Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Sonuçları

Bugün | Canlı | Minor | Dün | Sabah
Argentina - Cup
02:10 Belgrano -:- Club Atletico Platense

Austria - Erste Liga
18:30 Austria Lustenau -:- FC Liefering
18:30 Wattens -:- Ried
18:30 Kapfenberger SV -:- Hartberg
18:30 Wiener Neustadt -:- FC Wacker Innsbruck
18:30 Floridsdorfer AC -:- BW Linz

Azerbaijan - Premier League
19:00 FK Qabala -:- Qarabag FK

Belarus - Premier League
19:45 FK Vitebsk -:- Torpedo Zhodino
21:45 Gomel -:- Neman Grodno

Brazil - Serie A
02:00 Fluminense -:- Atletico PR

Bulgaria - First Professional League Relegation Playoff
18:30 Pirin Blagoevgrad -:- Vitosha Bistritsa
21:30 Dunav Ruse -:- Etar

Chile - Primera Division
04:00 Curico Unido -:- Huachipato
23:00 Deportes Temuco -:- San Luis

Colombia - Primera A Apertura Final Stage
02:15 Tolima -:- Once Caldas
04:30 Independiente Medellin -:- Atletico Junior

Costa Rica - Primera Division Clausura Championship Final
02:00 Deportivo Saprissa -:- Club Sport Herediano

Denmark - Superligaen Championship Playoff
20:00 Broendby IF -:- AaB
20:00 FC Nordsjaelland -:- FC Koebenhavn
20:00 FC Midtjylland -:- AC Horsens

Denmark - Superligaen Relegation Playoff
16:00 Randers FC -:- Lyngby
18:00 Silkeborg -:- FC Helsingoer

Denmark - 2. Division Promotion Group
16:00 Middelfart G og BK -:- Kjellerup

Finland - Ykkonen
19:30 AC Kajaani -:- Haka
19:30 AC Oulu -:- FC KTP
19:30 KPV -:- EIF
19:30 JJK -:- FF Jaro
19:30 HIFK -:- Klubi 04

International - Friendlies U21

Cnc

Germany - 1. Bundesliga Qualification
22:30 Holstein Kiel -:- Wolfsburg

Guatemala - Liga Nacional Clausura Final Stage
05:00 Coban Imperial -:- Guastatoya

Iceland - Urvalsdeild
19:00 IBV Vestmannaeyjar -:- FH Hafnarfjordur
23:15 Fjoelnir -:- KR Reykjavik

Iceland - 1. Deild
21:00 Njardvik -:- Thor Akureyri

Ireland - Premier Division
22:45 Limerick -:- Cork City
22:45 Derry City -:- Bray Wanderers
22:45 Dundalk -:- Waterford FC

Israel - Ligat HaAl Championship Group
22:00 Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Maccabi Tel Aviv
22:00 Beitar Jerusalem -:- Hapoel Haifa
22:00 Hapoel Beer Sheva -:- Maccabi Netanya

Israel - Leumit League Playoff Promotion Group
20:00 Beitar Tel Aviv Ramla -:- Hapoel Tel Aviv
20:00 Hapoel Rishon LeZion -:- Maccabi Ahi Nazareth
20:00 Hapoel Afula -:- Hapoel Katamon Jerusalem
20:00 Hapoel Nazareth Illit -:- Hapoel Hadera Eran

Latvia - Virsliga
18:00 Ventspils -:- FK Jelgava
20:00 RFS -:- Riga FC

Malaysia - Premier League

Cnc
18:00 Felcra FC -:- Terengganu II
18:00 UiTM -:- Felda United FC

Mexico - Liga MX Clausura Playoff
04:00 Toluca -:- Santos

Morocco - Botola Pro
02:00 Wydad Casablanca -:- Chabab Atlas Khenifra
02:00 RSB Berkane -:- KACM
02:00 Rapide Club Oued Zem -:- FUS Rabat
02:00 Racing de Casablanca -:- Raja Casablanca
02:00 MAT Tetouan -:- Hassania Agadir
02:00 Difaa El Jadida -:- Olympic Club de Safi
02:00 Chabab Rif Al Hoceima -:- Ittihad Tanger

Nigeria - Professional Football League
19:00 Akwa United -:- Go Round
19:00 Abia Warriors -:- El Kanemi Warriors

Norway - Eliteserien
20:00 FK Haugesund -:- Rosenborg
20:00 Kristiansund BK -:- Stroemsgodset
20:00 Tromsoe -:- Vaalerenga
20:00 Ranheim -:- Molde
20:00 Sandefjord -:- Sarpsborg 08
20:00 Stabaek -:- Odds Ballklubb
20:00 Start -:- Bodoe/Glimt
22:00 Lillestroem -:- Brann

Norway - 1. Divisjon
20:00 Aasane -:- Kongsvinger
20:00 Hamarkameratene -:- Floroe
20:00 Levanger -:- Jerv
20:00 Nest Sotra -:- Sogndal
20:00 Sandnes -:- Tromsdalen
20:00 Stroemmen -:- Mjoendalen
20:00 Ull/Kisa -:- Notodden

Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:30 Deportivo Capiata -:- Sol de America

Romania - Liga I Relegation Group
21:45 ACS Poli Timisoara -:- Gaz Metan Medias

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
19:30 KamAZ -:- Lada Togliati

South Korea - K-League 2
14:30 Ansan Greeners -:- Seongnam FC
14:30 Busan I'Park -:- Suwon City

Spain - Segunda Division
23:00 Lugo -:- Huesca

Sweden - Allsvenskan
21:00 Elfsborg -:- IFK Gothenburg

Switzerland - Challenge League
18:00 Aarau -:- FC Vaduz
18:00 Chiasso -:- Wohlen
18:00 Xamax -:- Wil
18:00 Schaffhausen -:- Winterthur
18:00 Servette -:- FC Rapperswil-Jona

Uruguay - Primera Division Intermedio
02:00 Club Atletico Penarol -:- River Plate

USA - Major League Soccer
03:00 Atlanta United -:- New York Red Bulls
23:00 Montreal Impact -:- LA Galaxy
Sitede 39 kişi

Futbol Sonuçları | Silent.Az
Silent.Az sitesinde canlı “Futbol Sonuçları” Servisi
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Yuxu Yozmaları, Burc-il Yoxla, Doġum gununu hesabla, Ideal cekini hesabla, Imtahan nəticələrini hesabla, Mətni Fərqli Yaz, X - O Oyunu, Dama Oyunu, Online Sehr, Youtube Video Yuklə, Online Hesablayıcı, Mp3 Məlumatını Dəyiş, Lazımlı Programlar, Silinmiş şəkillərin geri qaytarılması

Sitemap: [site][mp3][video]