Язык: Azərbaycanca Türkce English Русский

Футбол Результаты


England - Premier League
Crystal Palace -:- Aston Villa - 13:00
Tottenham Hotspur -:- Wolverhampton Wanderers - 15:05
West Bromwich Albion -:- Liverpool - 17:30
Everton -:- Sheffield United - 20:00

France - Ligue 1
Bordeaux -:- Lens - 21:00
Dijon -:- Nantes - 21:00
Lille -:- Saint-Etienne - 21:00
Lorient -:- Metz - 21:00
Marseille -:- Angers - 21:00
Monaco -:- Rennes - 21:00
Montpellier -:- Brest - 21:00
Nice -:- Strasbourg - 21:00
Nimes -:- Lyon - 21:00
Paris Saint-Germain -:- Reims - 21:00

Germany - 1. Bundesliga
Mainz 05 -:- Borussia Dortmund - 18:00
RB Leipzig -:- Wolfsburg - 20:30

Italy - Serie A
Fiorentina -:- SSC Napoli - 12:30
Benevento -:- Crotone - 15:00
Udinese -:- Sampdoria - 15:00
Parma Calcio 1913 -:- Sassuolo - 18:00
AC Milan -:- Cagliari - 20:45

Netherlands - Eredivisie
AZ Alkmaar -:- Heracles - 14:30
FC Twente -:- ADO Den Haag - 14:30
FC Utrecht -:- PSV Eindhoven - 14:30
Feyenoord -:- RKC Waalwijk - 14:30
PEC Zwolle -:- FC Groningen - 14:30
SC Heerenveen -:- Sparta Rotterdam - 14:30
Vitesse -:- Ajax - 14:30
VVV-Venlo -:- FC Emmen - 14:30
Willem II -:- Fortuna Sittard - 14:30

Portugal - Primeira Liga
Famalicao -:- Nacional - 16:00
Belenenses SAD -:- Santa Clara - 18:00
Maritimo -:- Vitoria de Guimaraes - 21:00

Russia - Premier League
FC Tambov -:- Zenit St. Petersburg - 13:00
Lokomotiv Moscow -:- Ural - 13:00
Dinamo Moscow -:- CSKA Moscow - 13:00
FK Akhmat -:- Spartak Moscow - 13:00
FC Rostov -:- FC Krasnodar - 13:00
Rubin Kazan -:- FC Rotor Volgograd - 13:00
FC Ufa -:- Arsenal Tula - 13:00
Khimki -:- PFC Sochi - 13:00

Spain - LaLiga
Deportivo Alaves -:- Granada - 18:30
Athletic Bilbao -:- Real Madrid - 18:30
Atletico Madrid -:- Osasuna - 18:30
Barcelona -:- Celta Vigo - 18:30
Real Betis -:- SD Huesca - 18:30
Getafe -:- Levante - 18:30
Cadiz -:- Elche - 18:30
Real Sociedad -:- Real Valladolid - 18:30
Valencia -:- Eibar - 18:30
Villarreal -:- Sevilla - 18:30

Australia - A-League
Melbourne City FC -:- Wellington Phoenix - 08:05
Adelaide United -:- Brisbane Roar FC - 10:10
Perth Glory -:- Western Sydney Wanderers FC - 12:15

Austria - Bundesliga Championship Group
LASK -:- Salzburg - 17:00
Sturm Graz -:- Rapid Wien - 17:00
WSG Swarovski Tirol -:- Wolfsberger AC - 17:00

Belgium - First Division A Playoff Championship Group
Club Brugge -:- Royal Antwerp - 18:30

Belgium - First Division A Playoff ECL Group
Oostende -:- Gent - 13:30
KV Mechelen -:- Standard Liege - 16:00

Bulgaria - First Professional League Championship Playoff
Beroe -:- CSKA 1948 - 19:15

Croatia - 1. Division
NK Varazdin -:- Rijeka - 15:00
Sibenik -:- Hajduk Split - 17:05
HNK Gorica -:- Dinamo Zagreb - 19:10

Czech Republic - 1. Liga
Teplice -:- SK Dynamo Ceske Budejovice - 15:00
Pardubice -:- Viktoria Plzen - 15:00
Mlada Boleslav -:- Sparta Prague - 17:00
Slavia Prague -:- Karvina - 19:30

Denmark - Superligaen Championship Playoff
FC Midtjylland -:- Randers FC - 13:00
FC Koebenhavn -:- Broendby IF - 16:00
AGF -:- FC Nordsjaelland - 18:00

Denmark - Superligaen Relegation Group
AaB -:- AC Horsens - 14:00

Germany - 2. Bundesliga
Fortuna Duesseldorf -:- Erzgebirge Aue - 15:30
Eintracht Braunschweig -:- Wuerzburger Kickers - 15:30
Nuernberg -:- Bochum - 15:30
Karlsruher SC -:- Holstein Kiel - 15:30
St. Pauli -:- Hannover 96 - 15:30
Osnabrueck -:- Hamburger SV - 15:30
Sandhausen -:- Jahn Regensburg - 15:30
Darmstadt -:- FC Heidenheim - 15:30
Paderborn -:- Greuther Fuerth - 15:30

Greece - Super League Championship Group
AEK Athens -:- Aris Thessaloniki FC - 18:30
Panathinaikos -:- Olympiacos - 18:30
PAOK Thessaloniki FC -:- Asteras Tripolis - 18:30

Mexico - Liga MX Guard1anes Clausura Playoff
Puebla 1:0 Atlas - 01:00 FT
Cruz Azul 3:1 Toluca - 03:05 FT

Norway - Eliteserien
Viking -:- Tromsoe - 15:00
Sarpsborg 08 -:- FK Haugesund - 15:00
Vaalerenga -:- Kristiansund BK - 15:00
Bodoe/Glimt -:- Rosenborg - 18:00
Stroemsgodset -:- Lillestroem - 18:00
Sandefjord -:- Mjoendalen - 18:00
Molde -:- Brann - 20:00

Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok -:- Lechia Gdansk - 17:30
Lech Poznan -:- Gornik Zabrze - 17:30
Legia Warszawa -:- TS Podbeskidzie Bielsko-Biala - 17:30
Piast Gliwice -:- Wisla Krakow - 17:30
Pogon Szczecin -:- Rakow Czestochowa - 17:30
Wisla Plock -:- Zaglebie Lubin - 17:30
Slask Wroclaw -:- Stal Mielec - 17:30
Cracovia -:- Warta Poznan - 17:30

Romania - Liga I Championship Group
Sepsi OSK -:- FC FCSB - 21:00

Romania - Liga I Relegation Group
UTA Arad -:- Gaz Metan Medias - 13:00
FC Arges Pitesti -:- Dinamo Bucuresti - 15:30

Scotland - Premiership Relegation Group
Hamilton Academical -:- Kilmarnock - 13:00
Motherwell -:- Ross County - 13:00
St. Mirren -:- Dundee United - 13:00

Slovakia - Super Liga Championship Group
Spartak Trnava -:- Zilina - 18:00

Slovenia - Prva Liga
NK Celje -:- Olimpija Ljubljana - 17:15
Domzale -:- Koper - 20:00

Sweden - Allsvenskan
Hammarby -:- Djurgaarden - 17:30

USA - Major League Soccer
Atlanta United 1:0 CF Montreal - 01:00 FT
Philadelphia Union 1:0 New York Red Bulls - 01:30 FT
Minnesota United 1:0 FC Dallas - 02:00 FT
Colorado Rapids 3:1 Houston Dynamo FC - 03:00 FT
Real Salt Lake 0:0 Nashville SC - 03:30 FT
San Jose Earthquakes 0:2 Portland Timbers - 04:00 FT
Sporting Kansas City -:- Vancouver Whitecaps - 20:00
FC Cincinnati -:- Inter Miami CF - 22:00

USA - USL League One
Forward Madison FC 1:0 North Carolina FC - 02:00 FT
Greenville Triumph SC -:- Union Omaha - 22:00

Estonia - Meistriliiga
Nomme JK Kalju -:- Paide Linnameeskond - 14:00

Iceland - Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik -:- Breidablik - 21:15
Leiknir Reykjavik -:- Fylkir - 21:15

Italy - Serie C Promotion Playoff
Triestina -:- Virtus Verona - 17:30

Japan - J. League
Kawasaki Frontale -:- Hokkaido Consadole Sapporo - 08:00
Gamba Osaka -:- Urawa Red Diamonds - 10:00

Portugal - Segunda Liga
Sporting Covilha -:- Estoril - 12:15
Penafiel -:- Vizela - 15:00
Casa Pia -:- Varzim - 16:00
FC Porto B -:- Feirense - 16:00
Academica -:- Benfica B - 17:30

Singapore - S.League
Lion City Sailors FC -:- Tanjong Pagar United FC - 11:30
Geylang International FC -:- Hougang United FC - 11:30

Spain - LaLiga2
Sabadell -:- Tenerife - 14:00
Fuenlabrada -:- Rayo Vallecano - 16:00
Mallorca -:- Alcorcon - 20:45
Leganes -:- Logrones - 21:30

Spain - Segunda B Grp. I - Relegation Group
CD Lealtad -:- Pontevedra - 12:00
CD Covadonga -:- Salamanca CF UDS - 12:00
Sporting Gijon B -:- Guijuelo - 17:00
Real Oviedo B -:- Coruxo F.C. - 17:00

Spain - Segunda B Grp. II - Relegation Group
Ejea -:- Portugalete - 12:00
Club Haro Deportivo -:- Barakaldo - 17:00
Izarra -:- SD Leioa - 18:00

Spain - Segunda B Grp. II - Second Stage
SD Tarazona -:- CD Laredo - 12:00
Ebro -:- Real Union - 12:00

Spain - Segunda B Grp. III - Relegation Group
Orihuela -:- UE Olot - 11:30
Pena Dep. Santa Eulalia -:- Espanyol B - 12:00

Spain - Segunda B Grp. III - Second Stage
La Nucia -:- Llagostera - 18:30

Spain - Segunda B Grp. IV - Relegation Group
CD El Ejido 2012 -:- Las Palmas B - 11:00
Yeclano -:- CD Marino - 11:30
Granada B -:- Recreativo Huelva - 11:30
Lorca Deportiva -:- Marbella FC - 12:00

Spain - Segunda B Grp. V - Relegation Group
Socuellamos -:- Getafe B - 12:00
Villarrobledo -:- Poblense - 12:00
Melilla -:- Atletico Madrid B - 20:00
Villarrubia CF -:- Las Rozas CF - 20:45

Spain - Segunda B Promotion Playoff
UCAM Murcia -:- Barcelona B - 12:00
UD Ibiza -:- Real Madrid Castilla - 12:00
Athletic Bilbao B -:- Celta Vigo B - 20:15
CD Badajoz -:- Zamora - 20:15

Sweden - Superettan
AFC Eskilstuna -:- Joenkoepings Soedra - 13:00

Algeria - Ligue 1
NC Magra -:- AS Ain M'lila - 17:00
RC Relizane -:- ES Setif - 17:00
USM Alger -:- JS Saoura - 18:00
USM Bel Abbes -:- CA Bordj Bou Arreridj - 18:00
NA Hussein Dey -:- US Biskra - 18:00
CS Constantine -:- Paradou AC - 18:00
WA Tlemcen -:- ASO Chlef - 18:00

Argentina - Primera Nacional Zona A
Club Atletico Mitre 1:2 Agropecuario - 02:00 FT
Almirante Brown -:- Gimnasia Mendoza - 20:00

Argentina - Primera Nacional Zona B
Villa Dalmine -:- Almagro - 17:00
Brown de Adrogue -:- Deportivo Moron - 20:00
San Telmo -:- Santamarina - 20:00
Guillermo Brown -:- Ferro Carril Oeste - 20:00
San Martin San Juan -:- Atletico Guemes - 21:00

Argentina - Federal A Zona A
Sansinena BB -:- Olimpo - 19:30
Desamparados -:- Club Sportivo Penarol - 20:00
Circulo Deportivo -:- Club Cipolletti - 20:00
Huracan Las Heras -:- Ciudad de Bolivar - 20:30
Juventud Unida Universitario -:- Deportivo Madryn - 20:30
CASD Camioneros -:- Sol de Mayo - 21:00

Argentina - Federal A Zona B
Gimnasia y Tiro -:- Gimnasia y Esgrima de Concepcion - 19:30
Juventud Unida Gualeguaychu -:- Douglas Haig - 20:00
Defensores de Pronunciamiento -:- Central Norte - 20:30
Sportivo Belgrano -:- CA Chaco For Ever - 20:30
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:- Crucero del Norte - 21:00
Sarmiento de Resistencia -:- Racing de Cordoba - 21:45

Argentina - Primera B Metropolitana Apertura
CD UAI Urquiza -:- CA Fenix - 20:00
Deportivo Armenio -:- Villa San Carlos - 20:30

Argentina - Copa de la Liga Profesional Playoff
Colon 6:4 Talleres - 02:00 AP
Velez Sarsfield -:- Racing Club - 17:00
Boca Juniors -:- River Plate - 22:30

Austria - 2. Liga
Floridsdorfer AC -:- Grazer AK - 14:30
Austria Lustenau -:- FC Liefering - 14:30
BW Linz -:- Austria Wien (A) - 14:30
FC Juniors OOe -:- SV Lafnitz - 14:30
Vorwaerts Steyr -:- FC Wacker Innsbruck - 14:30
Amstetten -:- Rapid Wien (A) - 14:30
SK Austria Klagenfurt -:- SV Horn - 14:30
Kapfenberger SV -:- Dornbirn - 14:30

Belarus - Premier League
FK Slutsk -:- FC Minsk - 15:30
Dynamo Brest -:- Gomel - 19:30

Bolivia - Primera Division
Aurora -:- San Jose - 01:30 Pst
Always Ready -:- CA Palmaflor - 21:00 Pst
Guabira -:- Oriente Petrolero - 23:15 Pst

Bosnia and Herzegovina - Premier League
Zrinjski Mostar -:- FK Krupa - 17:00
FK Mladost Doboj Kakanj -:- FK Sarajevo - 17:00
Radnik Bijeljina -:- Olimpik Sarajevo - 17:00
Zeljeznicar -:- Borac Banja Luka - 17:00
FK Tuzla City -:- FK Velez Mostar - 17:00
Sloboda Tuzla -:- Siroki Brijeg - 17:00

Brazil - Carioca Taca Guanabara Playoff
Fluminense 1:1 Flamengo - 02:05 FT

Brazil - Carioca Taca Rio Playoff
Botafogo RJ -:- Vasco da Gama - 16:05

Brazil - Mineiro Playoff
America MG -:- Atletico MG - 21:00

Brazil - Paulista A1 Playoff
Corinthians -:- Palmeiras - 21:00

Brazil - Paulista A1 Trophy Interior Playoff
Red Bull Bragantino -:- Ponte Preta - 23:15

International - CAF Confederation Cup Final Stage
Coton Sport -:- Diaraf - 15:00
Orlando Pirates -:- Raja Casablanca - 15:00
CS Sfaxien -:- JS Kabylie - 18:00
Pyramids FC -:- Enyimba - 18:00

China - Super League Grp. B
Shanghai Port -:- Dalian Professional FC - 12:00
Beijing Guoan -:- Hebei FC - 14:00 Pst

China - China League First Stage Grp. B
Nantong Zhiyun FC -:- Chengdu Rongcheng FC - 13:35

China - China League First Stage Grp. C
Heilongjiang Ice City FC -:- Shenyang Urban FC - 09:30
Wuhan Three Towns -:- Suzhou Dongwu - 13:35

Colombia - Primera A Apertura Final Stage
Junior FC -:- Millonarios - 22:00 Pst

Cyprus - 1. Division Relegation Playoff
Nea Salamis -:- Pafos FC - 17:00
Enosis Paralimni -:- Ethnikos Achnas - 19:00

Czech Republic - FNL
FC Vlasim -:- MFK Chrudim - 14:00
FK Varnsdorf -:- Hradec Kralove - 17:00

Denmark - 1. Division Promotion Group
FC Helsingoer -:- Fredericia - 15:00

Denmark - 1. Division Relegation Group
Skive -:- Fremad Amager - 14:00

Denmark - 2. Division Grp. 2
Avarta -:- AB Taarnby - 13:00

Ecuador - Serie A - First Stage
Emelec 1:0 Guayaquil City - 02:00 FT
Manta -:- CSD Macara - 21:00
LDU de Quito -:- Aucas - 23:30

El Salvador - Primera Division - Clausura Final Stage
Santa Tecla FC 0:1 CD FAS - 03:00 FT
Firpo -:- Alianza FC - 23:00

England - National League
Stockport County -:- Torquay United - 13:15

Faroe Islands - Premier League
Klaksvik -:- B68 Toftir - 16:00
B36 Torshavn -:- 07 Vestur - 16:00
Vikingur -:- TB Tvoeroyri - 16:00
NSI Runavik -:- HB Torshavn - 16:00
Fuglafjoerdur -:- EB/Streymur - 16:00

Finland - Ykkonen
RoPS -:- PK-35 - 16:00
IF Gnistan -:- MuSa - 17:30
EIF -:- JIPPO - 17:30

Georgia - Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskhaltubo -:- FC Shukura Kobuleti - 14:00
Torpedo Kutaisi -:- Dila Gori - 14:00
Dinamo Tbilisi -:- FC Telavi - 16:00
Lokomotivi Tbilisi -:- Samtredia - 16:00
Dinamo Batumi -:- Saburtalo - 16:00

Germany - 3. Liga
Hallescher FC -:- Wehen Wiesbaden - 13:00
1860 Muenchen -:- Bayern Munich II - 14:00
Dynamo Dresden -:- Tuerkguecue Muenchen - 14:00

Germany - Regionalliga Northeast
Babelsberg -:- Lokomotive Leipzig - 13:30 Cnc
BSG Chemie Leipzig -:- FSV Union Fuerstenwalde - 13:30 Cnc
Energie Cottbus -:- Optik Rathenow - 13:30 Cnc
VSG Altglienicke -:- Chemnitzer FC - 13:30 Cnc
Germania Halberstadt -:- BFC Dynamo - 13:30 Cnc
VfB Auerbach -:- Hertha Berlin II - 13:30 Cnc
FC Viktoria 1889 Berlin -:- Berliner AK 07 - 13:30 Cnc
ZFC Meuselwitz -:- Carl Zeiss Jena - 13:30 Cnc
SV Lichtenberg 47 -:- FSV Luckenwalde - 13:30 Cnc
Tennis Borussia -:- Bischofswerdaer FV - 13:30 Cnc

Germany - Regionalliga Southwest
Mainz 05 II -:- Aalen - 14:00
Freiburg II -:- Eintracht Stadtallendorf - 14:00

Germany - Regionalliga West
Fortuna Duesseldorf II -:- Oberhausen - 14:00
Sportfreunde Lotte -:- FC Koeln II - 14:00

Ghana - Premier League
Inter Allies FC -:- Berekum Chelsea - 17:00
King Faisal -:- Bechem United - 17:00
Karela United -:- Eleven Wonders - 17:00
Aduana Stars -:- Medeama SC - 17:00
Liberty Professionals -:- Asante Kotoko SC - 17:00
Ashanti Gold -:- Great Olympics - 17:00
Hearts of Oak -:- Elmina Sharks - 20:00

Greece - Super League 2 Promotion Group
Xanthi -:- Ergotelis - 13:45
Levadiakos -:- PAE Chania - 13:45
Diagoras Rodos -:- Ionikos - 13:45

Guatemala - Liga Nacional Clausura Final Stage
Comunicaciones FC 1:1 Iztapa - 02:00 FT
Guastatoya -:- Santa Lucia Cotzumalguapa - 23:00

Hungary - NB II
BFC Siofok -:- Szentlorinc - 17:00
Pecsi MFC -:- Soroksar SC - 17:00
Szolnok -:- Aqvital FC Csakvar - 17:00
Szeged-Csanаd Grosics Akadеmia -:- Kazincbarcikai BSC - 17:00
FC Ajka -:- Nyiregyhaza Spartacus FC - 17:00
Kaposvari -:- Dorogi FC - 17:00
Budaors -:- Debreceni EAC - 17:00
Debrecen -:- Haladas - 18:30
Gyirmot -:- Bekescsaba - 18:30
Vasas Budapest -:- Gyori ETO - 18:30

Iran - Persian Gulf Pro League
Sepahan -:- Mes Rafsanjan - 15:45
Saipa -:- Paykan - 16:55
Naft Masjed Soleyman FC -:- Machine Sazi FC - 16:55

Japan - J. League 2
Kyoto Sanga FC 0:0 Mito Hollyhock - 07:00 22'
Omiya Ardija 0:0 Fagiano Okayama FC - 07:00 23'
Montedio Yamagata 0:0 Ehime FC - 07:00 23'
Machida Zelvia -:- Albirex Niigata - 08:00
Tokyo Verdy -:- Giravanz Kitakyushu - 08:00

Japan - J. League 3
Imabari FC -:- Kamatamare Sanuki - 06:00
YSCC -:- Tegevajaro Miyazaki - 06:00
Grulla Morioka -:- FC Gifu - 06:00
Roasso Kumamoto -:- Nagano Parceiro - 07:00
Kataller Toyama -:- Azul Claro Numazu - 07:00
Fukushima United -:- Vanraure Hachinohe - 07:00

Lithuania - A Lyga
Suduva -:- Banga Gargzdai - 14:00

Luxembourg - National Division
FC Rodange 91 -:- CS Fola Esch - 16:00
US Hostert -:- Swift Hesperange - 16:00
FC Etzella Ettelbruck -:- FC Victoria Rosport - 16:00
US Mondorf les Bains -:- FC Wiltz 71 - 16:00
FC Differdange 03 -:- FC Progres Niederkorn - 16:00
Una Strassen -:- F91 Dudelange - 16:00
Racing FC Union Luxembourg -:- RM Hamm Benfica - 16:00
AS Jeunesse Esch -:- Union Titus Petange - 18:00

North Macedonia - Prva Liga
Pelister -:- Belasica - 16:00
FC Academy Pandev -:- FK Borec - 16:00
Renova -:- Rabotnicki - 16:00
FK Sileks -:- FK Struga - 16:00
FK Vardar Skopje -:- Makedonija GjP - 16:00
KF Shkendija -:- Shkupi - 16:00

Moldova - National Division
FC Floresti -:- FC Sfintul Gheorghe - 15:00
CS Petrocub -:- Speranta - 17:00

Morocco - Botola Pro
FUS Rabat -:- MCO Oujda - 18:00
MAS Fes -:- RSB Berkane - 20:15
Hassania Agadir -:- Youssoufia Berrechid - 22:30

Nigeria - NPFL
Kano Pillars -:- Adamawa United - 17:00
Warri Wolves FC -:- MFM FC - 17:00
Lobi Stars -:- Ifeanyi Ubah United - 17:00
Sunshine Stars -:- Jigawa Golden Stars - 17:00
Dakkada FC -:- Akwa United - 17:00
Enugu Rangers -:- Rivers United FC - 17:00
Abia Warriors -:- Enyimba - 17:00 Pst
Kwara United -:- Plateau United - 17:00
Wikki Tourist -:- Nasarawa United - 17:00
Heartland Owerri -:- Katsina United - 17:00

Paraguay - Division Profesional - Apertura
12 de Octubre 1:1 Guairena - 02:00 FT
Club River Plate -:- Cerro Porteno - 23:45

Peru - Liga 1 - Fase 1
Cienciano 0:1 Universidad San Martin - 01:00 FT
Carlos A. Mannucci -:- FBC Melgar - 18:00
Carlos Stein -:- Alianza Universidad - 22:00 Cnc
Sporting Cristal -:- Sport Huancayo - 22:30

Poland - 1. Division
Widzew Lodz -:- Termalica Nieciecza - 12:40
Radomiak Radom -:- Sandecja Nowy Sacz - 19:10
Puszcza Niepolomice -:- LKS Lodz - 19:30

Poland - 2. Division
Stal Rzeszow -:- Chojniczanka Chojnice - 19:44

Russia - PFL Grp. 1
Inter Cherkessk -:- Spartak Nalchik - 13:00
Forte Taganrog -:- Yessentuki - 15:00
Mashuk-KMV -:- Biolog Novokubansk - 15:00
FK Makhachkala -:- Dinamo Stavropol - 16:00
Druzhba -:- FC Kuban-Holding - 16:00
Tuapse -:- Chernomorets Novorossiysk - 16:00
PFC Kuban -:- Anzhi Makhachkala - 18:00

South Korea - K-League 1
Jeju United 0:1 Daegu FC - 07:00 25'
Ulsan Hyundai -:- Suwon Bluewings - 09:30

South Korea - K-League 2
Busan I'Park -:- Chungnam Asan FC - 09:00 Pst
FC Anyang -:- Gyeongnam FC - 11:30

South Korea - K3 League
Changwon City -:- Gimhae - 08:00
Gyeongju H & N -:- Ulsan Citizen - 08:00

Tanzania - Premier League
Coastal Union -:- Polisi Tanzania FC - 13:00
Biashara Mara United -:- Dodoma Jiji FC - 15:00

UAE - Presidents Cup
Shabab Al-Ahli Dubai FC -:- Al-Nasr SC - 17:35

Uruguay - Primera Division Apertura
Montevideo City Torque 0:1 Sud America - 00:30 FT
Rentistas -:- Fenix - 20:00
Deportivo Maldonado -:- Liverpool FC - 22:15

USA - USL Championship
Hartford Athletic 1:1 Pittsburgh Riverhounds - 01:00 FT
Tampa Bay Rowdies 2:1 Phoenix Rising FC - 02:00 FT
New Mexico United 3:1 Austin Bold - 03:30 FT
Tacoma Defiance -:- Orange County SC - 21:00

USA - NISA Spring Season
Maryland Bobcats FC 0:2 LA Force - 01:35 FT
San Diego 1904 FC 1:3 Detroit City FC - 02:00 FT

Venezuela - Primera Division - Grupo Central
Aragua FC -:- Academia Puerto Cabello - 22:00

Venezuela - Primera Division - Grupo Occidental
Deportivo Tachira 1:0 Estudiantes Merida - 01:15 FT

International - Champions League Final Stage
Chelsea FC Women -:- Barcelona - 21:00

Denmark - Kvindeligaen Championship Group
KoldingQ -:- FC Nordsjaelland - 14:00
Fortuna Hjoerring -:- Broendby IF - 14:00
FC THY-Thisted Q -:- HB Koege - 15:00

England - Women's FA Cup
Brighton & Hove Albion Women -:- Huddersfield - 13:00
Blackburn Rovers -:- Charlton Athletic - 13:00
Manchester United Women -:- Leicester City WFC - 13:00
Birmingham City Women -:- Southampton FC Women - 13:30
Manchester City Women -:- West Ham United Women - 15:00
Tottenham Hotspur Women -:- Sheffield United - 15:00
Arsenal Women -:- Crystal Palace FC - 16:00

Germany - Bundesliga
Turbine Potsdam -:- Eintracht Frankfurt - 14:00

Spain - Primera Division
Logrono -:- UD Granadilla Tenerife Sur - 11:00
Barcelona -:- Huelva - 11:00 Pst
Real Madrid Femenino -:- Eibar - 12:00
Levante -:- Santa Teresa - 12:00

Sweden - Damallsvenskan
Piteaa IF -:- KIF Oerebro - 15:00

USA - NWSL
NJ/NY Gotham FC 1:0 Houston Dash - 01:00 FT
OL Reign 0:0 North Carolina Courage - 04:00 FT
На сайте 104 человек

Футбол Результаты | Silent.Az
Услуга “Результаты Live Football” на веб-сайте Silent.Az
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Yuxu Yozmaları, Burc-il Yoxla, Doġum gununu hesabla, Ideal cekini hesabla, Imtahan nəticələrini hesabla, Mətni Fərqli Yaz, X - O Oyunu, Dama Oyunu, Online Sehr, Youtube Video Yuklə, Online Hesablayıcı, Mp3 Məlumatını Dəyiş, Lazımlı Programlar, Silinmiş şəkillərin geri qaytarılması

Sitemap: [site][mp3][video]
?>