Dil: Azərbaycanca Türkce English Русский

Futbol Sonuçları

Bugün | Canlı | Minor | Dün | Sabah
Bulgaria - First Professional League
19:30 Ludogorets Razgrad -:- Etar
21:45 Botev Plovdiv -:- Levski Sofia

Czech Republic - 1. Liga
19:00 Zlin -:- Mlada Boleslav
19:00 Slovan Liberec -:- Karvina
19:00 Pribram -:- Teplice
21:00 Sparta Prague -:- Opava

Denmark - Superligaen
18:00 Esbjerg fB -:- Vendsyssel FF

Finland - Veikkausliiga
18:00 Honka -:- TPS
18:00 RoPS -:- SJK

Hungary - NB I
19:00 Puskas FC Academy -:- Debrecen
22:15 Budapest Honved -:- Haladas
22:15 Vidi FC -:- Varda SE
22:15 Mezokovesd SE -:- Paksi SE

Mexico - Liga MX Apertura
04:00 Veracruz -:- Pumas
06:00 Atlas -:- Queretaro FC

Poland - Ekstraklasa
17:30 Slask Wroclaw -:- Cracovia
20:00 Wisla Krakow -:- Arka Gdynia
22:30 Legia Warszawa -:- Zaglebie Lubin

Romania - Liga I
19:00 Hermannstadt -:- Sepsi OSK
22:00 Astra Giurgiu -:- FC FCSB

Slovakia - Super Liga
20:30 FK Senica -:- Spartak Trnava
21:00 Ruzomberok -:- SKF Sered

Pst

Slovenia - Prva Liga
20:00 Mura -:- ND Triglav
22:15 Gorica -:- Olimpija Ljubljana

Sweden - Allsvenskan
18:00 Oerebro -:- Malmoe FF
18:00 Oestersunds FK -:- Trelleborgs FF
20:00 Kalmar FF -:- GIF Sundsvall

Switzerland - Super League
21:00 Basel -:- St. Gallen
21:00 Luzern -:- Xamax

USA - Major League Soccer
23:30 Atlanta United -:- DC United
00:00 Seattle Sounders FC -:- Vancouver Whitecaps

USA - USL
07:00 Phoenix Rising FC -:- Seattle Sounders FC II

Brazil - Serie B
02:15 Criciuma -:- Londrina EC
03:30 Sampaio Correa -:- Goias
04:30 CS Alagoano -:- Fortaleza
23:30 Juventude -:- CRB
23:30 Coritiba -:- Sao Bento

International - Club Friendlies

Cnc
14:00 Sheffield Wednesday -:- NAC Breda
14:00 Santa Clara -:- Braga
14:00 Spartak Moscow -:- FC Ashdod
14:00 CSKA Moscow -:- FC Yenisey Krasnoyarsk
16:00 Preussen Muenster -:- Heracles
16:00 Hamburger SV -:- Stoke City
16:00 Swansea City -:- Genoa
16:30 ADO Den Haag -:- TOP Oss
17:00 VfB Stuttgart -:- Sonnenhof Grossaspach
17:00 FC Groningen -:- FC Emmen
17:00 Sportfreunde Siegen -:- Bayer Leverkusen
17:00 Meppen -:- Stoke City
17:15 Magdeburg -:- Swansea City
17:30 Fortuna Duesseldorf -:- Watford
18:00 De Treffers -:- VVV-Venlo
18:00 Cheltenham Town -:- Birmingham City
18:00 Barnet -:- Ipswich Town
18:00 Mansfield Town -:- Sheffield United
18:00 AFC Wimbledon -:- Brighton & Hove Albion
18:00 Oxford United -:- Crystal Palace
18:00 Notts County -:- Leicester City
18:00 Rochdale -:- Hull City
18:00 Cambridge United -:- Millwall
18:00 Burton Albion -:- Aston Villa
18:00 Shrewsbury Town -:- Brentford

Cnc
18:00 Preston North End -:- West Ham United
18:00 Paderborn -:- Monaco
18:00 St. Mirren -:- Sunderland
18:00 RW Essen -:- Werder Bremen
18:00 Accrington Stanley -:- Middlesbrough
18:00 Oldham Athletic -:- Nottingham Forest
18:00 Derby County -:- Southampton
18:00 Cercle Brugge -:- Reims
18:00 Wehen -:- Eintracht Frankfurt
18:00 Bolton Wanderers -:- Girona
18:00 SPAL 2013 -:- Campodarsego
18:00 Lokomotiv Moscow -:- Akhisarspor
18:00 SC Heerenveen -:- Kayserispor
18:30 Magdeburg -:- Genoa
19:00 Wuerzburger Kickers -:- Nuernberg
19:00 Hoffenheim -:- Queens Park Rangers
19:00 Schwarz-WeiŸ Essen -:- Schalke 04
19:00 Hannover 96 -:- PEC Zwolle
19:00 Huddersfield Town -:- Real Betis
19:00 Pro Patria -:- Torino
19:00 Bologna -:- Comano Terme Fiave
19:00 Empoli -:- Pro Vercelli
19:00 Parma Calcio 1913 -:- Foggia
19:30 Fiorentina -:- Venezia
19:30 Galatasaray -:- Valencia
19:30 Sampdoria -:- FeralpiSalo
20:00 Sevilla -:- Benfica
20:00 Bayern Munich -:- Paris Saint Germain
20:00 Anderlecht -:- Rennes
20:00 Sporting Charleroi -:- Nice
20:00 Union Berlin -:- Bordeaux
20:00 Sassuolo -:- Real Vicenza
20:30 Sochaux -:- Dijon
20:30 Brest -:- Guingamp
20:30 Angers -:- Lorient
21:00 Logrones -:- Alaves
21:00 Lens -:- Saint-Etienne
21:00 Leganes -:- Alcorcon
21:00 Marseille -:- Villarreal
21:00 UNFP FC -:- Toulouse
21:00 Nantes -:- Avranches
22:00 Lleida Esportiu -:- Huesca
22:00 Fenerbahce -:- Feyenoord
22:00 Rayo Vallecano -:- Bristol City
22:15 Inter -:- Zenit St. Petersburg
22:30 Atalanta -:- Hertha Berlin
23:00 Everton -:- Lille
23:00 Lyon -:- Fulham
23:00 Aves -:- Braga
23:00 Atletico Tordesillas -:- Valladolid

Estonia - Meistriliiga
17:00 Talinna Kalev -:- FC Kuressaare

Norway - 1. Divisjon
20:00 Kongsvinger -:- Floroe

Serbia - Super Liga
22:00 Vozdovac -:- Backa Backa Palanka
22:00 Napredak -:- Rad Beograd
22:00 Cukaricki -:- FK Zemun

Singapore - S.League
13:30 Tampines Rovers FC -:- Geylang International FC
16:15 Brunei DPMM -:- Home United FC

Argentina - Cup
04:10 Independiente -:- Central Ballester
22:00 San Martin San Juan -:- Brown de Adrogue
00:30 Gimnasia LP -:- Sportivo Belgrano

Austria - Cup
17:00 Dornbirner SV -:- Ried
18:00 USK Anif -:- Wattens
18:00 Voecklamarkt -:- FC Alberschwende
18:30 ASV Siegendorf -:- Sturm Graz
18:30 FC Kitzbuehel -:- SV Lafnitz
19:00 SC Team Wiener Linien -:- FC Wacker Innsbruck
19:00 Hohenems -:- Floridsdorfer AC
19:00 USV Scheiblingkirchen -:- Austria Lustenau
19:00 ATSV Stadl Paura -:- BW Linz
20:00 FC Stadlau -:- SC Gleisdorf
20:00 Union Gurten -:- Wolfsberger AC
20:30 FCM Arkadia Traiskirchen -:- SK Austria Klagenfurt
20:30 Grazer AK -:- SC Mannsdorf
21:00 Lendorf -:- ASK-BSC Bruck/Leitha
21:00 Pinzgau Saalfelden -:- SV Strasswalchen

Belarus - Premier League
15:00 FC Luch Minsk -:- Dinamo Brest
17:30 Gomel -:- Dnepr Mogilev
19:30 FK Gorodeya -:- FC Torpedo Minsk

Bolivia - Primera Division - Clausura
04:00 Oriente Petrolero -:- Aurora
01:15 Royal Pari -:- Bolivar

Bosnia-Herzegovina - Premier League
19:30 FK Krupa -:- Celik Zenica
19:30 FK Mladost Doboj Kakanj -:- FK Zvijezda 09
19:30 GOSK Gabela -:- Zeljeznicar
22:00 Sloboda Tuzla -:- Zrinjski Mostar

International - Champions Cup
05:05 Manchester City -:- Borussia Dortmund
18:05 Bayern Munich -:- Paris Saint Germain

Chile - Primera Division
04:00 Universidad de Concepcion -:- Palestino
20:00 Union La Calera -:- Colo Colo
23:00 Deportes Temuco -:- Antofagasta
01:30 Universidad Catolica -:- Deportes Iquique

China - Super League
14:00 Changchun Yatai -:- Shandong Luneng
15:35 Tianjin Teda -:- Chongqing Lifan
15:35 Shanghai SIPG FC -:- Guangzhou Evergrande
15:35 Beijing Renhe -:- Dalian Yifang

China - China League
11:30 Yanbian -:- Xinjiang Tianshan
15:30 Heilongjiang Lava Spring FC -:- Liaoning Hongyun
15:35 Zhejiang Greentown -:- Meizhou Hakka

Colombia - Primera A Clausura
02:00 Alianza Petrolera -:- La Equidad

Czech Republic - FNL
12:15 Pardubice -:- Vitkovice
19:00 SK Prostejov -:- FC Vlasim

Ecuador - Serie A - Clausura
04:15 CSD Macara -:- Independiente del Valle
00:30 Delfin -:- LDU de Quito

Finland - Ykkonen
18:00 FC KTP -:- JJK
18:00 KPV -:- Haka
18:00 HIFK -:- EIF

Germany - Regionalliga Bayern
16:00 Ingolstadt II -:- VfB Eichstaett
16:00 FV Illertissen -:- Greuther Fuerth II
19:00 SV Schalding-Heining -:- FC Schweinfurt

Iceland - 1. Deild
20:00 Magni -:- HK Kopavogs

Indonesia - Liga 1
12:30 Sriwijaya FC -:- Arema
15:30 Bali United Pusam -:- Bhayangkara FC
15:30 Mitra Kukar -:- Persija Jakarta

Ireland - 1. Division
22:30 Longford Town -:- Wexford FC

Japan - J. League 2
13:00 Machida Zelvia -:- Zweigen Kanazawa
13:00 Yokohama FC -:- FC Gifu
13:00 Ventforet Kofu -:- Roasso Kumamoto
13:00 Matsumoto Yamaga -:- Kyoto Sanga FC
13:00 Kamatamare Sanuki -:- JEF United Chiba
13:00 Avispa Fukuoka -:- Tokyo Verdy
14:00 Montedio Yamagata -:- Albirex Niigata
14:00 Renofa Yamaguchi -:- Mito Hollyhock
14:00 Tokushima Vortis -:- Omiya Ardija
14:00 Ehime FC -:- Fagiano Okayama FC
14:00 Oita Trinita -:- Tochigi SC

Kazakhstan - Premier League
16:00 Zhetysu Taldykorgan -:- Aktobe
17:00 Shakhter Karagandy -:- Kaisar Kyzylorda
18:30 Atyrau -:- Akzhaiyk Uralsk

Malaysia - Super Liga
17:00 Melaka United -:- Selangor
17:00 Pahang -:- Selangor Pkns FC

Malaysia - Premier League
16:15 Sarawak FA -:- Terengganu II
17:00 UiTM -:- Johor Darul Ta'zim II
17:00 Felda United FC -:- PDRM

Paraguay - Division Profesional - Clausura
23:30 Deportivo Santani -:- 3 de Febrero
01:45 General Diaz -:- Olimpia

Peru - Primera Division - Apertura
05:00 Sport Boys -:- CD UT Cajamarca
22:00 Binacional -:- Universidad San Martin
00:30 Ayacucho FC -:- Union Comercio

Poland - 1. Division
19:00 Termalica Nieciecza -:- Bytovia Bytow
19:45 Odra Opole -:- GKS Tychy 71
20:00 GKS Katowice -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala
22:00 Rakow Czestochowa -:- Puszcza Niepolomice
22:30 GKS Jastrzebie -:- Wigry Suwalki

Poland - 2. Division
18:00 Blekitni Stargard -:- Olimpia Grudziadz
19:00 Gryf Wejherowo -:- Gornik Leczna
19:00 Pogon Siedlce -:- GKS Belchatow
19:00 Siarka Tarnobrzeg -:- Ruch Chorzow
19:30 Resovia -:- Znicz Pruszkow
20:00 Radomiak Radom -:- SKRA Czestochowa
21:10 Widzew Lodz -:- Olimpia Elblag

Portugal - League Cup
19:00 Varzim -:- Cova da Piedade
19:00 Mafra -:- Sporting Covilha
22:45 Farense -:- Penafiel

Scotland - League Cup Grp. A
18:00 Dundee United -:- Alloa Athletic
18:00 Arbroath -:- Elgin City

Scotland - League Cup Grp. B
18:00 Montrose -:- St.Johnstone

Scotland - League Cup Grp. C
18:00 Cowdenbeath -:- Cove Rangers
18:00 Raith Rovers -:- Hearts

Scotland - League Cup Grp. D
18:00 Peterhead -:- Stirling Albion

Scotland - League Cup Grp. E
18:00 Albion Rovers -:- Ayr United
18:00 Greenock Morton -:- Stenhousemuir

Scotland - League Cup Grp. F
18:00 Berwick Rangers -:- Airdrieonians
18:00 Livingston -:- Annan Athletic

Scotland - League Cup Grp. G
18:00 Edinburgh City -:- Queen of South
18:00 Stranraer -:- Motherwell

Scotland - League Cup Grp. H
18:00 Dumbarton -:- Kilmarnock
18:00 Queen's Park -:- Spartans FC

South Korea - K-League 1
14:00 Pohang Steelers -:- Jeonnam Dragons
14:00 Gyeongnam FC -:- Suwon Bluewings
15:00 Gangwon FC -:- Jeju United

South Korea - K-League 2
13:00 Suwon City -:- Asan Mugunghwa
14:00 FC Anyang -:- Seoul E-Land FC
14:00 Bucheon FC 1995 -:- Gwangju FC

Switzerland - Challenge League
19:30 Wil -:- Winterthur
20:00 FC Rapperswil-Jona -:- Schaffhausen
22:00 Aarau -:- Servette

Thailand - Thai League
14:45 Nakhon Ratchasima FC -:- Chainat FC
15:00 Chiangrai United -:- Bangkok United
16:00 Port FC -:- Police Tero FC
16:00 Bangkok Glass -:- Muang Thong United
17:00 Ubon UMT FC -:- Sukhothai FC

Ukraine - Super Cup
22:00 Shakhtar Donetsk -:- Dynamo Kyiv

Uruguay - Primera Division Clausura
22:00 Liverpool FC -:- Cerro
22:00 Boston River -:- River Plate
01:00 Club Atletico Penarol -:- Racing

Venezuela - Primera Division - Clausura
23:30 Aragua FC -:- Portuguesa FC
23:30 Estudiantes de Caracas -:- Monagas SC

Vietnam - V-League
14:00 Binh Duong -:- Da Nang
14:00 Song Lam Nghe An -:- Hoang Anh Gia Lai
15:00 Nam Dinh -:- QNK Quang Nam
15:00 FLC Thanh Hoa -:- Ha Noi TT

USA - NWSL
06:00 Utah Royals -:- North Carolina Courage
23:30 Orlando Pride -:- Seattle Reign FC
Sitede 106 kişi

Futbol Sonuçları | Silent.Az
Silent.Az sitesinde canlı “Futbol Sonuçları” Servisi
futbol, nəticələr, gündəlik, live, results, football, sonuçlar, футбол, результаты, canlı, topaz
Yuxu Yozmaları, Burc-il Yoxla, Doġum gununu hesabla, Ideal cekini hesabla, Imtahan nəticələrini hesabla, Mətni Fərqli Yaz, X - O Oyunu, Dama Oyunu, Online Sehr, Youtube Video Yuklə, Online Hesablayıcı, Mp3 Məlumatını Dəyiş, Lazımlı Programlar, Silinmiş şəkillərin geri qaytarılması

Sitemap: [site][mp3][video]