Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Sonuçları

Bugün | Canlı | Ertelenen | Dün | Sabah
- - -
ENGLAND: FA Cup
(16:00) Manchester City - Manchester Utd - -:-
- - -
ITALY: Serie A
(18:00) Juventus - Monza - -:-
(20:45) AC Milan - Salernitana - -:-
- - -
NETHERLANDS: Eredivisie - Relegation - Play Offs
(16:30) FC Emmen - NAC Breda - -:-
(20:00) Excelsior - Den Haag - -:-
- - -
SPAIN: LaLiga
(14:00) Osasuna - Villarreal - -:-
(16:15) Real Sociedad - Atl. Madrid - -:-
(18:30) Almeria - Cadiz CF - -:-
(18:30) Rayo Vallecano - Ath Bilbao - -:-
(21:00) Real Madrid - Betis - -:-
- - -
AFRICA: CAF Champions League - Play Offs
(19:00) Al Ahly - Esperance Tunis - -:-
- - -
ALGERIA: Ligue 1
(17:00Postponed) ) Ben Aknoun - Constantine - -:-
(17:00Postponed) ) Biskra - MC Alger - -:-
(17:00Postponed) ) CR Belouizdad - ASO Chlef - -:-
(17:00Postponed) ) ES Setif - Paradou - -:-
(17:00Postponed) ) Kabylie - Saoura - -:-
(17:00Postponed) ) Khenchela - Magra - -:-
(17:00Postponed) ) Oran - El Bayadh - -:-
(17:00Postponed) ) USM Alger - US Souf - -:-
(18:00) USM Alger - ASO Chlef - -:-
- - -
ALGERIA: U21 League
(16:00) Paradou U21 - US Souf U21 - -:-
- - -
ANDORRA: Primera Divisió - Relegation
(20:30) FC Rangers - Carroi - -:-
- - -
ANGOLA: Girabola
(16:00) Bravos do Maquis - Uniao de Malanje - -:-
(16:00) Sporting de Cabinda - Interclube - -:-
- - -
ARGENTINA: Liga Profesional
(00:00) Tigre - Racing Club - 0:4
Half Time) Belgrano - Central Cordoba - 0:1
Half Time) Lanus - Estudiantes L.P. - 0:0
(20:00) Argentinos Jrs - River Plate - -:-
(22:30) Godoy Cruz - San Lorenzo - -:-
(22:30) Newells Old Boys - Defensa y Justicia - -:-
- - -
ARGENTINA: Primera Nacional
(17:45) San Telmo - Colon Santa Fe - -:-
(18:30) Tristan Suarez - San Martin S.J. - -:-
(20:00) Agropecuario - Defensores Unidos - -:-
(23:00) Atl. Rafaela - Almirante Brown - -:-
- - -
ARGENTINA: Torneo Federal
(20:30) Ciudad Bolivar - Argentino MM - -:-
(20:30) Independiente Chivilcoy - El Linqueno - -:-
(21:00) Defensores Belgrano VR - Sportivo Las Parejas - -:-
(21:00) Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte - -:-
- - -
ARGENTINA: Primera B - Apertura
51') Excursionistas - Midland - 0:0
(20:30) Acassuso - Fenix - -:-
(20:30) Dep. Merlo - Canuelas - -:-
(20:30) Flandria - Argentino de Merlo - -:-
(20:30) Laferrere - Villa Dalmine - -:-
(20:30) UAI Urquiza - Deportivo Armenio - -:-
(20:30) Villa San Carlos - Sportivo Italiano - -:-
- - -
ARGENTINA: Primera C - Apertura
(20:30) Claypole - General Lamadrid - -:-
(20:30) Puerto Nuevo - Central Cordoba - -:-
(20:30) Victoriano A. - Club Lujan - -:-
- - -
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
(15:00) Boca Juniors W - Ferro W - -:-
(16:00) Huracan W - CA Estudiantes W - -:-
(17:00) Excursionistas W - Independiente W - -:-
(20:00) Racing Club W - Banfield W - -:-
(20:00) Social Atletico Television W - San Lorenzo W - -:-
- - -
ARMENIA: Premier League
(15:30) Noah - West Armenia - -:-
(15:30) Shirak Gyumri - Pyunik Yerevan - -:-
- - -
ARMENIA: First League
(15:00) Ararat-Armenia 2 - Nikarm - -:-
- - -
ARUBA: Division di Honor - Final Group
(02:00) Estrella - Britannia - -:-
- - -
ASIA: AFC Champions League - Play Offs
(18:00) Al Ain (Uae) - Yokohama F. Marinos (Jpn) - -:-
- - -
AUSTRALIA: A-League - Play Offs
(11:45) Central Coast Mariners - Melbourne Victory - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL ACT
(07:00) Canberra Olympic - Monaro Panthers - -:-
(07:15) Tigers FC - O'Connor Knights - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
(06:30) Edgeworth E. - Newcastle Olympic - -:-
(06:30) Maitland - Weston Workers - -:-
(08:30) Cooks Hill United - Lambton J. - -:-
(09:30) Valentine - New Lambton - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL NSW
(08:30) Sutherland Sharks - WS Wanderers U23 - -:-
(09:00) APIA Leichhardt - Blacktown City - -:-
(11:00) Hills Brumbies - Sydney Olympic - -:-
(11:00) St George Saints - Manly Utd - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL Queensland
(08:45) Queensland Lions - Peninsula - -:-
(10:15) Wynnum Wolves - Gold Coast Knights - -:-
(11:30) Moreton City Excelsior - Olympic FC - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL South Australia
(07:00) Croydon - Adelaide Croatia Raiders - -:-
(07:30) Campbelltown City - Adelaide United U23 - -:-
(07:30) Para - Modbury Jets - -:-
(09:30) NE Metrostars - FK Beograd - -:-
(10:30) Adelaide Olympic - Adelaide Comets - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL Tasmania
(06:00) South Hobart - Kingborough Lions - -:-
(06:30) Clarence Zebras - Devonport - -:-
(08:45) Glenorchy Knights - Launceston United - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL Victoria
(05:00) Green Gully - Hume City - -:-
(07:00) Avondale FC - St Albans - -:-
(09:00) Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights - -:-
(10:00) Dandenong Thunder - Manningham United Blues - -:-
(10:15) Altona Magic - Dandenong City - -:-
- - -
AUSTRALIA: NPL Western Australia
(09:00) Balcatta - Armadale - -:-
(09:00) Floreat Athena - Olympic Kingsway - -:-
(09:00) Fremantle City - Perth SC - -:-
(09:00) Inglewood Utd - Bayswater - -:-
(09:00) Perth Glory U23 - Stirling Macedonia - -:-
(09:00) Perth RedStar - Western Knights - -:-
- - -
AUSTRALIA: Capital Premier League
(06:15) Wagga City Wanderers - West Canberra Wanderers - -:-
(07:00) Brindabella - Belconnen Utd. - -:-
(07:00) Canberra Juventus - Queanbeyan City - -:-
(07:15) ANU - Canberra White Eagles - -:-
- - -
AUSTRALIA: Northern NSW State League
(06:30) Toronto Awaba Stags - West Wallsend - -:-
(11:30) Singleton Strikers - Kahibah - -:-
- - -
AUSTRALIA: NSW League One
(08:30) Hakoah Sydney - Dunbar Rovers - -:-
(09:00) Dulwich Hill - Blacktown Spartans - -:-
(09:00) Rydalmere Lions - Northern Tigers - -:-
(09:00) UNSW - Nepean - -:-
(11:00) Bonnyrigg White Eagles - Mt Druitt Town - -:-
(11:00) Canterbury Bankstown - SD Raiders - -:-
(11:00) Inter Lions - Bankstown City Lions - -:-
(11:00) Macarthur Rams - Bulls Academy - -:-
- - -
AUSTRALIA: Queensland Premier League
(08:30) SWQ Thunder - Brisbane Strikers - -:-
(10:00) Caboolture - Moreton City Excelsior U21 - -:-
(10:00) Southside Eagles - Logan Lightning - -:-
(11:00) Eastern Suburbs - Capalaba - -:-
(11:15) Broadbeach Utd. - Mitchelton - -:-
- - -
AUSTRALIA: SA State League
(07:30) Adelaide Victory - Blue Eagles - -:-
(07:30) Fulham Utd. - Western Strikers - -:-
(07:30) Playford Patriots - Adelaide Cobras - -:-
(07:30) Sturt Lions - Cumberland Utd. - -:-
(08:00) Adelaide Vipers - Salisbury Utd. - -:-
(09:30) West Adelaide - West Torrens - -:-
- - -
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
(06:15) Northern Rangers - Launceston United U21 - -:-
(06:30) Burnie Utd. - Devonport U21 - -:-
(06:30) Riverside Olympic U21 - Launceston U21 - -:-
(08:45) Somerset - Ulverstone - -:-
- - -
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
(06:15) New Town - University of Tasmania - -:-
(06:30) South East Utd. - South Hobart U21 - -:-
(06:30) Taroona - Olympia Warriors - -:-
- - -
AUSTRALIA: Victoria Premier League
(07:00) Brunswick City - North Geelong - -:-
(07:00) Eastern Lions - Langwarrin - -:-
(07:00) Melbourne City U21 - Kingston City - -:-
- - -
AUSTRALIA: WA State League
(09:00) Cockburn City - Sorrento - -:-
(09:00) Gwelup Croatia - Rockingham City - -:-
(09:00) Murdoch Melville - Joondalup Utd. - -:-
(09:00) Nedlands - Mandurah City - -:-
(09:00) Subiaco - Gosnells City - -:-
(12:00) Kingsley Westside - Dianella White Eagle - -:-
- - -
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Champions League - Play Offs
(06:00) Auckland City (Nzl) - Pirae (Tah) - -:-
- - -
AUSTRIA: 2. Liga
(17:30) Bregenz - Admira - -:-
(17:30) First Vienna - Amstetten - -:-
(17:30) Grazer AK - Kapfenberg - -:-
(17:30) Horn - St. Polten - -:-
(17:30) Leoben - Sturm Graz (Am) - -:-
(17:30) Liefering - Lafnitz - -:-
(17:30) Ried - Dornbirn - -:-
(17:30) Stripfing - Floridsdorfer AC - -:-
- - -
AUSTRIA: Regionalliga East
(16:00) Mauerwerk - TWL Elektra - -:-
(16:00) SK Rapid (Am) - Favoritner - -:-
(16:00) Wiener Viktoria - Donaufeld Wien - -:-
(17:30) Leobendorf - SV Oberwart - -:-
- - -
AUSTRIA: Regionalliga West
(17:00) A. Salzburg - SC Imst - -:-
(17:00) Hohenems - Wolfurt - -:-
(17:00) TSV St. Johann - Altach U21 - -:-
- - -
AUSTRIA: Burgenland
(17:30) Klingenbach - Margarethen - -:-
(17:30) Schattendorf - Deutschkreutz - -:-
(17:30) USVS Rudersdorf - ASV Siegendorf - -:-
(18:00) Edelserpentin - Halbturn - -:-
(18:00) Pinkafeld - Parndorf - -:-
- - -
AUSTRIA: Karnten
(16:30) Kottmannsdorf - Atus Velden - -:-
- - -
AUSTRIA: Niederosterreich
(17:00) Retz - Gloggnitz - -:-
(17:00) St. Peter in der Au - Wiener Neustadt - -:-
(19:30) Zwettl - Haitzendorf - -:-
- - -
AUSTRIA: Oberosterreich
(17:00) Oedt - Dietach - -:-
(17:00) SPG Wels II - Weisskirchen - -:-
- - -
AUSTRIA: Salzburg
(15:00) Kuchl - Puch - -:-
(15:00) Thalgau - Golling - -:-
(17:00) Burmoos - Union Henndorf - -:-
(17:00) USK Anif - SAK 1914 - -:-
- - -
AUSTRIA: Vorarlberg
(15:30) Lauterach - FC Lustenau - -:-
(15:30) Rotenberg - Nenzing - -:-
(16:30) Brauerei Egg - Andelsbuch - -:-
(17:00) FC Hochst - Alberschwende - -:-
(17:00) Lochau - Hard - -:-
(18:00) Gofis - Horbranz - -:-
- - -
AUSTRIA: Wien
(14:00) Sportunion Mauer - 1980 Wien - -:-
(15:00) Wienerberger - Red Star-Penzing - -:-
(16:00) ASV 13 Wien - Stadlau - -:-
(16:00) A XIII-Auhof Center - Schwechat - -:-
(16:00) Dinamo Helfort - Kagran - -:-
- - -
AZERBAIJAN: Premier League
(17:00) Neftci Baku - Sabah Baku - -:-
(17:00) Sumqayit - Gabala - -:-
(17:00) Zira - Sabail - -:-
- - -
BANGLADESH: Premier League
(12:00) Brothers U. - Sheikh Russel - -:-
(12:00) Chittagong Abahani - Abahani Limited - -:-
(12:00) Sheikh Jamal - Mohammedan - -:-
- - -
BELARUS: Pershaya Liga
(12:00) Ostrovets - FC Slonim - -:-
(14:00) Baranovici - BumProm Gomel - -:-
(15:00) Shakhtyor Soligorsk 2 - Orsha - -:-
(17:00) Energetik-BGU - Volna Pinsk - -:-
- - -
BELARUS: Belarusian Cup
(18:00) Neman - Isloch - -:-
- - -
BELARUS: Vysshaya Liga Women
(12:00) FC Gomel W - Bobruichanka W - -:-
- - -
BELGIUM: Jupiler Pro League - Conference League Group
(20:30) Gent - St. Truiden - -:-
(20:30) KV Mechelen - St. Liege - -:-
(20:30) Leuven - Westerlo - -:-
- - -
BELGIUM: Super League Women - Winners stage
(13:30) Leuven W - Gent W - -:-
(13:30) RSC Anderlecht W - Genk W - -:-
(13:30) St. Liege W - Club Brugge W - -:-
- - -
BENIN: Ligue 1 - Championship Group
(17:00) AS Cotonou - Damissa - -:-
(17:00) Bani Ganse - Requins - -:-
(17:00) Dadje - AS Sobemap - -:-
(17:00) Dragons - FC Loto - -:-
(17:00) JS Pobe - Dynamo Abomey - -:-
- - -
BHUTAN: Premier League
(14:00) Thimphu City - BFF Academy U19 - -:-
- - -
BOLIVIA: Division Profesional - Clausura
(21:00) Universitario de Vinto - Aurora - -:-
(23:30) Bolivar - Santa Cruz - -:-
- - -
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
(17:30) Drina Zvornik - Laktasi - -:-
(17:30) Kozara - Famos Vojkovici - -:-
(17:30) Kozarska Dubica - BSK Banja Luka - -:-
(17:30) Leotar - Mrkonjic Grad - -:-
(17:30) Modrica - Omarska - -:-
(17:30) Nevesinje - Ljubic Prnjavor - -:-
(17:30) Prijedor - Zeljeznicar Banja Luka - -:-
(17:30) Romanija Pale - Radnik Bijeljina - -:-
(17:30) Slavija - Sutjeska Foca - -:-
- - -
BOTSWANA: Premier League
(15:00) Holy Ghost - Gaborone Utd - -:-
(15:00) Jwaneng Galaxy - Orapa United - -:-
(15:00) Masitoaka - Morupule - -:-
(15:00) Nico United - Eleven Angels - -:-
(15:00) Tafic FC - Township Rollers - -:-
(15:00) VTM FC - Sua Flamingoes - -:-
- - -
BRAZIL: Serie B
45+') America MG - Santos - 1:1
(22:00Postponed) ) CRB - Sport Recife - -:-
- - -
BRAZIL: Serie C - First stage
(22:00) Confianca - ABC - -:-
(22:00) Nautico - Remo - -:-
(00:30Postponed) ) Aparecidense - Ypiranga FC - -:-
(00:30) Sampaio Correa - Botafogo PB - -:-
- - -
BRAZIL: Serie D
(01:00) Serra - Ipatinga - 1:0
(20:30) Audax RJ - Portuguesa RJ - -:-
(21:00) AE Altos - Fluminense-PI - -:-
(21:00) Anapolis - Ipora - -:-
(21:00) Atletico-CE - Treze PB - -:-
(21:00) Inter de Limeira - Santo Andre - -:-
(21:00) Itabuna - Nova Iguacu - -:-
(21:00) Juazeirense - ASA - -:-
(21:00) Patrocinense - Costa Rica - -:-
(21:00) Petrolina - Retro - -:-
(22:00) CSE - Jacuipense - -:-
(22:00) Humaita - Sao Raimundo RR - -:-
(22:00) Princesa do Solimoes - Porto Velho - -:-
(23:00) Agua Santa - Sao Jose EC - -:-
(23:00Postponed) ) Cianorte - Novo Hamburgo - -:-
(23:00) Mixto - Real Brasilia - -:-
- - -
BRAZIL: Carioca 2
(20:00) Americano - Marica - -:-
(20:00) Artsul - CEAC/Araruama - -:-
(20:00) Duque de Caxias - Serrano FC - -:-
(20:00) Goncalense - Resende - -:-
- - -
BRAZIL: Catarinense 2
(20:00) Santa Catarina - Tubarao - -:-
- - -
BRAZIL: Goiano 2
(20:30) Ouvidorense - ASEEV - -:-
- - -
BRAZIL: Mineiro 2
(20:30) Nacional de Muriae - Tupi-MG - -:-
(21:00) Caldense - Varginha - -:-
(22:30) Democrata SL - Betim - -:-
- - -
BRAZIL: Paranaense 2
(21:00) Paranavai-PR - Foz do Iguacu - -:-
(23:30) Parana - Laranja Mecanica - -:-
- - -
BRAZIL: Paulista B - First stage
(20:00) AEA Aracatuba - Tupa - -:-
(20:00) Colorado Caieiras - Barcelona SP - -:-
(20:00) Maua - Atletico Mogi - -:-
(20:00) Paulista - Sao Carlos - -:-
(20:00) Tanabi - Fernandopolis - -:-
(20:00) Uniao Mogi - Mauaense - -:-
- - -
BRAZIL: Copa Espirito Santo - First stage
(20:00) Linhares - Rio Branco ES - -:-
(20:00) Porto Vitoria - Sport-ES - -:-
(20:00) Real Noroeste - Vitoria ES - -:-
- - -
BRAZIL: Alagoano U20
(14:30) Ponte Preta AL U20 - UNEC U20 - -:-
(20:00) Canoense U20 - Gaviao Izidorense U20 - -:-
(20:00) Dimensao Capela U20 - CSE U20 - -:-
(20:00) Guarani de Paripueira U20 - Grota do Facao U20 - -:-
(20:00) Guarany Alagoano U20 - Santa Cruz AL U20 - -:-
(20:00) Lajense U20 - Ind. Atalaia U20 - -:-
(20:00) Liga do Sertao U20 - ASA U20 - -:-
(20:00) Talisma U20 - Sao Sebastiao U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Baiano U20 - Play Offs
(15:00) Vitoria U20 - Conquista FC U20 - -:-
(20:00) Itabuna U20 - Bahia U20 - -:-
(20:00) Juazeirense U20 - Estrela De Marco U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Brasiliense U20
(19:30) Samambaense U20 - Gama U20 - -:-
(20:00) CFZ U20 - Ceilandia U20 - -:-
(20:30) Planaltina U20 - Legiao U20 - -:-
(21:00) Luziania U20 - Canaa U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Capixaba U20 - Play Offs
(19:30) Porto Vitoria U20 - Rio Branco ES U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Catarinense U20
(20:00) Barra FC U20 - Nacao U20 - -:-
(22:30) Joinville U20 - Avai U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Goiano U20 - Play Offs
(20:00) Atletico GO U20 - Guanabara City U20 - -:-
(20:00) Goias U20 - Aparecida EC U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Matogrossense U20
(21:00) Cuiaba U20 - Mixto U20 - -:-
(21:00) Uniao Rondonopolis U20 - Academia U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Mineiro U20
(15:00) Boston City U20 - Betim U20 - -:-
(15:00) Ipatinga U20 - Atletico-MG U20 - -:-
(15:00) Tres Coracoes U20 - Contagem U20 - -:-
(15:00) XV de Novembro U20 - Minas Boca U20 - -:-
(20:00) America MG U20 - Santarritense U20 - -:-
(20:00) Cruzeiro U20 - Athletic Club U20 - -:-
(20:00) Inter de Minas U20 - Coimbra U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Paranaense U20 - First stage
(14:30) Athletico-PR U20 - Cianorte U20 - -:-
(20:30) Apucarana SC U20 - Coritiba U20 - -:-
(20:30) Araucaria U20 - AA Iguacu U20 - -:-
(20:30) Batel U20 - Operario PR U20 - -:-
(20:30) Cambe U20 - Andraus Brasil U20 - -:-
(20:30) Cascavel U20 - Parana S.T.C. U20 - -:-
(20:30) Gremio Maringa U20 - Sao Joseense U20 - -:-
(20:30) Hope Internacional U20 - Campo Mourao U20 - -:-
(20:30) Londrina U20 - Azuriz U20 - -:-
(20:30) Patriotas U20 - Rolandia EC U20 - -:-
(20:30) Prudentopolis U20 - Iraty U20 - -:-
(20:30) Rio Branco PR U20 - Parana Clube U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Paulista U20 - First stage
(20:00) Capivariano U20 - RB Bragantino U20 - -:-
(20:00) Comercial U20 - Sertaozinho U20 - -:-
(20:00) Ibrachina U20 - Palmeiras U20 - -:-
(20:00) Osasco Audax U20 - Sao Paulo U20 - -:-
(20:00) Sao Caetano U20 - Corinthians U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Pernambucano U20 - First stage
(15:00) Ibis Sport Club U20 - Santa Cruz U20 - -:-
(20:00) Atletico Torres U20 - America PE U20 - -:-
(20:00) Central SC U20 - Belo Jardim U20 - -:-
(20:00) Santa Fe U20 - Sete de Setembro U20 - -:-
(20:00) Sport Recife U20 - Ipojuca U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Sergipano U20
(20:00) Atletico Gloriense U20 - Confianca U20 - -:-
(20:00) Olimpico EC U20 - Lagarto U20 - -:-
(20:00) Sergipe U20 - Dorense U20 - -:-
- - -
BRAZIL: Brasileiro A2 Women
(20:00Postponed) ) Athletico-PR W - Taubate W - -:-
(20:00Postponed) ) Bahia W - Sao Jose W - -:-
(20:00Postponed) ) Fortaleza W - UD Alagoana W - -:-
(20:00Postponed) ) JC W - 3B da Amazonia W - -:-
(20:00Postponed) ) Minas ICESP W - Juventude W - -:-
(20:00Postponed) ) Mixto W - Doce Mel W - -:-
(20:00Postponed) ) Remo W - Recanto W - -:-
(20:00Postponed) ) Sport Recife W - VF4 W - -:-
- - -
BRAZIL: Brasileiro A3 Women
(00:00) Vitoria W - Uniao RN W - 2:0
(21:00) Acao W - Vila Nova FC W - -:-
- - -
BRAZIL: Paulista Women
Half Time) Bragantino W - Corinthians W - 0:1
(20:00) Realidade Jovem W - Pinda Ferroviaria W - -:-
(21:00) Santos W - Marilia W - -:-
- - -
BULGARIA: Parva liga - Relegation Group
(19:30) Botev Vratsa - Beroe - -:-
(19:30) Hebar - Etar - -:-
(19:30) Lok. Sofia - Pirin Blagoevgrad - -:-
- - -
BULGARIA: Third League - South-East
(17:00) Atletik Kuklen - Sozopol - -:-
(17:00) Botev Plovdiv II - Beroe II - -:-
(17:00) Dimitrovgrad - Sekirovo Rakovski - -:-
(17:00) Karnobat - Yambol 1915 - -:-
(17:00) Rodopa Smolyan - Haskovo - -:-
(17:00) Rozova Dolina - Spartak Plovdiv - -:-
(17:00) Sliven - Levski Karlovo - -:-
(17:00) Sokol Markovo - Nesebar - -:-
(17:00) Zagorets - Asenovets - -:-
- - -
BULGARIA: Third League - South-West
(15:00) Minyor Pernik - Levski Sofia II - -:-
(17:00) Bansko - CSKA Sofia II - -:-
(17:00) Botev Ihtiman - Slavia Sofia 2 - -:-
(17:00) Kyustendil - Vitosha Bistritsa - -:-
(17:00) Rilski Sportist - Oborishte - -:-
(17:00) Septemvri Simitli - Kostinbrod - -:-
(17:00) Septemvri Sofia 2 - Balkan Botevgrad - -:-
(17:00) Slivnishki Geroy - CSKA 1948 Sofia III - -:-
(17:00) Vihren - Hebar 2 - -:-
- - -
BULGARIA: Third League - North-East
(16:00) Cherno More II - Dunav Ruse II - -:-
(17:00) Spartak II - Kubrat - -:-
- - -
BULGARIA: Third League - North-West
(17:00) Mezdra - Boruna - -:-
(17:00) Partizan Cerven Brjag - Sevlievo - -:-
(17:00) Vihar Slavyanovo - Pavlikeni - -:-
(17:00) Yantra Polski Trambesh - Juventus Malchika - -:-
- - -
BURKINA FASO: Premier League
(18:00) Bobo-Dioulasso - AS Douanes - -:-
- - -
BURUNDI: Coupe du President
(15:00) Rukinzo - Le Messager Ngozi - -:-
- - -
CANADA: Canadian Premier League
(01:00) York Utd - HFX Wanderers - 2:1
(21:00) Atl. Ottawa - Forge - -:-
(00:00) Vancouver FC - Pacific FC - -:-
- - -
CAPE VERDE: Campeonato Nacional
(19:00) FC Derby - Sanjoanenses - -:-
(19:00) Varandinha - Barreirense - -:-
- - -
CHAD: Premiere Division - LPFN
(16:45) Foullah Edifice - Renaissance - -:-
(16:45) Tourbillon - Algoy - -:-
- - -
CHILE: Primera Division
(01:00) Union La Calera - Coquimbo - 1:2
(18:30) Huachipato - Everton - -:-
(21:00) Deportes Iquique - Colo Colo - -:-
(23:30) U. Catolica - Cobreloa - -:-
- - -
CHILE: Primera B
(18:00) La Serena - Rangers - -:-
(21:00) Magallanes - San Felipe - -:-
- - -
CHILE: Segunda Division
(18:30) Melipilla - Lautaro - -:-
(21:00) Deportes Rengo - Provincial Ovalle - -:-
(23:30) Dep. Linares - Trasandino - -:-
- - -
CHILE: Primera Division Women
(17:00) U. De Concepcion W - U. De Chile W - -:-
(19:00) Everton W - S. Morning W - -:-
- - -
CHINA: Super League
(13:35) Shandong Taishan - Zhejiang Professional - -:-
(14:00) Wuhan Three Towns - Meizhou Hakka - -:-
- - -
CHINA: Jia League
(09:00) Liaoning Tieren - Wuxi Wugou - -:-
(09:00) Yanbian Longding - Jiangxi Lushan - -:-
(09:30) Shanghai Jiading Huilong - Yunnan Yukun - -:-
(13:30) Guangxi Pingguo Haliao - Guangzhou FC - -:-
(13:30) Shijiazhuang Gongfu - Nanjing City - -:-
- - -
CHINA: Yi League
(09:00) Taian Tiankuang - Xian Ronghai - -:-
(10:00) Shanghai Port B - Haikou Mingcheng - -:-
(10:00) Shenzhen Juniors - Hunan Billows - -:-
(11:00) Shaanxi Union - Dalian Kuncheng - -:-
(13:30) Nantong Haimen - Beijing Technology - -:-
- - -
COLOMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
(00:00) Pereira - Millonarios - -:-
- - -
COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
(01:00) Huila - Orsomarso - 0:1
14') Cartagena - Tigres - 1:0
- - -
COLOMBIA: Liga Women
(22:30) Cucuta W - America de Cali W - -:-
(22:30) Real Santander W - Millonarios W - -:-
(23:00) Atl. Nacional W - Llaneros W - -:-
- - -
CROATIA: HNL
(17:00) Varazdin - Osijek - -:-
(19:10) Lok. Zagreb - Hajduk Split - -:-
- - -
CROATIA: Prva NL
(14:50) Sibenik - Dubrava - -:-
(17:30) Dugopolje - Orijent - -:-
(17:30) Jarun - Croatia Zmijavci - -:-
- - -
CROATIA: Druga NL
(17:30) Belisce - Kustosija - -:-
(17:30) Jadran Porec - Opatija - -:-
(17:30) Marsonia - Bjelovar - -:-
(17:30) Radnik Krizevci - Hrvace - -:-
(17:30) Trnje - Krk - -:-
(17:30) Zdralovi - Grobnican - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA - Conference League - Play Offs
(18:00) Hradec Kralove - Teplice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA - Relegation Group
(18:00) Bohemians - FK Pardubice - -:-
(18:00) Jablonec - Zlin - -:-
(18:00) Karvina - Ceske Budejovice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: FNL
(17:00) Dukla Prague - Sparta Prague B - -:-
(17:00) Kromeriz - Taborsko - -:-
(17:00) Lisen - Chrudim - -:-
(17:00) Opava - Jihlava - -:-
(17:00) Pribram - Vyskov - -:-
(17:00) Sigma Olomouc B - Varnsdorf - -:-
(17:00) Vlasim - Brno - -:-
(17:00) Zizkov - Prostejov - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: CFL - Group A
(10:15) Vltavin - Motorlet Prague - -:-
(10:30) Ceske Budejovice B - Plzen B - -:-
(14:30) FK Robstav - Karlovy Vary - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: CFL - Group B
(10:15) Jablonec B - Velvary - -:-
(10:30) Kolin - Chlumec nad Cidlinou - -:-
(15:00) Banik Most-Sous - Prepere - -:-
(17:00) Zivanice - Zapy - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: MSFL
(10:15) Trinec - Znojmo - -:-
(17:00) Frydlant n. O. - Blansko - -:-
(17:00) Hodonin - Bohunice - -:-
(17:00) Rosice - Zlinsko - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Division A
(10:15) Aritma Prague - Doubravka - -:-
(10:15) Cesky Krumlov - Tachov - -:-
(10:15) Marianske Lazne - Rokycany - -:-
(10:15) Petrin Plzen - Pribram B - -:-
(10:15) Sokolov - Sobeslav - -:-
(17:00) Katovice - Horovice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Division B
(10:15) Brandys n. Labem - Chomutov - -:-
(10:15) Hrebec - Ostrov - -:-
(10:15) Olympie Brezova - Neratovice - -:-
(17:00) Slany - Steti - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Division C
(10:15) Benesov - Caslav - -:-
(10:30) Kosmonosy - Letohrad - -:-
(11:00) Spoje Prague - Vysoke Myto - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Division E
(13:00) Bzenec - HFK Olomouc - -:-
(17:00) Batov - Kostelec na Hane - -:-
(17:00) Novy Jicin - Rymarov - -:-
(17:00) Prerov - Sternberk - -:-
(17:30) Nove Sady - Strani - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Division F
(10:15) Vratimov - Opava B - -:-
(17:00) Hlubina - Krnov - -:-
(17:00) Jesenik - Bridlicna - -:-
(17:30) Vitkovice - Sumperk - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Jihocesky KP
(13:30) Malse Roudne - Hluboka nad Vltavou - -:-
(15:00) Protivin - Trebetice - -:-
(17:00) Drazice - Trebon - -:-
(17:00) Trhove Sviny - FC Semice - -:-
(17:00) Tyn nad Vltavou - Junior Strakonice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky KP
(10:15) Kurim - Moravska Slavia - -:-
(10:30) Pohorelice - Mutenice - -:-
(11:00) Svratka Brno - Kunstat - -:-
(17:30) Boskovice - Letovice - Sparta Brno - -:-
(17:30) Bystrc - Rajecko - -:-
(17:30) Rousinov - Ratiskovice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Karlovarsky KP
(10:15) Loko K. Vary - KV Dvory - -:-
(10:30) Trstenice - Slavia Karlovy Vary B - -:-
(14:00) Hroznetin - Ostrov B - -:-
(14:30) Marianske Lazne B - Vintirov - -:-
(17:00) Kralovske Porici - Citice - -:-
(17:00) Lomnice - Chodov - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Kralovehradecky KP
(10:15) Nachod - Cerveny Kostelec - -:-
(14:00) Jicin - Dvur Kralove - -:-
(17:00) Dobruska - Rychnov n. Kneznou - -:-
(17:00) Libcany - Horice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Liberecky KP
(14:00) Frydlant - Hradek nad Nisou - -:-
(17:00) Chrastava - Zelezny Brod - -:-
(17:00) FC Pencin - Velke Hamry B - -:-
(17:00) Kostalov-Libstat - Skalice u C.Lipy - -:-
(17:00) Novy Bor - Visnova - -:-
(17:00) Rapid Liberec - Sedmihorky - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Moravskoslezsky KP
(17:00) Dolni Datyne - Dolni Benesov - -:-
(17:00) Haj ve Slezsku - Krasne Pole - -:-
(17:00) Orlova - Jakubcovice - -:-
(17:00) Stonava - Hermanice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Olomoucky KP
(10:15) Postrelmov - Urcice - -:-
(17:00) Belotin - Medlov - -:-
(17:00) Rapotin - Zelatovice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Pardubicky KP
(17:00) Chocen - Litomysl - -:-
(17:00) Lanskroun - Vysoke Myto B - -:-
(17:00) Moravany - Ceska Trebova - -:-
(17:00) SK Pardubicky - Hermanuv Mestec - -:-
(17:00) Svitavy - Tremosnice - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Plzensky KP
(14:00) Kosutka Plzen - Chotikov - -:-
(18:00) Nepomuk - Zruc - -:-
(18:00) Nyrsko - Myto - -:-
(18:00) Plzen-Cernice - Stribro - -:-
(18:00) Rapid Plzen - Horni Briza - -:-
(18:00) Sokol Lhota - Kaznejov - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Prazsky prebor
(10:15) CAFC - Zlicin - -:-
(10:15) Kolovraty - Dolni Chabry - -:-
(10:15) Podoli Praha - Branik - -:-
(10:15) Vysehrad - Stresovice - -:-
(10:30) Kralovice - Treboradice - -:-
(10:30) Predni Kopanina - Dukla JM - -:-
(10:30) Uhrineves - Motorlet Prague B - -:-
(17:00) Tempo Prague - Zizkov B - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Stredocesky KP
(10:15) Libis - Tochovice - -:-
(10:30) Milin - SK Chlumec - -:-
(10:30) Velim - Dobris - -:-
(17:00) Povltavska FA B - Sedlcany - -:-
(17:00) Tuchlovice - Kutna Hora - -:-
(18:00) SK Doksy - Porici n. S. - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Ustecky KP
(10:15) Nestemice - Ledvice - -:-
(10:30) Banik Most - Sous B - Probostov - -:-
(10:30) Oldrichov - Vilemov - -:-
(17:00) FK Jilove - Litomericko - -:-
(17:00) Modlany - Cernovice - -:-
(17:00) Srbice - Zatec - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Vysocina KP
(10:15) Bystrice n. Pern. - Zirovnice - -:-
(16:30) Nove Mesto na Morave B - Pacov - -:-
(16:30) Okrisky - Ledec nad Sazavou - -:-
(16:30) Zdar na Sazavou B - FS Trebic - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: Zlinsky KP
(10:15) Luhacovice - Bystrice pod Hostynem - -:-
(17:00) Hluk - Napajedla - -:-
(17:00) Morkovice - Kvasice - -:-
(17:00) Slusovice - Nevsova - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: U19 League
(11:00) Frydek-Mistek U19 - Liberec U19 - -:-
(11:00) Plzen U19 - Jihlava U19 - -:-
(11:00) Sigma Olomouc U19 - Zlin U19 - -:-
(11:00) Sparta Prague U19 - FK Pardubice U19 - -:-
(13:00) Karvina U19 - Dukla Prague U19 - -:-
(13:00) Slovacko U19 - Ceske Budejovice U19 - -:-
(13:15) Ostrava U19 - Mlada Boleslav U19 - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: 1. Liga Women - Championship Group
(14:00) Slavia Prague W - Slovacko W - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: 1. Liga Women - Relegation Group
(13:15) FK Pardubice W - Lok. Brno W - -:-
(13:15) Plzen W - Ostrava W - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: 2. Liga Women - Promotion Group
(11:00) Lisen W - Olomouc W - -:-
(13:00) Sparta Prague B W - FC Praha W - -:-
- - -
CZECH REPUBLIC: 2. Liga Women - Relegation Group
(11:00) Prague Raptors W - Hradec Kralove W - -:-
- - -
DENMARK: Superliga - Relegation Group
(15:00) Hvidovre IF - Lyngby - -:-
(15:00) Randers FC - Vejle - -:-
(15:00) Viborg - Odense - -:-
- - -
DENMARK: 2nd Division - Relegation Group
(14:00) F. Amager - Thisted FC - -:-
(14:00) Hellerup - Brabrand - -:-
(14:00) Skive - FA 2000 - -:-
- - -
DENMARK: 3rd Division - Championship Group
(13:30) VSK Aarhus - Ishoj - -:-
(14:00) Naesby - Avarta - -:-
- - -
DENMARK: 3rd Division - Relegation Group
(13:00) Vanlose - Lyseng - -:-
(13:00) Vejgaard - SfB-Oure - -:-
- - -
DENMARK: Elitedivisionen Women - Championship Group
(13:00) KoldingQ W - Koge W - -:-
(15:30) Nordsjaelland W - Fortuna Hjorring W - -:-
- - -
DENMARK: Elitedivisionen Women - Relegation
(16:00) Odense Q W - Naestved W - -:-
- - -
DJIBOUTI: Division 1
(14:00) Dikhil - Port - -:-
(16:30) CDC Q7 - ASAS - -:-
- - -
DOMINICAN REPUBLIC: LDF
(22:00) Atletico Pantoja - Universidad O&M - -:-
(22:00) Cibao - San Cristobal - -:-
(22:00) Moca - Delfines Del Este - -:-
- - -
ECUADOR: Liga Pro - First stage
64') Imbabura - Emelec - 1:1
- - -
EGYPT: Premier League
(17:00) El Daklyeh - Arab Contractors - -:-
- - -
ESTONIA: Estonian Cup
(18:00) Levadia - Paide - -:-
- - -
ETHIOPIA: Premier League
(14:00) Ethiopia Nigd Bank - Fasil Kenema - -:-
(17:00) Sidama Bunna - St. George - -:-
- - -
EUROPE: Premier League (Crimea)
(14:00) GFK Yalta - Ocean Kerch - -:-
(18:00) Sparta-KT - Kyzyltash - -:-
- - -
EUROPE: Champions League Women - Play Offs
(18:00) Barcelona W - Lyon W - -:-
- - -
FAROE ISLANDS: Premier League
(18:00) HB Torshavn - IF Fuglafjordur - -:-
(18:00) NSI Runavik - B36 Torshavn - -:-
(20:00) Vikingur - 07 Vestur Sorvagur - -:-
- - -
FAROE ISLANDS: 1. Deild
(14:00) FC Suduroy - Sandur - -:-
(15:00) Klaksvik 2 - TB Tvoroyri - -:-
- - -
FINLAND: Veikkausliiga
(16:00) HJK - Ilves - -:-
- - -
FINLAND: Kakkonen Group A
(15:00) Futura - Lahden Reipas - -:-
(16:00) PEPO - PPJ - -:-
- - -
FINLAND: Kakkonen Group B
(15:00) Honka - TPV - -:-
(16:00) EBK - HJS - -:-
- - -
FINLAND: Kakkonen Group C
(15:00) JBK - OTP - -:-
(15:00) SJK Akatemia 2 - Kuopion Elo - -:-
(16:00) TP-47 - GBK Kokkola - -:-
- - -
FINLAND: Kansallinen Liiga Women
(15:00) HPS W - PKKU W - -:-
(15:00) Ilves W - KuPS W - -:-
(16:00) Aland Utd W - PK-35 Helsinki W - -:-
- - -
FINLAND: Ykkonen Women
(12:00) TPS W - VIFK W - -:-
(13:00) EBK W - VJS W - -:-
(13:30) HJK Akatemia W - ONS Oulu W - -:-
(14:00) KTP W - Lahti W - -:-
(18:00) Ilves 2 W - P-Iirot Rauma W - -:-
- - -
FRANCE: Coupe de France
(21:00) Lyon - PSG - -:-
- - -
GERMANY: Oberliga Hessen
(14:00) VfB Marburg - Baunatal - -:-
(15:00) Alzenau - TUS Dietkirchen - -:-
(15:00) Erlensee - Hanau - -:-
(15:00) Fernwald - SV Steinbach - -:-
(15:00) Hunfelder - Weidenhausen - -:-
(15:00) Waldgirmes - Giessen - -:-
(17:00) Hanauer SC - Stadtallendorf - -:-
- - -
GERMANY: Oberliga Bayern - Relegation
(14:00) Dachau - Gundelfingen - -:-
(14:00) Wurzburger FV - Nurnberg-Buch - -:-
(16:00) Coburg - Grossbardorf - -:-
(16:00) Fortuna Regensburg - TSV 1880 Wasserburg - -:-
(16:00) Garching - Seebach - -:-
(16:00) Turkspor Augsburg - Kempten - -:-
- - -
GERMANY: DFB Pokal
(20:00) Kaiserslautern - Bayer Leverkusen - -:-
- - -
GHANA: Premier League
(17:00) Accra Lions - Bechem United - -:-
(17:00) Aduana - Nations FC - -:-
(17:00) Karela - Nsoatreman - -:-
- - -
GHANA: Division One League
(17:00) Golden Kick - Nania - -:-
(17:00) Maana - Techiman Heroes - -:-
(17:00) Susubiribi - Koforidua - -:-
(17:00) Young Redbull - Ebusua - -:-
- - -
GREECE: Super League 2 - Promotion Group
(15:30) Athens Kallithea - Kalamata - -:-
- - -
GREECE: Greek Cup
(19:30) Panathinaikos - Aris - -:-
- - -
GREECE: Division A Women
(12:45) PAOK W - Asteras Tripolis W - -:-
(15:00) Elpides Karditsas W - Olimpiada Imittou W - -:-
(15:00) Rethymniakos W - Atromitou W - -:-
- - -
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offs
(23:00) Marathon - Olimpia - -:-
- - -
HUNGARY: Merkantil Bank Liga
(17:00) Kozarmisleny SE - Nyiregyhaza - -:-
- - -
ICELAND: Besta deild karla
(18:00) KR Reykjavik - Vestri - -:-
(19:00) Akranes - Vikingur Reykjavik - -:-
(21:15) Valur - Hafnarfjordur - -:-
- - -
ICELAND: Division 1
(15:00) Afturelding - Grindavik - -:-
(16:00) Grotta - Leiknir - -:-
(16:00) Thor Akureyri - Keflavik - -:-
(17:00) IR Reykjavik - Dalvik/Reynir - -:-
- - -
ICELAND: Division 2
(16:00) Fjardabyggd/Leiknir - Reynir - -:-
(17:00) Olafsvik - Selfoss - -:-
(17:30) Aegir - Hottur / Huginn - -:-
(19:00) Kormakur/Hvot - Haukar - -:-
- - -
ICELAND: Besta deild Women
(16:00) Hafnarfjordur W - Vikingur Reykjavik W - -:-
(16:00) Keflavik W - Throttur W - -:-
- - -
INDONESIA: Liga 1 - Play Offs
(14:00) Bali United - Borneo - -:-
- - -
IRAQ: Stars League
(17:00) Al Shorta - Al-Qassim - -:-
(17:00) Duhok - Naft Al-Basra - -:-
(19:30) Al Kahraba - Al Minaa - -:-
(19:30) Al Wasat - Al Karkh - -:-
- - -
IRELAND: Division 1
(20:30) Longford - Cobh Ramblers - -:-
- - -
IRELAND: National League Women
(15:00) Shelbourne W - Cork City W - -:-
(18:00) Peamount W - DLR Waves W - -:-
(19:00) Wexford W - Treaty Utd W - -:-
(20:00) Sligo Rovers W - Athlone WFC W - -:-
(20:35) Shamrock Rovers W - Galway United W - -:-
- - -
ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group
(17:30) Maccabi Haifa - Hapoel Haifa - -:-
(17:30) Maccabi Tel Aviv - Maccabi Bnei Raina - -:-
(17:30) Sakhnin - H. Beer Sheva - -:-
- - -
ITALY: Serie B - Play Offs
(20:30) Cremonese - Catanzaro - -:-
- - -
ITALY: Serie C - Promotion - Play Offs
(20:30) Avellino - Catania - -:-
(20:30) Carrarese - Juventus U23 - -:-
(20:30) Padova - L.R. Vicenza - -:-
(20:30) Torres - Benevento - -:-
- - -
ITALY: Coppa Italia Serie D
(18:00) Trapani - Follonica Gavorrano - -:-
- - -
ITALY: Primavera 1 - Play Offs
(18:30) Lazio U19 - AC Milan U19 - -:-
- - -
ITALY: Primavera 2 - Play Out
(10:30) Crotone U19 - Alessandria U19 - -:-
- - -
ITALY: Primavera 2 - Promotion - Play Offs
(11:00) Benevento U19 - Venezia U19 - -:-
(14:30) Udinese U19 - Ascoli U19 - -:-
- - -
IVORY COAST: Ligue 1
(17:30) AS Denguele - Zoman - -:-
(17:30) Korhogo - SO Armee - -:-
(19:45) ASEC Mimosas - SOL - -:-
- - -
JAPAN: J1 League
(07:00) Hokkaido Consadole Sapporo - Kashima Antlers - -:-
(07:00) Iwata - Shonan Bellmare - -:-
(09:00) Albirex Niigata - Avispa Fukuoka - -:-
(09:00) Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol - -:-
- - -
JAPAN: J2 League
(06:55) Ehime - Tochigi SC - -:-
(07:00) Fujieda MYFC - Kagoshima Utd - -:-
(07:00) V-Varen Nagasaki - Chiba - -:-
(09:00) Kofu - Yokohama FC - -:-
- - -
JAPAN: WE League Women
(07:00) JEF United W - Saitama W - -:-
(07:00) Mynavi Sendai W - Albirex Niigata W - -:-
(07:00) Omiya Ardija W - Inac Kobe Leonesa W - -:-
(07:00) Parceiro Nagano W - Nojima Stella W - -:-
(07:00) Sanfrecce Hiroshima W - C-Osaka W - -:-
(07:00) Urawa W - Beleza W - -:-
- - -
JAPAN: Nadeshiko League Women
(06:00) Gunma W - Ehime W - -:-
- - -
JORDAN: Premier League
(19:00) Al Ahli - Maan - -:-
(19:00) Al-Faisaly Amman - Shabab Al Ordon - -:-
(19:00) Moghayer Al Sarhan - Al Salt - -:-
(19:00) Sahab - Al Hussein - -:-
- - -
KAZAKHSTAN: League Cup
(14:00) Zhenis - Tobol - -:-
(15:00) Atyrau - Ordabasy - -:-
(17:00) Aktobe - Kaisar Kyzylorda - -:-
(17:00) Yelimay Semey - Turan - -:-
- - -
KENYA: Super League
(11:00) Naivas FC - Kajiado - -:-
(12:00) Dimba Patriots - Darajani Gogo - -:-
(12:00) Gusii - Mara Sugar - -:-
(14:00) Kisumu All-Stars - Mombasa Stars - -:-
- - -
KOSOVO: Superliga
(15:00) Drita - Malisheva - -:-
(15:00) Dukagjini - Gjilani - -:-
(15:00) FC Ballkani - Prishtina - -:-
(15:00) Fushe Kosova - Feronikeli - -:-
(15:00) Liria - KF Llapi - -:-
- - -
KYRGYZSTAN: Premier Liga
(14:00) Talant - Muras United - -:-
- - -
LATVIA: Virsliga
(15:00) Metta - Grobina - -:-
(17:00) Tukums 2000 - RFS - -:-
- - -
LATVIA: 1. Liga
(12:00) Marupe - AFA Olaine - -:-
(14:00) Rezekne - FK Smiltene - -:-
(16:00) Alberts JDFS - Leevon PPK - -:-
- - -
LATVIA: 1. Liga Women
(11:00) Iecava W - Auda W - -:-
(13:00) Riga FC W - FK Liepaja W - -:-
(17:00) SFK Riga W - Metta W - -:-
- - -
LITHUANIA: A Lyga
(15:00) Hegelmann - Dziugas Telsiai - -:-
(18:00) FK Panevezys - Kauno Zalgiris - -:-
- - -
LITHUANIA: I Lyga
(13:00) Banga 2 - Ekranas - -:-
(14:00) Atmosfera - BFA Vilnius - -:-
(15:00) Riteriai - FK Minija - -:-
- - -
MALAWI: Super League
(14:30) Baka City - Creck Sporting - -:-
(14:30) MAFCO - FOMO - -:-
(14:30) Mzuzu City - Mighty Wanderers - -:-
(14:30) Silver Strikers - Karonga United - -:-
- - -
MALAYSIA: Super League
(11:30) Kuala Lumpur City - Johor DT - -:-
(14:15) Sabah - Kuching City FC - -:-
(15:00) PDRM FC - Penang - -:-
- - -
MAURITIUS: Super League
(13:30) AS Vacoas - Grande Riviere - -:-
- - -
MEXICO: Liga MX Women - Clausura - Play Offs
(04:00) Club America W - Monterrey W - -:-
- - -
MOLDOVA: Moldovan Cup
(19:00) Petrocub - Zimbru Chisinau - -:-
- - -
MONGOLIA: Premier League
(10:15) Brera Ilch - Khovd - -:-
(13:15) Khangarid - Khaan Khuns-Erchim - -:-
- - -
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga
(19:00) Decic - Arsenal Tivat - -:-
(19:00) Mladost DG - Jedinstvo - -:-
(19:00) Mornar Bar - Jezero - -:-
(19:00) Petrovac - Buducnost - -:-
(19:00) Rudar - Sutjeska - -:-
- - -
MONTENEGRO: Druga Liga
(17:30) Berane - FK Podgorica - -:-
(17:30) Bokelj - Internacional - -:-
(17:30) Igalo - Otrant - -:-
(17:30) Iskra - Lovcen - -:-
(17:30) Kom Podgorica - Grbalj - -:-
- - -
MOZAMBIQUE: Mocambola
(15:00) Black Bulls - Brera Tchumene - -:-
- - -
MYANMAR: MNL League Cup - Play Offs
(11:30) Yangon Utd - Yadanarbon - -:-
- - -
NETHERLANDS: Tweede Divisie
(15:30) ADO 20 Heemskerk - Quick Boys - -:-
(15:30) AFC - Lisse - -:-
(15:30) De Treffers - Spakenburg - -:-
(15:30) Excelsior Maassluis - ACV Assen - -:-
(15:30) GVVV - Jong Sparta Rotterdam - -:-
(15:30) HFC - Jong Almere City - -:-
(15:30) Katwijk - Hardenberg - -:-
(15:30) Rijnsburgse Boys - Noordwijk - -:-
(15:30) Scheveningen - Kozakken Boys - -:-
- - -
NETHERLANDS: Derde Divisie
(15:30) DVS '33 Ermelo - Staphorst - -:-
(15:30) Eemdijk - Sparta Nijkerk - -:-
(15:30) Harkemase Boys - VVSB - -:-
(15:30) Hoogeveen - RKAV Volendam - -:-
(15:30) IJsselmeervogels - ODIN '59 - -:-
(15:30) Kampong - Genemuiden - -:-
(15:30) Rijnvogels - DEM - -:-
(15:30) Urk - VV DOVO - -:-
(15:30) USV Hercules - HSC '21 - -:-
(18:00) AWC - Meerssen - -:-
(18:00) Baronie - Hoek - -:-
(18:00) Groene Ster - Gemert - -:-
(18:00) GVV Unitas - OSS '20 - -:-
(18:00) Kloetinge - Barendrecht - -:-
(18:00) Sportlust - HV & CV Quick - -:-
(18:00) TEC - Rosmalen - -:-
(18:00) TOGB - Blauw Geel - -:-
(18:00) UNA - SteDoCo - -:-
- - -
NORTH MACEDONIA: 2. MFL - Relegation
(17:00) Pobeda - Kumanovo - -:-
- - -
NORWAY: Eliteserien
(18:00) Fredrikstad - Tromso - -:-
- - -
NORWAY: Division 2 - Group 1
(13:00) Eik-Tonsberg - Brattvag - -:-
(16:00) Hodd - Kvik Halden - -:-
(16:00) Notodden - Orn - -:-
(18:00) Jerv - Flekkeroy - -:-
- - -
NORWAY: Division 2 - Group 2
(14:00) Grorud - SK Gjovik-Lyn - -:-
(14:00) Ull/Kisa - Kjelsas - -:-
(15:00) Strindheim - Alta - -:-
- - -
NORWAY: Division 3 - Group 1
(13:00) Ardal - Djerv 1919 - -:-
(13:00) Haugesund 2 - Floro - -:-
(14:00) Bjarg - Asane 2 - -:-
(14:00) Sandviken - Froya - -:-
(14:00) Stord - Fana - -:-
(15:00) Askoy - OS TF - -:-
(15:00) Forde - Loddefjord - -:-
- - -
NORWAY: Division 3 - Group 2
(14:00) Odd 2 - Madla IL - -:-
(14:00) Start 2 - Pors - -:-
(15:00) Brodd - Vindbjart - -:-
(15:00) Sandefjord 2 - Vigor - -:-
(15:00) Sandnes Ulf 2 - Mandalskameratene - -:-
(16:00) Staal Jorpeland - Fram - -:-
- - -
NORWAY: Division 3 - Group 3
(13:00) Gamle Oslo - Assiden - -:-
(14:00) Nordstrand - Baerum Sportsklubb - -:-
(14:00) Oppsal - Ullern - -:-
(15:00) Askollen - Flint - -:-
- - -
NORWAY: Division 3 - Group 4
(15:00) Byasen - Tiller - -:-
(15:00) Verdal - Rana FK - -:-
- - -
NORWAY: Division 3 - Group 5
(15:00) Aalesund 2 - Funnefoss/Vormsund - -:-
(15:00) Gjellerasen - Spjelkavik - -:-
(15:00) Ready - Lokomotiv Oslo - -:-
- - -
NORWAY: Division 3 - Group 6
(15:00) Elverum - Sprint-Jeloy - -:-
(16:00) Floya - Honefoss - -:-
(17:00) Ham-Kam 2 - Fyllingsdalen - -:-
- - -
NORWAY: Toppserien Women
(15:00) Arna-Bjornar W - Rosenborg W - -:-
(15:00) Brann W - Stabaek W - -:-
(15:00) LSK Kvinner W - Roa W - -:-
(15:00) Lyn W - Kolbotn W - -:-
(15:30) Valerenga W - Asane W - -:-
- - -
NORWAY: Division 1 Women
(12:00) Tromso W - Odd W - -:-
- - -
PANAMA: LPF - Apertura - Play Offs
(03:30) San Francisco - Tauro - -:-
- - -
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
(23:00) Nacional Asuncion - Sol de America - -:-
(23:00) Tacuary - Cerro Porteno - -:-
- - -
PARAGUAY: Division Intermedia
(23:00) Resistencia - Fernando de la Mora - 2:0
90+') Rubio Nu - Independiente FBC - 0:0
(16:00) 3 de Febrero - Sp. Carapegua - -:-
(16:00) Encarnacion FC - Recoleta - -:-
- - -
PERU: Liga 1 - Apertura
(01:00) Cusco - Alianza Lima - 3:0
(03:30) Cesar Vallejo - Grau - -:-
(18:00) Sport Huancayo - Cajamarca - -:-
(22:00) Comerciantes Unidos - Sporting Cristal - -:-
(22:00) Deportivo Garcilaso - FBC Melgar - -:-
(22:00) U. de Deportes - Los Chankas - -:-
- - -
PERU: Liga 2
(22:15) Comerciantes - Ayacucho - -:-
(22:30) Pirata - Juan Pablo II - -:-
- - -
PERU: Liga Women
(17:00) U. de Deportes W - FBC Melgar W - -:-
(22:00) Biavo W - Cesar Vallejo W - -:-
- - -
PHILIPPINES: PFL
(09:00) Loyola - Philippine Air Force - -:-
(11:00) Cebu FC - United City - -:-
(11:30) Stallion - Manila Digger - -:-
(14:00) Davao Aguilas - Don Bosco Garelli - -:-
- - -
POLAND: Ekstraklasa
(17:30) Jagiellonia - Warta Poznan - -:-
(17:30) Lech Poznan - Korona Kielce - -:-
(17:30) Legia - Zaglebie - -:-
(17:30) LKS Lodz - Stal Mielec - -:-
(17:30) Pogon Szczecin - Gornik Zabrze - -:-
(17:30) Puszcza - Piast Gliwice - -:-
(17:30) Radomiak Radom - Widzew Lodz - -:-
(17:30) Rakow - Slask Wroclaw - -:-
(17:30) Ruch Chorzow - Cracovia - -:-
- - -
POLAND: Division 2
(14:00) Chojniczanka - Olimpia Elblag - -:-
(14:00) Hutnik Krakow - Ol. Grudziadz - -:-
(14:00) KKS Kalisz - Skra - -:-
(14:00) LKS Lodz II - GKS Jastrzebie - -:-
(14:00) Polonia Bytom - Lech Poznan II - -:-
(14:00) Sandecja Nowy S. - Kotwica Kolobrzeg - -:-
(14:00) Stomil Olsztyn - Stezyca - -:-
(14:00) S. Wola - Zaglebie II - -:-
(14:00) Wisla Pulawy - Pogon Siedlce - -:-
- - -
POLAND: III Liga - Group I
(11:00) Jagiellonia II - Zambrow - -:-
(11:00) Legionowo - Legia II - -:-
(14:00) LKS Lomza - Mlawa - -:-
(15:00) Grodzisk M. - Swit Mazowiecki - -:-
(17:00) Skierniewice - Pilica Bialobrzegi - -:-
(17:00) Warta Sieradz - Bron Radom - -:-
(18:00) Sulejowek - Concordia Elblag - -:-
(18:00) T. Mazowiecki - GKS Belchatow - -:-
- - -
POLAND: III Liga - Group II
(12:00) Gedania Gdansk - Blekitni Stargard - -:-
(12:00) Notec Czarnkow - Stolem Gniewino - -:-
(12:00) Solec Kujawski - Pogon Szczecin II - -:-
(17:00) Elana Torun - Starogard Gdanski - -:-
(17:00) Kleczew - Unia Swarzedz - -:-
(17:00) Sroda - Vineta W. - -:-
(17:00) Swinoujscie - Cartusia Kartuzy - -:-
- - -
POLAND: III Liga - Group III
(16:00) Bielsko-Biala - Gornik Zabrze II - -:-
(17:00) Jelenia Gora - Gwarek Tarnowskie Gory - -:-
(17:00) Unia Turza Slaska - Goczalkowice Zdroj - -:-
- - -
POLAND: III Liga - Group IV
(13:00) Swidniczanka Swidnik - Podhale Nowy Targ - -:-
(13:00) Wislanie Jaskowice - Orleta Radzyn - -:-
(15:00) Garbarnia - Biala Podlaska - -:-
(17:00) Chelmianka Chelm - Wiazownica - -:-
(17:00) Czarni Polaniec - Wisloka Debica - -:-
(17:00) Sokol Sieniawa - Avia Swidnik - -:-
(17:00) Star Starachowice - Unia Tarnow - -:-
- - -
POLAND: Central Youth League
(12:00) Odra Opole U19 - Rakow Czestochowa U19 - -:-
(15:00) Polonia W. U19 - Widzew Lodz U19 - -:-
- - -
POLAND: Ekstraliga Women
(12:00) Leczna W - Rekord Bielsko-Biala W - -:-
(12:00) Medyk Konin W - UKS SMS Lodz W - -:-
- - -
PORTUGAL: Liga Portugal - Relegation
(20:45) Portimonense - AVS - -:-
- - -
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Promotion Group
(12:00) Santarem - SC Lusitania - -:-
(16:30) AD Limianos - Amarante - -:-
(16:30) Sao Joao Ver - Pevidem - -:-
(16:30) Vitoria Setubal - Moncarapachense - -:-
- - -
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship Group
(18:00) Braga U19 - Academico Viseu U19 - -:-
(18:00) Famalicao U19 - Vitoria Guimaraes U19 - -:-
(18:00) SC Farense U19 - FC Porto U19 - -:-
- - -
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Relegation Group
(13:00) SC Lusitania U19 - Torreense U19 - -:-
(18:00) Academica U19 - Alverca U19 - -:-
(18:00) Beira Mar U19 - Estoril U19 - -:-
(18:00) Belenenses U19 - Vitoria Setubal U19 - -:-
(18:00) Gil Vicente U19 - Pacos Ferreira U19 - -:-
(18:00) Maritimo U19 - Boavista U19 - -:-
(18:00) Rio Ave U19 - Lusitania FC U19 - -:-
(18:00) Vizela U19 - Chaves U19 - -:-
- - -
PORTUGAL: Liga BPI Women - Relegation - Play Offs
(12:00) Famalicao W - Vitoria Guimaraes W - -:-
- - -
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
(14:00) Inter Club - Diables Noirs - -:-
(15:00) Cheminots - Juk - -:-
(16:30) Kondzo - Etoile du Congo - -:-
(17:00) Nathalys - Vegas - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
(17:00) Braila - Vointa Limpezis - -:-
(17:00) Sutesti - Hamangia Baia - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
(17:00) Gloria Baneasa - Inainte Modelu - -:-
(17:00) Recolta Gh. Doja - Progresul Fundulea - -:-
(17:00) Voluntari 2 - Axiopolis Cernavoda - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
(17:00) FC Pucioasa - Tricolorul Breaza - -:-
(17:00) Moreni - Muscel - -:-
(17:00) Paulesti - CSO Plopeni - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
(17:00) Odorheiu - Tarlungeni - -:-
(17:00) SR Brasov - Sepsi Sf. Gheorghe 2 - -:-
(17:00) Targu Secuiesc - V. Curita - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
(14:00) Calimanesti - Unirea Bascov - -:-
(17:00) Horezu - Petrolul Potcoava - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
(17:00) Baia Mare - Sanatatea Cluj - -:-
(17:00) Baile Felix - Minerul Ocna Dej - 3:0
(17:00) Victoria Carei - Satu Mare - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 3 - Promotion Play Offs
(16:30) Afumati - Popesti Leordeni - -:-
(16:30) Bucovina Radauti - CSM Focsani - -:-
(16:30) Campulung - Vedita Colonesti - -:-
(16:30) CS Din. Bucuresti - Calarasi - -:-
(16:30) CSM Zalau - Unirea Ungheni - -:-
(16:30) FC Bihor - CSO Filiasi - -:-
(16:30) Ghiroda & Giarmata Vii - Politehnica Timisoara - -:-
(16:30) Gloria 2018 Bistrita - Sighetu Marmatiei - -:-
(16:30) Metalul Buzau - FC Bacau - -:-
(16:30) Ramnicu Valcea - Olimpic Zarnesti - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 1 Women - Championship Group
(12:00) Csikszereda M. Ciuc W - Ol. Cluj W - -:-
(14:00) Politehnica Timisoara W - Farul Constanta W - -:-
- - -
ROMANIA: Liga 1 Women - Relegation Group
(10:00) Gloria 2018 Bistrita W - CSM Alexandria W - -:-
(10:00) Targu Mures W - Banat W - -:-
- - -
RUSSIA: Premier League
(15:30) Baltika - Lokomotiv Moscow - -:-
(15:30) CSKA Moscow - Ural - -:-
(15:30) Fakel Voronezh - Akhmat Grozny - -:-
(15:30) Krasnodar - Dynamo Moscow - -:-
(15:30) Krylya Sovetov - Pari NN - -:-
(15:30) Orenburg - Spartak Moscow - -:-
(15:30) Rubin Kazan - Sochi - -:-
(15:30) Zenit - FK Rostov - -:-
- - -
RUSSIA: FNL
(08:00) Yenisey - Tyumen - -:-
(12:00) Akron Togliatti - SKA Khabarovsk - -:-
(12:00) Alania Vladikavkaz - Dynamo Makhachkala - -:-
(12:00) Kamaz - Saratov - -:-
(12:00) Khimki - Chernomorets Novorossijsk - -:-
(12:00) Leningradets - Torpedo Moscow - -:-
(12:00) Rodina Moscow - Neftekhimik - -:-
(12:00) Shinnik Yaroslavl - Arsenal Tula - -:-
(12:00) Volgar-Astrakhan - Kuban - -:-
- - -
RUSSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
(08:00) Omsk - Khimik - -:-
(13:00) Ulyanovsk - Miass - -:-
(13:30) S. Kostroma - Tekstilshtik - -:-
(15:00) D. Bryansk - Kaluga - -:-
(15:00) Kursk - Mashuk - -:-
- - -
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
(11:00) Kamensk-Shakhtinsky - FK Pobeda - -:-
(16:00) Dynamo Makhachkala 2 - Kholding - -:-
(16:00) Rostov 2 - Astrakhan - -:-
(16:00) Rubin Yalta - FC Sevastopol - -:-
(17:00) Maykop - Legion Makhachkala - -:-
- - -
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
(14:00) Dynamo Petersburg - Saturn Ramenskoye - -:-
- - -
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
(12:00) Amkar - Krylya Sovetov Samara 2 - -:-
(12:00) Dynamo Barnaul - Kirov - -:-
(12:00) Pari NN 2 - Rubin Kazan 2 - -:-
(13:00) Lada Togliatti - Uralets Nizhny Tagil - -:-
(15:00) Volna Nizhegorodskaya - Orenburg 2 - -:-
- - -
RUSSIA: Supreme Division Women
(12:00) Ryazan W - Zenit W - -:-
(16:00) Chertanovo M. W - FK Krylya Sovetov Samara W - -:-
- - -
SAN MARINO: Coppa Titano
(20:45) Virtus - La Fiorita - -:-
- - -
SCOTLAND: Scottish Cup
(16:00) Celtic - Rangers - -:-
- - -
SERBIA: Super Liga - Championship Group
(18:00) Partizan - Radnicki 1923 - -:-
(19:00) Crvena zvezda - Cukaricki - -:-
(19:00) Vojvodina - Mladost - -:-
- - -
SERBIA: Prva Liga - Championship Group
(17:00) OFK Beograd - Radnicki S. Mitrovica - -:-
- - -
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
(17:00) Brodarac - Radnicki Obrenovac - -:-
(17:00) Buducnost Dobanovci - Usce - -:-
(17:00) Polet Dorcol - Studentski Grad - -:-
(17:00) Prva Iskra - Jedinstvo Surcin - -:-
(17:00) Rad Beograd - Zemun - -:-
(17:00) Teleoptik - Sindjelic Beograd - -:-
(17:00) Torlak - BASK - -:-
(17:00) Zvezdara - Padinska Skela - -:-
- - -
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
(17:30) 1. Maj Ruma - Kikinda - -:-
(17:30) Backa - Dinamo Pancevo - -:-
(17:30) Becej - Hajduk 1912 - -:-
(17:30) Jedinstvo SP - Borac Sajkas - -:-
(17:30) Omladinac NB - Naftagas - -:-
(17:30) Radnicki Zrenjanin - Podunavac Belegis - -:-
(17:30) Tisa Adorjan - Kabel Novi Sad - -:-
(17:30) Zeleznicar Indjija - Sloven Ruma - -:-
- - -
SERBIA: Srpska Liga - East
(17:30) Jedinstvo Krusevac - Trayal Krusevac - -:-
- - -
SIERRA LEONE: Premier League
(18:15Postponed) ) Bai Bureh Warriors - Bhantal - -:-
(18:15Postponed) ) Diamond Stars - Luawa - -:-
(18:15Postponed) ) East End Lions - Old Edwardians - -:-
(18:15) Kholifa Stars - Lamboi - -:-
(18:15Postponed) ) Kholifa Stars - Kahunla - -:-
(18:15Postponed) ) Lamboi - Kallon - -:-
(18:15Postponed) ) Mighty Blackpool - Wusum Stars - -:-
(18:15Postponed) ) Real Republicans - Ports Authority - -:-
(18:15Postponed) ) SLIFA - Bo Rangers - -:-
(18:15Postponed) ) Wilberforce Strikers - Freetown City - -:-
(18:30) East End Lions - Bo Rangers - -:-
(18:30) Freetown City - Wusum Stars - -:-
- - -
SINGAPORE: Premier League
(12:00) Albirex Niigata - DPMM - -:-
(12:00) Geylang - Young Lions - -:-
- - -
SLOVAKIA: Nike liga - Relegation
(16:30) Michalovce - Petrzalka - -:-
- - -
SLOVAKIA: 3. Liga - East
(17:00) Lipany - Kalinovo - -:-
(17:00) Namestovo - Bardejov - -:-
(17:00) Vranov - Filakovo - -:-
- - -
SLOVAKIA: 3. Liga - West
(17:00) Castkovce - HA Banska Bystrica - -:-
(17:00) Dubnica - Raca - -:-
(17:00) Galanta - Sala - -:-
(17:00) Lehota p. V. - Zvolen - -:-
(17:00) Malacky - AFC Nove Mesto - -:-
- - -
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
(14:00) NSK 1922 Bratislava - Bernolakovo - -:-
(17:00) Pezinok - I. Bratislava - -:-
(17:00) Tomasov - Nova Dedinka - -:-
(17:00) Vrakuna Bratislava - Rovinka - -:-
- - -
SLOVAKIA: 4. liga - Central
(17:30) Medzibrod - Badin - -:-
(17:30) SK Javornik Makov - Slavia Staskov - -:-
(17:30) TJD Pribelce - Sokol Zubrohlava - -:-
- - -
SLOVAKIA: 4. liga - East
(17:00) Rudnany - Kezmarok - -:-
(17:00) Sobrance-Sobranecko - Lok. Kosice - -:-
- - -
SLOVAKIA: 4. liga - West
(17:00) Gabcikovo - FK TJ Lokomotiva Kozarovce - -:-
(17:00) Hurbanovo - Imel - -:-
- - -
SLOVAKIA: 1. Liga Women - Championship Group
(11:00) Ruzomberok W - Slovan Bratislava W - -:-
(17:30) Myjava W - B. Bystrica W - -:-
- - -
SLOVAKIA: 1. Liga Women - Relegation Group
(09:00) Trencin W - Petrzalka W - -:-
(15:00) Presov W - Zilina W - -:-
- - -
SLOVENIA: 3. SNL - East
(17:00) Drava - Dobrovce - -:-
(17:00) Dravograd - Brezice - -:-
(17:00) Hajdina - NK Smartno - -:-
(17:00) Ljutomer - Krsko - -:-
(17:00) Race - Korotan - -:-
(17:00) Videm - Sampion Celje - -:-
(17:00) Zavrc - Podvinci - -:-
- - -
SLOVENIA: 3. SNL - West
(16:30) Dob - Dren Vrhnika - -:-
(18:00) Fama Vipava - Slovan Ljubljana - -:-
(18:00) Kocevje - Ziri - -:-
(18:00) Ljubljana Svoboda - NK Jesenice - -:-
(18:00) NK Adria - Skofja Loka - -:-
(18:00) Sencur - Izola - -:-
(18:00) Sobec Lesce - Brda - -:-
- - -
SOUTH AFRICA: Premier League
(15:00) AmaZulu - Golden Arrows - -:-
(15:00) Cape Town Spurs - Kaizer Chiefs - -:-
(15:00) Chippa Utd. - Sekhukhune - -:-
(15:00) Mamelodi Sundowns - Cape Town City - -:-
(15:00) Orlando Pirates - Supersport Utd - -:-
(15:00) Polokwane - TS Galaxy - -:-
(15:00) Richards Bay - Stellenbosch - -:-
(15:00) Swallows - Royal AM - -:-
- - -
SOUTH KOREA: K League 1
(07:00) Jeonbuk - Gimcheon Sangmu - -:-
(09:30) Ulsan HD - Daejeon - -:-
(12:00) Incheon - Gwangju FC - -:-
(12:00) Pohang - Seoul - -:-
- - -
SOUTH KOREA: K League 2
(12:00) Suwon Bluewings - Seoul E-Land - -:-
- - -
SOUTH KOREA: K3 League
(08:00) Gyeongju KHNP - Gangneung - -:-
(09:00) Daegu 2 - Pocheon - -:-
(10:00) Chuncheon - Changwon - -:-
(12:00) Paju Citizen - Yeoju Citizen - -:-
- - -
SPAIN: Primera RFEF - Group 1
(19:00) Celta Vigo B - Barcelona B - -:-
(19:00) Cultural Leonesa - Sestao - -:-
(19:00) Dep. La Coruna - R. Union - -:-
(19:00) Fuenlabrada - Cornella - -:-
(19:00) Gimnastic - Rayo Majadahonda - -:-
(19:00) Lugo - Sabadell - -:-
(19:00) Osasuna B - R. Sociedad B - -:-
(19:00) Ponferradina - Teruel - -:-
(19:00) Tarazona - SD Logrones - -:-
(19:00) Unionistas - Arenteiro - -:-
- - -
SPAIN: Primera RFEF - Group 2
(19:00) Alcoyano - CF Intercity - -:-
(19:00) Antequera - Melilla - -:-
(19:00) Atl. Madrid B - Murcia - -:-
(19:00) Baleares - Granada CF B - -:-
(19:00) Castellon - Sanluqueno - -:-
(19:00) Cordoba - Algeciras - -:-
(19:00) Merida AD - Ceuta - -:-
(19:00) Real Madrid B - Malaga - -:-
(19:00) Recreativo Huelva - UD Ibiza - -:-
(19:00) San Fernando - Linares - -:-
- - -
SPAIN: Tercera RFEF - Group 3 - Play Offs
(17:30) Torina - Atletico Albericia - -:-
(18:00) Laredo - Vimenor - -:-
- - -
SPAIN: Tercera RFEF - Group 4 - Play Offs
(19:30) Beasain - SD Deusto - -:-
- - -
SPAIN: Tercera RFEF - Group 7 - Play Offs
(17:00) Leganes B - Las Rozas - -:-
- - -
SPAIN: Tercera RFEF - Group 12 - Play Offs
(18:00) Yaiza - Las Palmas B - -:-
- - -
SPAIN: Tercera RFEF - Group 15 - Play Offs
(17:30) Cortes - Huarte - -:-
(18:00) CD Ardoi - Pena - -:-
- - -
SPAIN: Tercera RFEF - Group 17 - Play Offs
(18:00) Ebro - Epila - -:-
- - -
SPAIN: Tercera RFEF - Group 18 - Play Offs
(19:00) Cazalegas - Quintanar del Rey - -:-
- - -
SPAIN: Liga F Women
(12:00) Huelva W - Granada CF W - -:-
(12:00) Levante W - Villarreal W - -:-
- - -
SURINAME: SML
(01:00) Leo Victor - SV Transvaal - -:-
(22:30) Broki - Flora - -:-
- - -
SWEDEN: Allsvenskan
(16:00) GAIS - Hacken - -:-
(17:30) Mjallby - Djurgarden - -:-
- - -
SWEDEN: Division 1 - Norra
(12:00) Sollentuna - Friska Viljor - -:-
(13:00) Stockholm Internazionale - Taby - -:-
(13:00) Umea FC - Vasalund - -:-
(16:00) Nordic United - Karlstad - -:-
- - -
SWEDEN: Division 1 - Södra
(13:00) Eskilsminne - Rosengard - -:-
(13:00) Onsala - Torslanda - -:-
(16:00) Falkenberg - Oskarshamn - -:-
- - -
SWEDEN: Division 2 - Norrland
(13:00) IFK Lulea - Kiruna - -:-
(14:00) Boden - Algarna-Harnosand - -:-
(16:00) Gottne - Froso - -:-
(16:00) Ytterhogdal - IFK Ostersund - -:-
- - -
SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
(13:00) Stenungsunds - Vanersborgs FK - -:-
(14:00) Forward - Kongahalla - -:-
(14:00) IFK Skovde - Kumla - -:-
- - -
SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand
(14:00) Dalkurd - IK Franke - -:-
(14:00) Hudiksvall - Viggbyholms - -:-
(15:00) Jarfalla - Gute - -:-
(16:00) Falu - Skiljebo - -:-
(16:00) Sandvikens AIK - Enkopings SK - -:-
- - -
SWEDEN: Division 2 - Södra Götaland
(14:00) Hassleholms IF - IFK Berga - -:-
(16:00) Lodde - IFK Karlshamn - -:-
- - -
SWEDEN: Division 2 - Södra Svealand
(18:00) IFK Eskilstuna - Nykopings - -:-
- - -
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
(12:00) Hittarp - Jonsereds - -:-
(16:00) Husqvarna - Bergdalens IK - -:-
(16:00) Ockero - Varbergs GIF - -:-
- - -
SWEDEN: Allsvenskan Women
(13:00) AIK W - Orebro W - -:-
(13:00) Hacken W - Hammarby W - -:-
(13:00) IF Brommapojkarna W - Kristianstad W - -:-
(15:00) Norrkoping W - Linkoping W - -:-
- - -
SWEDEN: Elitettan Women
(13:00) Bollstanas W - Umea W - -:-
(13:00) Sundsvall W - Jitex W - -:-
(15:00) Eskilstuna Utd W - Alingsas W - -:-
(16:00) Mallbacken W - Kalmar W - -:-
- - -
SWITZERLAND: Super League - Championship Group
(20:30) Lugano - Servette - -:-
(20:30) St. Gallen - Zurich - -:-
(20:30) Young Boys - Winterthur - -:-
- - -
SWITZERLAND: Promotion League
(16:00) Bavois - Bulle - -:-
(16:00) Biel - Breitenrain - -:-
(16:00) Bruhl - Zurich II - -:-
(16:00) Cham - Paradiso - -:-
(16:00) Delemont - Rapperswil - -:-
(16:00) Etoile-Carouge - St. Gallen II - -:-
(16:00) Kriens - Basel II - -:-
(16:00) Lugano II - Luzern II - -:-
(16:00) Servette U21 - Young Boys II - -:-
- - -
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
(16:00) Chenois - Vevey - -:-
(16:00) Coffrane - Monthey - -:-
(16:00) Echallens - Lausanne II - -:-
(16:00) Grand-Saconnex - Yverdon II - -:-
(16:00) La Chaux-De-Fonds - Oberwallis Naters - -:-
(16:00) Portalban - Meyrin - -:-
(16:00) Sarraz-Ecleplens - Sion II - -:-
(16:00) Terre Sainte - Pully - -:-
- - -
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 2
(16:00) Black Stars - Rotkreuz - -:-
(16:00) Concordia - Schotz - -:-
(16:00) Courtetelle - Bassecourt - -:-
(16:00) Emmenbrucke - Dietikon - -:-
(16:00) Munsingen - Muttenz - -:-
(16:00) Muri - Langenthal - -:-
(16:00) Solothurn - Koniz - -:-
(16:00) Thun II - Wohlen - -:-
- - -
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 3
(16:00) Balzers - Linth - -:-
(16:00) Gossau - Kosova - -:-
(16:00) Kreuzlingen - Grasshopper II - -:-
(16:00) Mendrisio - Hongg - -:-
(16:00) Taverne - Freienbach - -:-
(16:00) Tuggen - Eschen - -:-
(16:00) Wettswil-Bonstetten - Winterthur II - -:-
(16:00) YF Juventus - Uzwil - -:-
- - -
SWITZERLAND: Super League Women - Relegation
(17:30) Thun W - Rapperswil W - -:-
(18:00) Wil W - Sion W - -:-
- - -
TAIWAN: Mulan Football League Women
(09:00) Kaohsiung W - Taipei Bravo W - -:-
(10:00) Taichung Blue W - Hualien W - -:-
(12:00) Taoyuan Mars W - Hang Yuan W - -:-
- - -
TAJIKISTAN: Vysshaya Liga
(14:00) Khosilot Parkhar - CSKA Pomir Dushanbe - -:-
(14:00) Khujand - Ravshan - -:-
(15:00) Kuktosh - Istaravshan - -:-
- - -
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
(15:00) Azam - Kagera Sugar - -:-
(15:00) Coastal Union - JKT Tanzania - -:-
(15:00) Ihefu - Dodoma Jiji - -:-
(15:00) Mashujaa - Mtibwa Sugar - -:-
(15:00) Namungo - Tanzania Prisons - -:-
(15:00) Simba - Kinondoni MC - -:-
(15:00) Singida Fountain Gate - Geita Gold - -:-
(15:00) Young Africans - Tabora United - -:-
- - -
THAILAND: Thai League 2 - Promotion - Play Offs
(13:00) Rayong FC - Nakhon Si - -:-
- - -
TOGO: Championnat National
(17:30) Binah - OTR - -:-
(17:30) Semassi - Entente II - -:-
- - -
TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Championship Group
(16:30) Etoile Sahel - Stade Tunisien - -:-
- - -
TUNISIA: Ligue 2
(16:30) CO Medenine - Gabes - -:-
(16:30) Espoir Rogba - EM Mahdia - -:-
(16:30) Moknine - ES Djerba - -:-
(16:30) OC Kerkennah - Djelma - -:-
(16:30) Rejiche - Zarzis - -:-
(16:30) Stade Gabesien - Chebba - -:-
- - -
TURKEY: Super Lig
(15:00) Karagumruk - Samsunspor - -:-
(18:00) Sivasspor - Kayserispor - -:-
- - -
TURKEY: TFF 3. Lig Play Offs
(18:00) 52 Orduspor - Elazigspor - -:-
- - -
TURKMENISTAN: Yokary Liga
(13:00) Arkadag - Sagadam - -:-
(14:00) Ahal - Kopetdag Asgabat - -:-
(14:00) Altyn Asyr - Merw - -:-
(15:00) Nebitci - Energetik - -:-
- - -
UGANDA: Uganda Cup
(14:00) NEC FC - Kitara - -:-
- - -
UKRAINE: Premier League
(14:30) Ch. Odesa - Dnipro-1 - -:-
(14:30) FK Zorya Luhansk - Kolos Kovalivka - -:-
(14:30) Kryvbas - Minaj - -:-
(14:30) Metalist 1925 - Veres-Rivne - -:-
(14:30) Obolon - Oleksandriya - -:-
(14:30) Rukh Lviv - Dyn. Kyiv - -:-
(14:30) Zhytomyr - Shakhtar Donetsk - -:-
- - -
UKRAINE: Persha Liga - Promotion Group
(12:30) SC Poltava - Prykarpattya - -:-
- - -
UKRAINE: Persha Liga - Relegation Group
(12:00) Bukovyna - MFC Metalurh - -:-
(12:00) Khust - Dinaz Vyshgorod - -:-
(12:00) Metalist Kharkiv - FC Chernihiv - -:-
(12:00) Nyva Ternopil - Kremin - -:-
(12:00) Podillya Khmelnytskyi - Hirnyk-Sport - -:-
- - -
UKRAINE: Druha Liga
(13:30) Trostyanets - Real Pharma - -:-
- - -
UKRAINE: Championship Women - Championship Group
(11:00) Kryvbas W - Shakhtar Donetsk W - -:-
(11:00) Ladomir W - Kolos Kovalivka W - -:-
(11:00) Vorskla Poltava W - Zhytlobud-1 W - -:-
- - -
UKRAINE: Championship Women - Relegation Group
(11:00) Dnipro-1 W - Panthers FC Uman W - -:-
(11:00) Dyn. Kyiv W - Veres-Rivne W - -:-
(11:00) Mariupol W - EMC Podolie W - -:-
- - -
UNITED ARAB EMIRATES: UAE League
(15:15) Ittihad Kalba - Bani Yas - -:-
- - -
URUGUAY: Primera Division - Apertura
(17:30) Miramar - Wanderers - -:-
(20:00) Liverpool M. - Rampla Juniors - -:-
(23:00) Nacional - Danubio - -:-
- - -
URUGUAY: Segunda Division
(15:00) Juventud - La Luz - -:-
(21:45) Oriental - Rentistas - -:-
- - -
USA: USL Championship
Half Time) Charleston - El Paso - 0:0
90') Hartford Athletic - Monterey Bay - 2:1
45+') FC Tulsa - Oakland Roots - 0:1
(22:00) Rhode Island - Louisville City - -:-
- - -
USA: MLS Next Pro
(01:00) Chicago Fire II - Columbus Crew 2 - 2:1
24') Austin FC II - Los Angeles FC II - 0:0
24') North Texas - Real Monarchs - 0:0
- - -
USA: USL League Two
(01:00) Tobacco Road - North Carolina FC U23 - -:-
(01:30) Asheville City - Southern Soccer Academy - -:-
(01:30) Virginia Marauders - Northern Virginia - -:-
(02:00) Ballard - Midlakes United - -:-
(04:00) Capo II - Arizona Arsenal - -:-
(04:00) Ventura - Tucson - -:-
(04:00) West Seattle Junction - Lane United - -:-
(04:30) Almaden - San Francisco City - -:-
(04:30) Tacoma Stars - FC Olympia - -:-
(20:00) Vermont Green - Pathfinder - -:-
(21:00) Morris Elite - Cedar - -:-
(22:00) Albany Rush - Black Rock - -:-
(23:00) Ann Arbor - Oakland County - -:-
(23:00) New Jersey Copa - Staten Island ASC - -:-
(00:00) West Virginia - Wake FC - -:-
(00:30) Swan City - Sarasota Paradise - -:-
(00:30) Weston - St. Petersburg FC - -:-
- - -
USA: NISA
(18:00) Georgia Lions - Michigan Stars - -:-
(23:00) Savannah Clovers - Club de Lyon - -:-
- - -
USA: NWSL Women
(01:00) Orlando Pride W - Portland Thorns W - 2:1
83') Washington Spirit W - Seattle Reign W - 3:1
54') Houston Dash W - North Carolina Courage W - 1:0
(04:00) Bay FC W - Gotham W - -:-
- - -
UZBEKISTAN: Super League
(16:00) Nasaf Qarshi - Din. Samarkand - -:-
(16:00) Pakhtakor - Qizilqum - -:-
- - -
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
(23:30) Inter de Barinas - Metropolitanos - -:-
- - -
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
(01:00) Fundacion AIFI - Atletico La Cruz - 1:0
(21:30) Anzoategui FC - Miranda - -:-
(21:30) Frontera - Aragua - -:-
(22:00) Heroes de Falcon - El Vigia - -:-
- - -
VIETNAM: V.League 1
(12:00) Quang Nam - Hanoi FC - -:-
(14:15) Ho Chi Minh - Gia Lai - -:-
- - -
VIETNAM: V.League 2
(11:00) Phu Tho - Binh Phuoc - -:-
(12:00) Dong Nai - Long An - -:-
(12:00) Hoa Binh - PVF-CAND - -:-
- - -
WORLD: Friendly International
(10:00) Poland U16 - Czech Republic U16 - -:-
(10:00) Wales U16 - Turkey U16 - -:-
(19:00) Morocco U20 - D.R. Congo U20 - -:-
- - -
WORLD: Club Friendly
(19:00) BFC Dynamo (Ger) - Monaco (Fra) - -:-
- - -
ZAMBIA: Super League
(15:00) Green Eagles - Red Arrows - -:-
(15:00) Kabwe - Nkana - -:-
(15:00) Kansanshi - MUZA - -:-
(15:00) Konkola - NAPSA Stars - -:-
(15:00) Nkwazi - Prison Leopards - -:-
(15:00) Power Dynamos - Mufulira - -:-
(15:00) Zanaco - Mutondo Stars - -:-
(15:00) ZESCO - Trident - -:-
- - -
ZIMBABWE: Premier Soccer League
(15:00) Bikita Minerals - Ngezi Platinum - -:-
(15:00) Chicken Inn - Chegutu Pirates - -:-
(15:00) Herentals - TelOne - -:-
(15:00) ZPC Kariba - Yadah - -:-
Sitede 124 kişi

Futbol Sonuçları | Silent.Az
Silent.Az sitesinde canlı “Futbol Sonuçları” Servisi

Sitemap: [site][mp3][video]
?>