Язык: Azərbaycanca Türkce English Русский

Футбол Результаты


Portugal - Primeira Liga
Santa Clara -:- Maritimo - 20:15

Spain - LaLiga
Atletico Madrid -:- Mallorca - 22:00

Bulgaria - First Professional League Relegation Grp. 2
Botev Vratsa -:- Arda Kardzhali - 17:45
Botev Plovdiv -:- Dunav Ruse - 20:00

Denmark - Superligaen Relegation Grp. 2
Esbjerg fB -:- AC Horsens - 19:00

England - Championship
Charlton Athletic -:- Millwall - 21:15

Italy - Serie B
Pisa -:- Cittadella - 18:45
Cosenza -:- Ascoli Calcio 1898 FC - 21:00
Cremonese -:- Pescara - 21:00
Crotone -:- Benevento - 21:00
Frosinone -:- Spezia - 21:00
Perugia -:- Pordenone Calcio - 21:00
Salernitana -:- Juve Stabia - 21:00
Trapani -:- Livorno - 21:00
Venezia -:- Empoli - 21:00
Virtus Entella -:- Chievo Verona - 21:00

Poland - Ekstraklasa Relegation Group
LKS Lodz -:- Wisla Krakow - 18:00
Korona Kielce -:- Arka Gdynia - 20:30

Romania - Liga I Championship Group
Gaz Metan Medias -:- CS Universitatea Craiova - 19:00

Slovenia - Prva Liga
NK Bravo -:- NK Celje - 18:00
Domzale -:- Tabor - 20:00

Turkey - Super Lig
Denizlispor -:- Gaziantep FK - 20:00

Ukraine - Premier League Relegation Group
FC Lviv -:- Vorskla - 18:00

England - League 1 Playoff
Portsmouth -:- Oxford United - 18:30
Fleetwood Town -:- Wycombe Wanderers - 20:30

Iceland - Urvalsdeild
Valur -:- IA Akranes - 22:00

Kosovo - Superliga
KF Vushtrria -:- KF Flamurtari - 17:00
FC Prishtina -:- Drenica - 20:00

Norway - 1. Divisjon
Sandnes -:- Oeygarden FK - 18:00
Tromsoe -:- Raufoss - 18:00
Ull/Kisa -:- Stroemmen - 18:00
KFUM -:- Jerv - 18:00
Stjoerdals Blink -:- Ranheim - 18:00
Grorud -:- Lillestroem - 18:00
Aasane -:- Sogndal - 18:00
Hamarkameratene -:- Kongsvinger - 20:30

Spain - LaLiga2
Girona -:- Real Zaragoza - 19:30

Sweden - Superettan
Joenkoepings Soedra -:- Akropolis IF - 19:00
Trelleborgs FF -:- GIF Sundsvall - 19:00

Armenia - 1. Division
Pyunik II -:- Ararat II - 16:00
Dilijan -:- Ararat Armenia II - 16:00
West Armenia -:- Alashkert FC II - 16:00

Australia - Northern
Hellenic -:- University Azzurri FC - 13:00

Australia - Queensland
Capalaba -:- Lions FC - 11:30

Australia - Southern
North Eastern Metro Stars -:- Adelaide Comets - 12:00
Croydon Kings -:- Adelaide Blue Eagles - 12:45
Modbury Jets -:- Adelaide Raiders - 12:45

Australia - Western
Bayswater City -:- Perth - 13:30

Australia - Victorian Premier League One
Moreland Zebras -:- Langwarrin SC - 12:30

Austria - 2. Liga
Kapfenberger SV -:- FC Wacker Innsbruck - 18:30
BW Linz -:- SV Horn - 18:30
FC Liefering -:- Austria Lustenau - 18:30
Vorwaerts Steyr -:- Ried - 20:25

Belarus - Premier League
Slavia Mozyr -:- FK Slutsk - 16:00
Smolevichy -:- Dynamo Brest - 18:00

Belarus - Premier League Reserve
FC Minsk Reserves -:- Belshina Bobruisk Reserves - 12:00
BATE Borisov Reserves -:- Energetik-BGU Reserves - 12:30
FK Gorodeya Reserves -:- FK Vitebsk Reserves - 15:00
Neman Grodno Reserves -:- Isloch Reserves - 15:00

Brazil - Carioca Taca Rio Group B
Vasco da Gama 1:0 Madureira RJ - 01:00 FT
Volta Redonda 2:1 Resende - 01:00 FT

Czech Republic - FNL
MFK Chrudim -:- Pardubice - 18:00

Denmark - 1. Division
Naestved -:- Kolding IF - 18:30

Denmark - 2. Division Promotion Group
Thisted -:- Avarta - 19:00

Finland - Kakkonen - Lohko B
TPV Tampere -:- KaaPo - 17:30
Atlantis -:- Klubi 04 - 18:00

Finland - Kakkonen - Lohko C
FC Kiisto -:- GBK - 18:00

Georgia - Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi -:- Lokomotivi Tbilisi - 19:00

Iceland - 1. Deild
IBV Vestmannaeyjar -:- Vikingur Olafsvik - 20:00
Keflavik -:- Leiknir Reykjavik - 21:15
Fram Reykjavik -:- Afturelding - 21:15
Magni -:- UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur - 21:15

Latvia - Virsliga
FK Tukums 2000 -:- FS Metta/LU - 17:00
Valmiera FC -:- FK Spartaks - 19:00

Lithuania - A Lyga
Zalgiris Vilnius -:- Banga Gargzdai - 17:00
FK Panevezys -:- FK Kauno Zalgiris - 19:00

Lithuania - 1. Division
Nevezis -:- FK Minija - 16:30
Dziugas Telsiai -:- Riteriai B - 17:00
Dainava Alytus -:- Lietava Jonava - 18:00
FA Siauliai -:- Hegelmann Litauen - 18:00

Moldova - National Division
Dinamo-Auto -:- FC Floresti - 17:00
FC Sheriff -:- Speranta - 19:30

Poland - 1. Division
Chojniczanka Chojnice -:- Sandecja Nowy Sacz - 17:40
Zaglebie Sosnowiec -:- Chrobry Glogow - 20:10

Romania - Liga II Promotion Group
Turris-Oltul -:- FC Arges Pitesti - 16:00

Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
Ullareds IK -:- Assyriska BK - 19:30

Switzerland - Challenge League
FC Stade Lausanne-Ouchy -:- Winterthur - 18:15
FC Vaduz -:- Grasshopper - 18:15
Aarau -:- Lausanne - 20:30

Syria - Premier League
Al-Jaish -:- Al-Taleiah - 16:00
Tishreen -:- Hutteen - 16:00
Al-Karamah -:- Al-Ittihad - 16:00
Al-Wahda -:- Jableh SC - 16:00
Al-Jazira -:- Al-Shorta - 16:00
Al-Sahel -:- Al-Wathbah - 16:00
Al-Nawaeir -:- Al-Futowa - 16:00

Norway - Toppserien
Rosenborg BK -:- LSK Kvinner - 19:45
На сайте 62 человек

Футбол Результаты | Silent.Az
Услуга “Результаты Live Football” на веб-сайте Silent.Az
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Whatsapp Plus indir, Instagram Plus indir, Bedava Indir, Bedava video, Youtube Plus indir, indir, hd mp4, 3gp, Porno indir, bedava site,sarki sozleri, bedava mp3 indir, Azerbaycan Kinoları, Turk Kinoları, Xarici Kinolar, Cizgi Filmler, Bozbaş Pictures, Azeri Klipleri, Turk Klipleri, Xarici Klipler, Show Biznes, Qarışıq Videolar

Sitemap: [site][mp3][video]
?>