat -:- FC Ma'an - 15:00
Al-Hussein SC -:- Al-Faisaly - 17:30

North Macedonia - Prva Liga
FK Vardar Skopje -:- FC Academy Pandev - 13:00

Moldova - National Division
Codru -:- FC Sheriff - 15:00

Netherlands - Tweede Divisie
GVVV Veenendaal -:- HHC - 14:30 Pst
Spakenburg -:- Quick Boys - 15:00 Pst
ASWH -:- Excelsior Maassluis - 15:00 Pst
Kozakken Boys -:- Noordwijk - 15:00 Pst
Katwijk -:- Jong FC Volendam - 15:30 Pst
Jong Sparta Rotterdam -:- AFC - 15:30 Pst
Koninklijke HFC -:- IJsselmeervogels - 15:30 Pst
SVV Scheveningen -:- De Treffers - 15:30 Pst
TEC -:- Rijnsburgse Boys - 15:30 Pst

Paraguay - Division Profesional - Clausura
Guairena 2:2 Sportivo San Lorenzo - 00:30 FT
Olimpia -:- Club River Plate - 23:00

Peru - Liga 1 - Clausura - Group A
Carlos Stein -:- CD UT Cajamarca - 21:30
Atletico Grau -:- Alianza Universidad - 21:30
Sporting Cristal -:- Academia Cantolao - 21:30

Peru - Liga 1 - Clausura - Group B
Deportivo Llacuabamba -:- Cusco FC - 17:00
Sport Huancayo -:- Alianza Lima - 21:30

Poland - 1. Division
Puszcza Niepolomice -:- Stomil Olsztyn - 12:30
GKS Jastrzebie -:- Zaglebie Sosnowiec - 12:30
Termalica Nieciecza -:- GKS Tychy 71 - 12:40
Chrobry Glogow -:- Sandecja Nowy Sacz - 15:00
Korona Kielce -:- Resovia - 18:00
Radomiak Radom -:- GKS Belchatow - 19:10

Poland - 2. Division
Olimpia Elblag -:- Blekitni Stargard - 12:00
Pogon Siedlce -:- Slask Wroclaw ll - 13:00
Lech Poznan ll -:- Wigry Suwalki - 13:00
Hutnik Nowa Huta -:- Bytovia Bytow - 13:00
Polkowice -:- KKS 1925 Kalisz - 14:15
Olimpia Grudziadz -:- Garbarnia - 16:00
Sokol Ostroda -:- Chojniczanka Chojnice - 18:00

Saudi Arabia - Premier League
Al Ain -:- Al-Raed - 13:35

Saudi Arabia - King's Cup
Al Hilal -:- Al Nassr FC - 17:45

Scotland - League Two
Queen's Park -:- Stenhousemuir - 16:00
Elgin City -:- Cowdenbeath - 16:00
Brechin City -:- Stranraer - 16:00
Annan Athletic -:- Edinburgh City - 16:00
Albion Rovers -:- Stirling Albion - 16:00

Scotland - League Cup Final Stage
Livingston -:- Ayr United - 16:00
Hibernian -:- Dundee FC - 16:00
Arbroath -:- Dunfermline Athletic - 16:00
Motherwell -:- St. Johnstone - 16:00
Alloa Athletic -:- Hearts - 16:00
St. Mirren -:- Aberdeen - 18:15

South Africa - Premier Soccer League
Orlando Pirates -:- Baroka FC - 14:30
TS Galaxy -:- Lamontville Golden Arrows - 14:30
Mamelodi Sundowns FC -:- Stellenbosch FC - 17:00
AmaZulu FC -:- Cape Town City FC - 19:15

Switzerland - Challenge League
Thun -:- Chiasso - 18:15

Tanzania - Premier League
Mbeya City -:- Mtibwa Sugar - 12:00
Young Africans -:- JKT Tanzania - 14:00
Dodoma Jiji FC -:- Ihefu FC - 14:00

Thailand - Thai League
Chonburi -:- Port FC - 12:00
Rayong FC -:- Sukhothai FC - 12:00
Suphanburi FC -:- Ratchaburi FC - 12:30

Uruguay - Primera Division Intermedio
Fenix -:- Deportivo Maldonado - 14:00
Danubio -:- Club Atletico Penarol - 21:00

Venezuela - Primera Division Group A
Atletico Venezuela -:- Yaracuyanos FC - 22:00

Venezuela - Primera Division Group B
GV Maracay 0:2 Aragua FC - 01:00 FT
Saytda 54 nəfər

Futbol Nəticələri | Silent.Az
Silent.Az saytında canlı “Futbol Nəticələri” xidməti
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Allah anlayışı, Allahın 99 adı, Din anlayışı, Quran haqqında, Secde haqqında, Iman anlayışı, Islam haqqında, Namaz haqqında, Oruc haqqında, Qiyamet haqqında, Resullar haqqında, Şehadet anlayışı, Hecc haqqında, Diriliş haqqında, Rukun haqqında, Ihsan haqqında, Meişet duaları, Feyyaz duası, Ferec duası, Ayetul duası, Olum haqqında, Qebir haqqında, Berzex anlayishi, Qebrden qalxmaq, Emel hesablama, Sirat korpusu, Behişt haqqında Sevgi Dunyasi, Islam Dini, Letifeler, Dahilerin Sozleri, Maraqli Hadiseler, Burcler Haqqinda, Vetenim, Toy Merasimi, Maraqli Hekayeler, Maraqli Melumatlar, Insanlari Tani

Sitemap: [site][mp3][video]
?>